Имам нужда от дрешки и аксесоари за бебе момче

  • 3 796
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
Очаквам първото си бебче с нетърпение, но искам да споделя нещо с вас. В много трудно положение се намираме. Съпругът ми не работи в този момент, нито пък аз получавам от някъде нещо. Влизам в 8 месец, а нямам почти нищо за бебчо. Момченце е. Много се притесняваме - нито дрешки, нито нищо.
Моля, ако някой има възможност, да ми помогне с каквото може - дрешки, аксесоари. Ще съм ви много благодарна. Благодаря предварително!

Цитат
Zdraveite momiceta ocakvam purvoto si bebce s netarpenie no iskam da spodelq nehto s vas v mnogo trudno polojenie se namirame s saprugat mi ne raboti v tozi moment nito puk as polocavam ot nqkade nehto vlizam v 8 mesec a nqmam pocti nihto za bebco momcence e. mnogo se pritesnqvame nito drehki nito nihto molq ako nqkoi ima vazmojnost dami pomogne s kakvoto moje drehki aksesoari shte sum vi mnogo blagodarna blagodarq predvaritelno

____________________
Пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 13:52 от Ico Tigara 684358

# 1
  • Мнения: 518
Здравейте, момичета!
Очаквам първото си бебче с нетърпение, но искам да споделя нещо с вас. В много трудно положение се намираме. Съпругът ми не работи в този момент, нито пък аз получавам от някъде нещо. Влизам в 8 месец, а нямам почти нищо за бебчо. Момченце е. Много се притесняваме - нито дрешки, нито нищо.
Моля, ако някой има възможност, да ми помогне с каквото може - дрешки, аксесоари. Ще съм ви много благодарна. Благодаря предварително!

Цитат
Zdraveite momiceta ocakvam purvoto si bebce s netarpenie no iskam da spodelq nehto s vas v mnogo trudno polojenie se namirame s saprugat mi ne raboti v tozi moment nito puk as polocavam ot nqkade nehto vlizam v 8 mesec a nqmam pocti nihto za bebco momcence e. mnogo se pritesnqvame nito drehki nito nihto molq ako nqkoi ima vazmojnost dami pomogne s kakvoto moje drehki aksesoari shte sum vi mnogo blagodarna blagodarq predvaritelno

____________________
Пишете на кирилица!
Откъде сте ?

# 2
  • Мнения: 4
От Гр.добрич

# 3
  • Мнения: 202
Здравейте! Честита Нова година! Да е здрава и мирна!

За неща за бебета може да проверите в следните групи:

https://www.facebook.com/groups/zabezparizadechkovci/

https://www.facebook.com/groups/ZABEZPARI/

https://www.facebook.com/groups/1240889949586850/

# 4
  • Мнения: 4
Много ти благодаря

# 5
  • Мнения: 89
Поздравления за бъдещото майчинство! Разгледах ви профила и от снимките и видеоклиповете, които видях, оставам с впечатление за семейство, което не живее в невероятно охолство, но спокойно ще посрещне раждането на първи син. Имате всякакви нови електроуреди, обилна храна на масата, забавлявате се с ваканции и пътувания.
Има семейства, които се справят с много по-малко и е добре да не злоупотребявате с добротата на хората.

# 6
  • Мнения: 3 029
Това, че някои злоупотребяват с добрите намерения на хората е факт, но когато искаш да разчистиш жилището си от ненужни неща какво значение има колко зле или добре е някой финансово?
Лично аз дадох дрехи и играчки на роднина на колежка, за който нито знам, нито ме интересува как живее.
Другият вариант е да ги тъпча в къщи, ама докога? А да чакам да открия някой супер изпаднал, че да му ги дам колко ли време трябва да мине?
Или да ги оставя на боклука за ромите?
Даването на дрехи и играчки го възприемам повече като услуга, която правя на себе си, отколкото на този на който ги давам.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 10:22 от Helinor17

Общи условия

Активация на акаунт