Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Любители на Котки - Тема 154

• 23 440
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
Барби, невероятна си.
В случая, важно е че изпита е взет.

# 676
Барби, разказите ти са ми любими 🤣🤣❤ Честито за изпита 🍀

И да не ни забравите 😁

Скрит текст:

# 677
Ох, голям кеф е да ви чета. Така се забавлявам с разказите ви и в частност с разказите на Барби. Видях страхотни муцунки и коремчета.
Да се покажем и ние, да напомним за себе си - Мая гледа анимационно филмче:

След което се просна на стола до печката и продължи да следи сюжета, но дупето и май се постопли доволно и сега сладко си дремуца на фона на тв, бушуващия вятър отвън и топлата печка вътре. Grinning

# 678
Барби, честито за изпита. Много се радвам че домочадието приема Маца без стрес за никой (освен малко за папагала).
Аз не пиша често, че в работата решиха да ми натоварят допълнително, отделно съм в сесия (който не учи, когато трябваше...) но ви следя и не пропускам да се радвам на красотите, които пускате.

Аз много се забавлявам с Кара, защото от цялата топла къща, с 10 меки и пухкави неща (даже под дивана и сложих едно одеяло ако иска да се крие...), на които да спи тя по цял ден си спи в транспортната клетка в коридора. Нищо няма в клетката, на пластмаса спи... И е студено там и са плочки отдолу ама...

И ние да се включим да не ни забравите.

# 679
  • Между гори и планини
При нас вали сняг вече почти денонощие. Котките са се пръснали пред камината и върху спалнята. На никой не му се излиза в сняг по-висок от него.

# 680
  • Варна
Разтърсих се и аз из старите снимки, да ви покажа Кетя как гледа телевизия и чете бг-мама. Спомени от преди много много години, когато компютрите бяха други, телевизорите също, че и форумът изглеждаше съвсем различно Laughing
Скрит текст:

И още няколко стари, на нея и на двете с Ленка:
Скрит текст:

Сега не заемат толкова интересни пози, най-често спят hahaha

# 681
  • София
Ех, старият вид на форума... Simple Smile
Кетя в скок към прозореца ли е хваната? Grinning

# 682
  • The Big Apple
Котешката тема чете сто на сто. Joy

# 683
  • Между гори и планини
Е, стария форум.... Спомени...
Тези момичета като еднояйчни близначки, как ги различаваш?

# 684
  • София
Ако правилно съм се ориентирала, Кетя е с черно отляво на главичката, Ленка - отдясно. Blush

# 685
  • Варна
Кетя в скок към прозореца ли е хваната? Grinning
Да, в полет към перваза Laughing
Лято,
на снимките да, иначе е обратното Simple Smile Наживо са много различни, Кетя е два пъти по-кльощава.

# 686
  • София
Изи, обърна гръб на Мутафчийски Simple Smile

Вероятно и писна да слуша едно и също😀😆

# 687
  • София
Барби, смея се с глас. Благодаря за дозата смях!

Моето дете е в първи клас и вече е на училище физически, но докато бяха онлайн, Елза редовно дефелираше пред лаптопа. А в случаите, в които се изпъваше на дивана зад гърба на щерката, на мама прилежната ученичка обръщаше лаптопа така, че да снима котката, за да радва съучениците си. Но не и класната. Laughing Имахме няколко сериозни разговора майка-дъщеря по този въпрос и детето с видимо нежелание спря да показва котката , но на Елза това не й пречеше да продължи да се разхожда пред лаптопа, протягайки бедър бавно и съблазнително точно пред камерата. Изглеждаше сякаш много добре разбира какво се случва.

# 688
Предварително се извинявам, че пиша само когато трябва да питам нещо. Струва ми се, че нашия Лъки нещо си търси партньорка. От къде си вадя тия изводи. Има една пухена играчка и я хапе за главата и застава отзад, и издава странни звуци. Та въпросът ми е възможно ли е да е разгонен / той е на 5 месеца/ и трябва ли нещо да му дам за да се успокои? Няма от къде да му намеря дама.

# 689
То и не бива да му търсиш дама ...
И не, няма нищо, което можеш да му дадеш и да е безвредно за него.
В случая навярно само доминира и започва да възмъжава. Говори с ветеринар и го кастрирайте, когато е готов.

Общи условия

Активация на акаунт