Отговори
# 15
  • Мнения: 3 608
И на мен писа на лично.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Да, разбрахме се. Благодаря.

Някой да се ангажирал с помощ за работа/квартира?

# 17
  • Мнения: 3 608
Може ли по куриер да се изпратят лекарства запознати ли сте?

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Утре мога да питам. Работя с всички куриери. Кой от тях да питам?

# 19
  • Мнения: 18
Получих половината лекарства от Plqsak а другите в сряда ,за сега няма да ни бъдат необходими . Благодаря на всички!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Към всички съфорумки, момичето се притеснява - не казва всичко от което има нужда.  И днес с лекарствата стана така.

# 21
  • Мнения: 3 608
Аз за това питам за куриерите понеже тя ми отговори,че не може.Да сподели от какво има нужда каза ,че имат храна сега от  лекарства вече няма нужда.

# 22
  • Мнения: 18
Дами, предлагам услугите си . Мога да почиствам ,да готвя и изобщо да върша всякаква работа . Издържаме се само със 150 лв на месец ,които не ни стигат , до никъде .Ако някога ви потрябва някоя услуга,моля ви , сетете се за мен ще се съглася и на най- малката сума. Благодаря ви за отделеното време.

# 23
  • Мнения: 12
Дами, предлагам услугите си . Мога да почиствам ,да готвя и изобщо да върша всякаква работа . Издържаме се само със 150 лв на месец ,които не ни стигат , до никъде .Ако някога ви потрябва някоя услуга,моля ви , сетете се за мен ще се съглася и на най- малката сума. Благодаря ви за отделеното време.

Здравейте, писах Ви на лични.

# 24
  • Мнения: 18
Здравейте,мили дами! Нуждая се от инхалатор за синът ми. В момента нямам възможност да закупя такъв,а ни е крайно необходим. Ако някой се отзове,мога да го заплатя на разсрочено плащане или да свърша услуга за него.Благодаря Ви!

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте,мили дами! Нуждая се от инхалатор за синът ми. В момента нямам възможност да закупя такъв,а ни е крайно необходим. Ако някой се отзове,мога да го заплатя на разсрочено плащане или да свърша услуга за него.Благодаря Ви!
Здравейте! Ако все още имате нужда от инхалатор или нещо друго пишете ми , аз съм от Варна и мога да ви помогна

Общи условия

Активация на акаунт