Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 186 167
  • 1 815
  •   7
Отговори
# 510
  • велико търново
  • Мнения: 585
Мойте ръчно бродирани яйца:

# 511
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Прекрасни са,  Усмивчице Heart Eyes И картичката също! Преди години и аз ползвах малки бродерии за направата на картички.. но мързелът напоследък явно ми е в повечко Flushed

# 512
  • Мнения: 493
Чудно-хубави бродирани яйчица!
В неделя на трамвайното колело на Хладилника имаше нещо като базар на открито за ръчно направени красоти. В едната шатра имаше яйца от плъстена вълна - едноцветни с рисунки, с шевици, шарени, всякакви - също прекрасни.

# 513
  • под тепетата
  • Мнения: 9 287
От мен една кокошка и пиле




Бродираните яйца са много нежни!

# 514
# 515
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Яна, много сладко! Откъде е? Всичко е направено от плат нали? Всъщност е кошничка за яйца, нали?

# 516
  • Мнения: 36 479
Някъде има ли инструкция как се правят бродирани яйца? Имам предвид колко голяматрябва да е бродерията и как се закрепва на яйцето, така че да изглежда добре, какви материали трябват (освен изкуствено яйце и бродерия) и т.н.

# 517
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
мисля, че на първа страница на темата за гоблен има инструкция от съфорумка - Иваничка Simple Smile
ще ти трябват само стиропорени яйца, плат за гръб, някакъв ширит и бродерийка.

това е стара тема, но тук има схеми. Simple Smile https://www.bg-mamma.com/?topic=708308.465

https://www.google.com/search?q=%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%D1%81% … =1280&bih=882

# 518
  • Мнения: 36 479
Супер, благодаря Simple Smile

# 519
  • София
  • Мнения: 1 602
Всичко е от плат да, случайно видях една мама на болно детенце ги прави и реших да я подпомогна, а и са толкова свежи и зареждащи. Те са като тези лалетата от плат.

# 520
  • Мнения: 515
Ами и аз изкрафтих малко "птици" тези дни от различни материали каквито имам: парчета плат/дънки/кожа, хартия и други добавки. И днес си боядисах малко яйца. Много ми хареса ефекта на боядисването с шлюпки от червен и жълт лук :O  *тези кафяво-жълтите.


# 521
  • Мнения: 39 314
Разкошни пилци!

# 522
  • Мнения: 1 023
Ами и аз изкрафтих малко "птици" тези дни от различни материали каквито имам: парчета плат/дънки/кожа, хартия и други добавки. И днес си боядисах малко яйца. Много ми хареса ефекта на боядисването с шлюпки от червен и жълт лук :O  *тези кафяво-жълтите.



Много са красиви

# 523
  • Мнения: 515
Благодаря ви Simple Smile

# 524
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
..И днес си боядисах малко яйца...

О, кажи, моля те, за тъмносиньото яйце: как постигна цвета?

Общи условия

Активация на акаунт