Каква марка сушилня за дрехи ползвате?

  • 6 363
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
И на мен би ми било интересно да чуя мнение за комбинираните пералня и сушилня, аз просто нямам място за 2те неща, а много ми се ще да имам и сушилня, че това простиране ми е писнало вече  Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 926
Сега ще си купуваме пералня и се замислих дали да не е със сушилня newsm78 Дано мамите , които имат такава се включат с мнение Praynig

# 17
  • Мнения: 3 576
На мен техници са ми казвали, ако имам възможност да си купя 2 отделни уреда, а не един комбиниран.
Не че ще ти се развали веднага, но като качество е по-добре да имаш пералня и отделно сушилня.

Правя ти веднага пример - по добре е да имаш принтер и скенер по отделно, отколкото измислените мултифункционални устройства, които не вършат добре нито едното, нито другото.

# 18
  • Мнения: 125
Имаме пералня със сушилня ARISTON от около година и половина. Викали сме техници да я оправят 2-3 пъти вече....

# 19
  • Мнения: 1 311
Горение, не на принципа на конденза, а от тези, които трябва да се закачат към комин, само че моята е на остъклен балкон и тръбата е изкарана направо навън. Преди 3 години беше около 400 лева.

Аз предпочитах да са два отделни уреда, защото освен всичко друго може да работят едновременно. На мен ми се събира събота и неделя повече пране и е много удобно - изпира пералнята, пускаш сушилнята и веднага зареждаш отново пералнята. Да не говорим, че варианта и двете да излязат от строя едновременно е доста малък.

# 20
  • Мнения: 1 455
 Аз имам Горение и е на принципа на конденза.Имам я от три години и съм доволна! И  на мен ми препоръчаха пералнята и сушилнята да са отделно,но не помня подробности!

# 21
интересуваме каква е средната консумация на ток на една сушилня

# 22
  • Русе
  • Мнения: 343
Канди- пералня със сушилня. имам я отскоро - от наколко месеца. и засега съм мноог доволна. не съм забелязала да излизат по-намачкани дрехите, даже напротив. също - не съм забелязала дрехите да миришат на лошо като се извадят. миришат на чисто.
И моята е Канди на 1200 оборота /Alise CDM 126/, ама миришат пустите му дрехи като ги суша - на изгоряла гума. Даже тема бях пуснала преди по въпроса. 

# 23
  • Мнения: 4 546
Канди- пералня със сушилня. имам я отскоро - от наколко месеца. и засега съм мноог доволна. не съм забелязала да излизат по-намачкани дрехите, даже напротив. също - не съм забелязала дрехите да миришат на лошо като се извадят. миришат на чисто.
И моята е Канди на 1200 оборота /Alise CDM 126/, ама миришат пустите му дрехи като ги суша - на изгоряла гума. Даже тема бях пуснала преди по въпроса. 
моята е същата и не ми мирише на лошо. на изсушени чисти дрехи си мирише  Thinking

# 24
  • Русе
  • Мнения: 343
А такааа.. Аз си мислех, че е явно модела е така, ама щом при теб не миришат, явно нещо моята не е наред. Ще пробвам да питам в сервиза, но като знам какви са....май ще си ходим с миризливи дрехи  Sick

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
интересуваме каква е средната консумация на ток на една сушилня

Доста. Моята хаби 5.4 кв за едно сушене. Клас С е.

# 26
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Те май всички сушилни по магазините са клас С
Моята е на АЕГ, много съм доволна. Има си датчици за влага и не суши повече от колкото трябва, така че дрехите не се измачкват излишно. Ако ги изкараш веднага можеш да ги сгъваш спокойно без да гладиш. Има и едночасова програма против намачкване, точно с тази цел, ако като свърши не ги изкараш веднага да продължи да ги обдухва и върти за да не се намачкат.

# 27
  • Мнения: 1 455
Моята мисля че беше клас Б ,но харчи 4кв.

# 28
  • Мнения: 22 908
Сименс,но съм влюбена в АЕГ.Около 1 300-500 лв са им цените.

# 29
  • Мнения: 22 908
Канди- пералня със сушилня. имам я отскоро - от наколко месеца. и засега съм мноог доволна. не съм забелязала да излизат по-намачкани дрехите, даже напротив. също - не съм забелязала дрехите да миришат на лошо като се извадят. миришат на чисто.
И моята е Канди на 1200 оборота /Alise CDM 126/, ама миришат пустите му дрехи като ги суша - на изгоряла гума. Даже тема бях пуснала преди по въпроса. 
Скоро мой познат се чудеше за неговата,точно така миришела.Според мен е дефект някакъв.

Общи условия

Активация на акаунт