Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 858
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 130
Ханде е на Иванов ден! Не я търсете 😄😄😄

# 631
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бътерфлай, честит имен ден! Да си здрава и много щастлива Flowers Tulip
Тц, награбването съм почти сигурна ще си е в действителност, а не в нечии сънища. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 632
  • Мнения: 435



Да почерпя и аз, че съм именичка с любимите ягоди на Еда!
Хубава вечер в темата!

# 633
  • Мнения: 12 009
Ханде е на Иванов ден! Не я търсете 😄😄😄

У Керем ли? 🤔🙄🤪
Здравейте!
Честито на всички празнуващи! Здраве, другото не е чак толкова важно, е да и по един Керем до вас!

# 634
  • Мнения: 10 525
Честит имен ден на именичките в групата, да сте живи и здрави и много щастливи Flowers Hibiscus


Нови:

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 21:14 от mi_si

# 635
  • Мнения: 697
Привет, Flowers Hibiscus слънчеви момичета, Flowers Hibiscus
и аз се спускам за бързо.
Алекс, благодаря за превода на озета и линковете за серията.
На момичетата от АSKIM огромно благодаря за труда. Бъдете здрави! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
На всички празнуващи вчера и днес -  Flowers HibiscusTadaFlowers Four Leaf Clover Бъдете здрави, много обичани и много щастливи момичета! Flowers HibiscusTadaFlowers Four Leaf Clover

# 636
  • София
  • Мнения: 13 726
Честит имен ден на Бътерфлай и Златна!
Момичета бъдете здрави, носете си с любов имената и нека да ви се сбъднат всички мечти!

# 637
# 638
# 639
  • Мнения: 514
Честити бъдете Бътерфлай, Златна!
Много здраве, щастие и усмивки! Flowers Hibiscus

# 640
# 641
  • Мнения: 10 525
Всички чакат кога Бамби ще хареса снимката на Керем. Рускините даже я молят да побърза, че не можели да посрещнат Коледа на спокойствие, понеже постоянно "стоели" в соц. мрежи Simple Smile

Sparkling Heart

# 642
  • Мнения: 2 130
Ей тук ми останаха очите. Дори снимката, на която Керем я целува по челото не ми е толкова мила, колкото тази...
В очите им не да има звезди, цяла галактика има там... 🤩

Славена, дааа, на Керем баба му се казвала Инджи, по нашия край се води - Ваня, Иванка... 😄

# 643
  • Мнения: 959
HeartHeartСкъпи момичета, много ви благодаря за поздравите и чудесните пожелания!   Наистина ме зарадвахте!

Heart  Wine Glass  И по една чиния, докато не е станало късно - с Wine Glass

# 644
  • Мнения: 1 497
Привет привет! Hug

Уаауу! Последните две снимки чак мен усмихнаха като ученичка. Heart Eyes Керем направо сияе на едната.. пфф.. айде вземайте се вече Heart Cupid Heartbeat Nature Fire Nature Fire Nature Fire А на другата се усеща нещо защитническо от целувката по челото Animal Bear Heart Значи много сериали съм изгледала за 10 години, обаче след Бергюзар и Халит Ергенч,
тези са ми другите любимци. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт