Тема за съседката.

  • 2 383
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
О да, имам  такива съседкИ.Точно три и всичките сме долу-горе на една възраст.Много обичаме да се събираме следобед и да пием кафе докато децата ни си играят.Разчитаме една на друга(и четирите нямаме баби наблизо)когато на някоя и се наложи да отиде някъде , а няма на кого да си остави детето.Абе в общи линии си помагаме с каквото можем.

# 16
  • Мнения: 1 983
имам си, врата до врата сме, и въпреки че и двете работим по веднъж в седмицата се събираме у нас или у тях и си дърдорим, а дечицата си играят, тя е човек, който много ми помага (като започнем от чашата захар и стигнем до гледането на малката, когато трябва да ида до магазина без нея), много си я обичам Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 171
Имам и макар, че я познавам само от около година май ми става най-добрата приятелка. Другите ми приятелки заминаха в чужбина и аз я намерих в най-подходящия момент - когато бях съвсем сама, в майчинство с едномесечно бебе. Изкарахме си цяла зима на кафенца в тях и вкъщи, а и децата ни са родени през 4 месеца и сега като порастват започват да се сприятеляват. Изобщо супер е да си имаш съседка-приятелка или приятелка-съседка Wink

# 18
  • Мнения: 5 647
Имам 2 съседки, с които си контактувам, но не сме се канили за по кафе до сега.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ами не точно съседка, но през няколко блока живее един почитен член на форума с който си пием всеки ден кафенцето и нищим форумските клюки. Покрай нас и мъжете ни се запознаха и сега сме постоянно заедно. Жалко че идва зима и трябва да се затваряме по къщите  Sick
Поздрави на Кремена  Hug Heart Eyes

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 351
 От 11 години живеем тук и не се намери една дето да може да става за слушател, много са дръпнати  #2gunfire. Живяла съм между хора с които сме били като едно цяло говоря за 15 етажен блок с по 5 апартамента на етаж и с всички бяхме изключително близки. Много ми липсва това  Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Нямам толкова близка съседка, а и не търся. Социалните контакти са ми достатъчно и засега не желая да се сближавам със сеседки. Много често накрая така се получава, че само клюки разнасят.

# 22
  • Мнения: 431
Не общувам със съседи, само се поздравяваме, ще мина и без клюките им. Crossing Arms

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 239
за съжаление нямам.всеки се е затворил в себе си и никой с никой не общува в нашата кооперация.само се поздравяваме.много тъпо. Cry

# 24
  • Мнения: 139
Благодарна съм, че имам такава съседка и същевременно приятелка! Винаги мога да разчитам на нея - в трудни и приятни ситуации!

# 25
  • Мнения: 2 407
Да имам и много я уважавам.Винаги ми е помагала и много я обичам.

# 26
  • в къщи
  • Мнения: 467
Имам.Даже две.Ние живеем в 3 къщи,които са без огради между тях и се виждаме постоянно.Ту в едната сме на кафе,ту в другата.Клюкарстваме и си споделяме,или ако ми трябва ориз,захар,(или банята ни е в ремонт) знам,че мога да ида у тях.Много ни е забавно заедно! lalalalaВечер някоя от нас взима салатата,другата мезе и отиваме в третата.И в работата си помагаме,когато се налага.Децата си гледаме .. И много,много други неща.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам.Даже две.Ние живеем в 3 къщи,които са без огради между тях и се виждаме постоянно.Ту в едната сме на кафе,ту в другата.Клюкарстваме и си споделяме,или ако ми трябва ориз,захар,(или банята ни е в ремонт) знам,че мога да ида у тях.Много ни е забавно заедно! lalalalaВечер някоя от нас взима салатата,другата мезе и отиваме в третата.И в работата си помагаме,когато се налага.Децата си гледаме .. И много,много други неща.
Ех, че задружна компания сте! smile3501 Благородно ви завиждам! Ако и мъжете ви са приятели, идилията ще е пълна. Laughing

# 28
  • Монтана
  • Мнения: 499
За съжаление НЕ,а мноооооооооооооого,мноооооооого ми се иска.Ние живеем в кооперация на 3 етажа и на етаж по 1 апартамент,но освен нас никой друг не живее в кооперацията.Така сме от 3год.от както се преместихме.

# 29
  • Мнения: X
за съжаление нямам.всеки се е затворил в себе си и никой с никой не общува в нашата кооперация.само се поздравяваме.много тъпо. Cry
Същата история,и то по-скоро аз поздравявам,че май сме черните овце на кооперацията/на възрастта на внуците им сме,гости каним,музика пускаме...деца играят вкъщи,че и шум вдигат.../
А съм свикнала на по-сговорчиви съседи и сега се дрънкам да вземем да се преместим...че то няма на кой да звъннеш една чаша захар да поискаш..камо ли да споделяш или децата да ти наглеждат...

Общи условия

Активация на акаунт