Нова Холандска Темичка - за настоящи и бъдещи мами

  • 15 320
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Joy

За съжаление,едита, имах наистина впредвид Максима. Ама, дано повече я последват  Wink...Аз първо трябва да отида на обучение в Америка през април ....

# 16
  • Мнения: 7 914
A.A.M.Belev,



Честит Рижден Ден на малката ти принцеса Александра Анна Мария

Нека да има най- безгрижното детство на света, само радост да ви носи и много да слушка , а вие нея още повече!









# 17
  • Мнения: 7 914
Хей, момичета, къде изчезнахте? Thinking

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тук съм си, ама нямам никакво време. Затрупах се от работа и се надявам да не се оплета съвсем от желанието и да уча и толкова много да работя.

Днес имах супер ден. Ходихме с лодка из езерото на Sneek.

. Слънцето грееше през цялото време. Музика, танци и смях. Заредих батериите за следващите 2 седмици. Имам н-неща да правя за даскало, а за капак отивам и да работя на Панаирите за образование в Groningen i Utrecht. Като последният ще е доста тежък, защото е много посещаван, а и ще трябва да нощувам с останалите / доста хора в една стая/, а това много го мразя. Но няма как, тъй като иначе трябва да пътувам по 6 часа на ден в продължение на 3 дена.....Надявам се да успея да издържа.

# 19
искам да помоля мамите от амстердам за помощ.кажете ми каде мога да намеря детски лекар.че попаднахме на един общопрактикуващ няамам думи РАЗОЧАРОВАНА САМ #2gunfireто в БГ поне можеш да намериш някои свестен.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 559
Къде сте бе момичета??? LaughingАз все още си чакам да ми доиде Grinning,и си оставам с чакането,още няколко дни и ще си взема нов тест...
Звезди качи ли вече някое килце...,аз още парвия месец си качих 5 Sick,но може би защото и спрях цигарите от раз и си е дало и това отражение,е не че и не похапвах Mr. Green

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Покана за тези, които биха могли да отидат. На мен ми е доста далеч и не знам дали ще стигна до там.

Beste Bulgarije liefhebber,

Op 21 oktober 2006 organiseren de Bulgaarse Ambassade en het Bulgaars Verkeersbureau het eendaagse toeristische en culturele evenement Betoverend Bulgarije. Het evenement vindt plaats in de Grote Kerk te Den Haag.

De dag zal van 10.00 uur ’s ochtends tot 18.00 uur ’s avonds rijkelijk gevuld zijn met o.a.:
Heel veel toeristische informatie
Typische Bulgaarse muziek
Optredens van een volksdansgroep
Een expositie van Bulgaarse kunstenaars
Bulgaarse wijnen en spijzen
Een modeshow
Informatieve films
Een speciaal kinderprogramma

Bovendien zijn er veel prijzen te winnen!

U bent van harte welkom in de Grote Kerk te Den Haag!

Kom en laat u (weer) betoveren door Bulgarije!

Voor meer informatie, kunt u surfen naar:
www.betoverendbulgarije.nl

Entree: 2 Euro

# 22
  • Мнения: 7 914
Момичета доста време не ми се пишеше във форума, ама преживях малко сътресение през миналия уикенд, понеже мъжО блъсна колата и от нея нищичко вече не става no...за огромен късмет няма някой пострадал...само силно стресирани...! Уж се опитах да съм спокойна ама ми се разлюляха краката ( и всеки път като говоря за това също Sad ), и отгоре на всичко 2-3 дена си имах болки ниско долу и гледах да си полежавам повече.... и от стреса ли от какво ли пак се започна моята история с целодневното гадене ooooh! и безсилието...Отгоре на всичко май ще се разправяме много жестоко със застрахователя понеже се опитва да ни "прекара", а ние в този момент не можем да си позволим да отделяме такава голяма сума, каквато се изисква за кола... а без кола тук  ( у наше село Mr. Green) все едно почти само в къщи да стоиш! ooooh!  cry

megan79, не повръщам само ми се гади, спя по цял ден и си хапвам добре но вече съм около 4.5 кила надолу -  в лице яко съм се изпила Blush

# 23
  • Мнения: 7 914
Хей , момичета , къде изчезнахте?

Време почти е става за разходки... нямате ли време за форумчо? newsm78 Crazy

# 24
  • Мнения: 1 110
Ха здраеите и от мен, ве4е по холандско Hug

Пристигнахме си в4ера и от 4етвъртък по4вам езиков курс, ама като са ми го нагласили от 8:45 сутрин не знам дали ще успея да ходя - безбожн рано ми идва newsm78

# 25
  • Мнения: 7 914
В ROC авентус ли е курса? newsm78

Късметлийка си ние сме имали и в 7.30 часове ooooh!

Леко  и приятно учене  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 110
Хммм не, не е РОК.

На писмото пише само Capabel Onderwijs Groep newsm78 Ама както и да е, ще го видя след 2 дена. Днес само ходих до там с мъжо да ми покаже как се стига до там. Можеше и по близо да е, днес разстоянието го взех за 30мин пеша.

# 27
  • Мнения: 7 914
Пеш ли ще ходиш?  #CrazyДоста път си е... Thinking

# 28
  • Мнения: 247
Здравейте душици!  bouquet

Ей,не остава време да се разпиша в тая темичка ей!
Надявам сте че всички сте добре-здрави и в прекрасно настроение! Hug
Ако ли не -желая ви от сърце всичко най,най!

След 2 седмици ще разберем какво ще бъде нашето бебче!Стискайте палци да е момче!

Целувки и лека седмица!

# 29
  • Мнения: 1 110
Добриутро моми4ет Hug

Звезди, другия варианд е с трамваи ама имам 10мин пеш до подходящата спирка, а и после като сляза още поне 5 мин пеш до мястото. Та няма да си спестя много ходене  newsm78

Моми4ета на вас като са ви вадили мъдреци колко дена ви боля след това? Аз ве4е 5 дена пия болкоуспокояващи 4е се не трае. Днес ми е 6тияа и ве4е се притеснявам дали нещо не е наред?

Еди стискаме палци и бързо да си признаеш като го видите Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт