Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 189 249
  • 1 845
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 39 417
Благодарение на темата се сдобих с бакърена кана, която ще ползвам за ваза.

# 1 816
  • Австрия
  • Мнения: 2 313
Здравейте, момичета! Готови ли сте за Великден? То не остана...

Бях взела за всеки случай боя и.. ще боядисам яйца Grinning но пък друга великденска украса няма да има, преди почти три седмици я махнах.. Маса за празника ще наредя.
Удоволствие за окото са сините шкафове, Туната, всеки път им се радвам! Тематичната декорация също винаги ми допада, а от извествно време специално внимание обръщам на подноса-етажерка и декорацията му: получих за подарък (на три етажа) и все още не съм го сефтосала Relaxed

Mariat, много е хубава!

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 20:33 от DimS.

# 1 817
  • Мнения: 10 532
О, тези сините шкафове са ми в сърцето, винаги като ги видя ми се иска да имам и аз точно същите. Туната, прекрасни са и украсата също.

# 1 818
  • Мнения: 7 078
Туната, страхотна декорация!
mariat, честита ти придобивка, чудна е!
Тези дни броих зайците из къщата - 12 са Laughing То при мен времето предразполага за посрещане на Коледа, не на Великден, но съм украсила и ще празнуваме.

# 1 819
  • София
  • Мнения: 1 604
Готова съм с украсата за Великден.


















Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 21:46 от iana28

# 1 820
  • Мнения: 7 078
iana28, благодаря че ме подсети за декоративните възглавнички за Великден. Съвсем съм изключила, че имам такива!

# 1 821
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
При мен все още има нещо като пролетна украса, към която ще добавя нещо за Цветница днес. За Великден - за кратко и другата седмица пак ще има. Събирам идеи от това, което споделяте, но ще трябва и на пазар да се ходи. После ще махам по малко и постепенно, докато стигна лятото и морето.

tunata, шкафовете са много красиви, а с декорацията - още повече. Как се казва този прекрасен цвят?

# 1 822
  • Мнения: 574











Ето нещо и от мен

# 1 823
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Туната 😍оххх,тези сини шкафове 😍 Много ги харесвам!

Йоана,в малките клетки само цветя ли има?🤔 Много е хубав венеца!

Прекрасни украси имате,момичета!😍

# 1 824
# 1 825
  • Мнения: 11 368
Нещо което съм правила преди няколко години. Всяка година с голямо желание си ги изваждам и украсявам с тях у дома.

# 1 826
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ние сме на почивка.Няма да има украса,нито яйца(вкъщи сложих съвсем малко с идеята за още,но не довърших,ММ ме изненада с почивката)...Мислех да си взема няколко нещица от вкъщи,но ги забравих.Единствено едни рисувани сладки имам във формата на яйца и зайци...Може нещо пролетно да си наредя на 7 май като се приберем...

# 1 827
  • Мнения: 181
Еха, страхотни декорации от всички дами!

Ние ще сме на вилата и ще видим какво символично там ще сложим. Аз не съм по тематичните/временни декорации, но радват окото и ви следя какви красоти публиувате!! Нека е цветничко и свежичко!!

# 1 828
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 400
У нас - скромно, скромно

И...шитият преди"сто години" тишлайфер, но пък какво смятане и броене беше за да стане симетричен Heart Eyes

# 1 829
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Минималистичната ми украса

Общи условия

Активация на акаунт