Мъж Телец -19

  • 42 011
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 300
Роки, затопляне на отношенията ли има при теб? Open Mouth

# 691
  • Мнения: 145
Не, Lorelada! Това което описваме е следствие на инфантилното обслужване на мъжкото им Его. Ти от позицията на жена, търсиш логика в тяхното поведение, но мъжете имат тестостерен. Аз лично не познавам мъж (от която и да е било зодия), който когато е силно сексуално привлечен от една жена, да не се държи като пълен тъпунгер! 😂
И никак, ама никак не им е приятно, когато една жена е давала всичко за тях и вече не ги "бръсне за чепове"....!
Това е!
Нека не забравяме, че ако един мъж наистина има мъжки принципи, чест, достойнство и няма нарцистични наклоности, то той никога не би потърсил отново контакт със бивша, след като той е бил причината за раздялата и му е пределно ясно, че я е наранил! За мен това го правят само мизерниците!!!

Последна редакция: чт, 12 яну 2023, 23:39 от BelaDelSiera

# 692
  • Мнения: 18 300
Кое всичко в случая? Липсвало е най-важното за един мъж. Както и да е...

А терминът "бивша" не бих употребила в случая.

# 693
  • Мнения: 145
При въпросната дама, ситуацията изобщо не е ясна и от всичките й постове оставам с впечатлението, че тя не иска и да я изясни.  Аз лично нейната ситуация не бих се наела повече дори да я анализирам!

# 694
  • Мнения: 18 300
Е, тя писа, че тя е отказвала две години, ама много го обичала. Това на някоя друга зодия, Риби може би, но на Телец няма да мине.

# 695
  • Мнения: 145
Там ситуацията е крайно неадекватна. Не знам какви са им били отношенията и дали изобщо са имали отношения (според мен категорично НЕ), но нямам и желание да узная.
Нейните постове са по-скоро тип "Многострадалната Геновева". Тя не търси информационна помощ, тя търси съчувствие,.... което няма лошо, де - разбирам я, че й е тежко!

# 696
  • Атина
  • Мнения: 351
Здравейте, слънчица мои.
Аз не разбрах точно ситуацията на Ермалиана, ама то при телета е така. Ние колко време готвехме "нашия" Телюшин и в края- готова храна..Joy
За секса- да кажем, че мога да разбера. Каза си, че не му е само за секса и не я пипна до подписа. Ама през това време проверяваше как са другите полянки. Че мълчеше - млъкваше от време на време, ама то нейните драми на всички ни идваха в повече.
Та Ермалиана, какво да го попита, какво да изясни - щом е млъкнал, да замълчи и тя.. ако господинът е решил, да си поиграе- да го остави.. Гадно е, ама..ако е писано- ще я потърси. Нашето Телешко рогателство така и не разбра, че сме го видели, клатеше опашка и разтягаше локуми..

# 697
  • Мнения: 145
Маркизата, ами как няма да има драми жената, когато срещу нея седи мъж, който само я целува по бузката???
Извинявай, ама е необяснимо поведение за мъж на толкова години. Хубавото е поне, че имаше хепи-енд. Simple Smile

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 559
"Не я пипна" и "проверяваше как са другите полянки", предполагам значи,че е пипал тези други??
Flushed И това е Ок..
Не мисля , меко казано.

# 699
  • Мнения: 145
Телюшкинът сигурно е имал някъде по тресето девствена ципа и не е искал дефлорация преди официалния подпис. Сега, къде точно е разположена тази ципа - "ноубади нол". Simple Smile))))
П.С. Интересното в случая е, изключителната мимикрия и избирателна способност на ципата ....при "чуждите полянки", очевидно рязко дава фира и липса на наличност. 😜

# 700
  • Атина
  • Мнения: 351
Joy
Не ме разсмивайте, проблемът е сериозен. Никъде не съм казала, че е ОК това, само, че се случи. Така беше. Развяваше опашка, проверяваше дали го чака, клатеше рога, пускаше по някоя искра ииии..и сам си сложи спирачки.
Нищо друго не го спря.

# 701
  • Мнения: 145
Маркизата, аз лично много им се радвам на дваминцата, нищо че го иронизирам "тревопасното" Simple Smile))
Важното е хората да са щастливи, само това е важното! ❤

# 702
  • Атина
  • Мнения: 351
И аз им се радвам, нищо, че той избягва да остава насаме с мен и запалена фурна. Помните какви драми бяха, тя звънеше, той не вдигаше,излизаха като напук един без друг, пък не можеха да се разберат заради бившите.. Всички вие- голямо БЛАГОДАРЯ, за съветите. Heart
А сега пиша, не да дам напразни надежди, само още един поглед върху нещата.

# 703
  • Мнения: 71
Добро утро. Благодаря за мнения. Аз вече загубих надежда че ще се обади да потърси контакт с мен да се опитаме да изгладим нещата. Маи е това.очевидно щом Телец къса връзка не се връща назад трябва да го приема и да се не мъча

# 704
  • Атина
  • Мнения: 351
Ермалиана, ние тук освен да те успокоим виртуално, с друго не вярвам да помогнем. Разбирам, че контактите са прекъснали бавно, трябвало е да си подготвена. Не зная дали ще се "върне", нека другите да кажат. Хубавото е, че не сте се разделяли с караници и лоши чувства, лошото е, че те е блокирал.
Съвет не мога да дам, съжалявам. Нека другите помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт