Деду Колида и дед Мороз минаха, Кукундрела чака Бангу Васку да сурвака!

  • 11 266
  • 761
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Малиии, пуниделник, студ, бахър, снежец прехвърча....да ви сложа кафенци, щот раутата е бегала ут сига...


Алфич, хубави емоции са това! Пу, пу! Скоро иде лято, ще се виждате повече, 30км нищо не са!

Соулчи, нидей съска какич, тегли му една и квот такова...


Цецуняк, гуш!

# 242
# 243
  • Мнения: 991
Прювет,кукс!🤗

# 244
  • Мнения: 29 427
Койт е в отпуск, глей как става на убяд!!!!

# 245
  • Мнения: 991
хихи,де да беше така!Рану станах аз,ходихме да кандидатсваме,че на есен с песен 👨‍🏫

# 246
  • загубено
  • Мнения: 6 506
Баш на време си е станала,че и подранила Wink

Алфи, страхотно че си я нагушкала.  Бебетата са хубаво нещо,нооо кат ревнат да ги връчиш на майка им.


Соучи,сабахлян рано с дъту нагоре ли стана?

Студено. Прехвърча сняг. Мин седмица 22 тая 4 градуса. Че ко по нормално от туй. Вдигнаха глобата за шлеяене без разрешение. Уж се оправяме ,ма не точно. В 8 тичах замръзнаха ми ушите, едвам дишах с маската ,вече знам как се чуства Дарт Вейдър. Joy . Срещтнах някоклко патрулиращи полицаи,ни мъ спряха явно не съм подозрителна.
Кеф, кат ходила на спа съм Joy

# 247
  • Мнения: 22 867
Койт е в отпуск, глей как става на убяд!!!!

Ааа, Соулчи, ни си ептен права! И аз стаам пу убяд, ма раптъ пу нущити. У 5 саата съм лигнала, ка да станим рано?

Букетчи, молем ти съ, земи ми обясни кой туй бахър? За втори път гу срящам и нимоа зацепи.Blush
Мъ ш,тъ пучерпя ино малку! Simple Smile



Кукс, а чистит ви пундрелник и глейти са ни приработити, по-лежерну гу давайти, че има баят ощи до петъкот!



Днес ши ни спират тока и жицата и сига съ чудя у нас ли да мръзна ил да фана пътя? Ко им стаа на тез ут инергуту, зимъска съ разработили........

# 248
  • Мнения: 991
Неркуу,напрау си тъ придставих,как притичваш,залягаш,оглеждаш се и се криеш,кът нинжа кояту току що е обрала банката.🤣
Лабре,бахър е студено.🥶😉

# 249
  • Мнения: 29 427
хихи,де да беше така!Рану станах аз,ходихме да кандидатсваме,че на есен с песен 👨‍🏫

Аресахте ли даскалоту? Имате ли избор на учители и други екстри или кот са падни?

Лабри, квай таз твойта рабута пу нощите, дан месиш ляб?

Соучи,сабахлян рано с дъту нагоре ли стана?


Не, бе, що? Тъй ли звуча?

Нескъ см спукойна, ама у уикенда не спрях да викам по мойту диване.....уф!

# 250
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
На въпрос - Ко прайти у дома ся?
Отговор - ние пием кафе - аз, Тики и Черешка - от моята чаша
Joy

# 251
  • Мнения: 991
Мен не ме пуснаха.Другуто родителску тяло каза,че му направилу добро впечатление.Днес детиту беше на нещу кат изпит,разпитват го там разни неща,никой не знае какви,щото нищо не разказа,пък беше сам на разпита.Предстои да питаме дали ще можем да изберем учителка,първо трябва да ни приемат.След месец сме пък на изпит по немски,абе все едно в Кембридж кандидатстваме 😂

# 252
  • загубено
  • Мнения: 6 506
Неркуу,напрау си тъ придставих,как притичваш,залягаш,оглеждаш се и се криеш,кът нинжа кояту току що е обрала банката.🤣

Хаха някак си тъй бях. Ама аз си имах смс,но и едно на ум с полицията никога не е излишно.
То банка да бях обрала ,няяше мъ видът. Вече щях да съм с коктейл с чадърче в ръка.
Избрахте ли школото?

Соучи,ако штъ успокоя малку и моите скатават ученето. Ако мине ,мине.


Оооо Свакси,у вас всички заедно ли сте на кафепиене? Joy

# 253
  • Мнения: 991

На това на което ходихме днес сме се спряли,надяваме се там да ни приемат.Нямаше ден на отворените врати да го разгледаме,но ни хареса по клипчетата които са качили на страница си.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 12:53 от Sunshine29

# 254
  • загубено
  • Мнения: 6 506
Дано Съншайнче щом ви харесва. Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт