Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 188 186
  • 1 834
  •   1
Отговори
# 480
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Също така имам изсъхнали житни класове в една голяма медна кана.

Оооу.. Heart EyesЩе се радвам да покажеш по-нататък, Еделвайс. Клонката с яйцата много ми харесва!

Част от една малка ниша между етажите. Нещо не ми се връзва много Simple Smile Обмислям да заменя с картини, които са подарък на моя мъж, но той казва че хората ще се обидят ако еидят къде съм ги “скрила” 🤔


Елинор, на мен пък слънцата ми допадат! По-скоро бих сменяла декорацията под тях според сезоните..

Деко-ябълките сa много красиви и предполагат чудесна декорация - доказателство е снимката с божурите и златните яйчица, но под сребристите стилизирани слънца не стоят оптимално.. Като цяло в случая съм ЗА монохромна декорация - в бяло и сиво/сребристо - бели керамични/порцеланови фигури - нещо характерно за сезона + малко метал аранжирано върху таблет .. или просто някоя интересна клонка в заоблена сребриста ваза

# 481
  • Мнения: 3 913
Много благодаря DimS. 🌷
Още утре ще се заема 😊

# 482
  • Мнения: 493
DimS, той тоя клон си има история, която съм писала в Коледната тема Simple Smile Взех го от една есенна разходка в планината, уж да го боядисвам бял за коледна украса, да го аранжирам в някоя ваза. Но беше рано и за да не го счупя, го метнах на един шкаф в хола. Така си и остана там Simple Smile За Коледа му бях окачила едни дървени играчки:
Скрит текст:
Срам ме е да си призная, но играчките ги махнах едва вчера и го накичих с яйца Simple Smile Нямам идея какво ще го правя лятото, но така или иначе няма къде да го съхрнявам и ако го искам, ще трябва да стои на шкафа и да му мисля нещо за всеки сезон.
Ето я каната с житото:

# 483
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Прекрасна е, Еделвайс, разкошна Heart Eyes

Клонката си я спомням от Коледа Simple Smile И тогава много ми хареса! Остави си го клончето.. сменяй му украсата и ни показвай Hug

пп. Ей такава кана, но в сребристо и с житни класове (може и друго - клонки сухи, например), също би паснала като декорация под слънцата на Елинор Heart

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 14:39 от DimS.

# 484
  • Мнения: 493
В Джъмбо има такива кани, керамични, бели, два размера. А в Икеа - метални, пак бели, пак два размера. Аз много обичам кани, но бяло не ми се връзва у нас Simple Smile

И да не е спам - първа доза декорации за лятото "се сушат" на балкона:

# 485
  • Мнения: 3 913
Мисля под сивата декоративната свещ да сложа 1-2 списания Simple Smile

# 486
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Мисля под сивата декоративната свещ да сложа 1-2 списания Simple Smile
Скрит текст:

[/spoiler]
Може и книга/и...

# 487
  • Мнения: 7
Много са вдъхновяващи декорациите ви! Не знам дали в тази тема, или в друга, но много ми хареса дървеното яйце, и когато видях, че ги продават такива във Всичко по 1лв. не се сдържа и си купих две... Blush
Това са препавените от мен яйца




Случайно забелязах, че в кварталния магазин продават бонбони Линд във формата на морков и се получи това Grinning

# 488
  • Мнения: 493
Морковите били хит в украсата за Великден Simple Smile Явно искат да прокaрат нещо ново, че всяка година все яйца и зайци. Ако изобщо е ново, а не съм аз изостаналата.

# 489
  • Мнения: 209
Здравейте, с интерес следя великденските ви декорации. Aдмирации на всички ви, много креативни неща виждам.
Мен миналата година ми беше дошла музата, исках да направя нещо, не просто да го купя. Много ме радва как се получи, сега пак я слагам. Blush


# 490
  • Мнения: 36 513
Има си такъв комплект на Линд - шоколадов заек, с няколко моркова Simple Smile

# 491
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
На масата в хола. Тишлайфера съм го шила много отдавна/имам и за Коледа/. Панерчето е от картон за яйца, "облечен"  с канап и филц.

Това е на секцията. Кошничката е плетена от принтерна хартия, но оная старата дето имаше едни дупки отстрани.

Също на секцията. Пилетата са сложени в един не сполучлив опит за украса - балон, с налепени конци... не стана на времето това което исках, но пък сега върши работа. Яйцата са декупаж /подарени/, нямам нерви за него Sad

Има още куп дреболийки - поставки за яйца, свещи....

Много ми харесаха чадърчетата/моркови.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 09:26 от mama iasi

# 492
  • Мнения: 2 211
Здравейте, с интерес следя великденските ви декорации. Aдмирации на всички ви, много креативни неща виждам.
Мен миналата година ми беше дошла музата, исках да направя нещо, не просто да го купя. Много ме радва как се получи, сега пак я слагам. Blush




Венците са страхотни. Как са правени?

# 493
  • Мнения: 209
Здравейте, с интерес следя великденските ви декорации. Aдмирации на всички ви, много креативни неща виждам.
Мен миналата година ми беше дошла музата, исках да направя нещо, не просто да го купя. Много ме радва как се получи, сега пак я слагам. Blush




Венците са страхотни. Как са правени?

Мерси! Венците са купени готови, само зелената част имам предвид, от магазин Слънчоглед. Все едно са целите от мъх, единствения минус е, че пускат власинки, но пък изглеждат като истински.

Яйцата са от стиропор, оцветявала съм ги с акрилни бои и заедно с перцата съм лепила със силикон. Цвететата са поръчка от нета, като те са с телени дръжчици и само съм ги намушквала по венеца, реално и той е от телени нишки.

А яйцата във вазата също са от стиропор, нашарих ги, залепих лентичките от органза със силиконовия пистолет и съм ги намушкала на дървени шишчета за скара Simple Smile

# 494
  • Мнения: 758
Момичета, бихте ли ме насочили къде в София има хубава украса за Великден? Искам венец и може би някакви готини поставки за яйца, а не ме бива в ръчната изработка.

Общи условия

Активация на акаунт