Къде в Пловдив ??? - 89

  • 36 430
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 267
Някой дали знае от къде мога да си закупя кефирена гъба в града?

# 61
  • Мнения: 54 671
Детски пижами има хубави в Пепко.

# 62
  • Мнения: 376
Да препоръчате добър бояджия, моля?

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
За Кичука знам по немски добър учител.
По английски знам добра учителка в Каменица/Лаута/Тракия , ако върши работа

# 64
  • Мнения: 1 846
Здравейте, момичета къде в града може да се купи оризово пълнозърнесто брашно? Благодаря Heart
Здравейте, да попитам отново дали може да ми помогнете?

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 13:40 от Corrie

# 65
  • Мнения: X
Здравейте, момичета къде в града може да се купи оризово пълнозърнесто брашно? Благодаря Heart
Здравейте, да попитам отново дали може да ми помогнете?

Пробвай в Лекси на щанда за био храните. Виждала съм други брашна на тази фирма, сигурно имат и такова
https://www.naturalno.net/wp-content/uploads/2018/04/bio-orizovo … brashno-500gr.jpg

Сещам се, че може и в ДМ да има на щанда за храните, но ще е по-скъпо със сигурност.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 275
Здравейте, момичета къде в града може да се купи оризово пълнозърнесто брашно? Благодаря Heart
Здравейте, да попитам отново дали може да ми помогнете?
Koгато захранвах дъщеря си като бебе, сама и приготвях кашите. Купувах пълнозърнест ориз от посоченото по-горе магазинче за здравословни храни, измивах го много добре, изсушавах го във фурната на ниски градуси и отново в магазинчето ми го смилаха на брашно. Ако не ти е много трудоемко и не намериш готово и това е вариант.

# 67
  • Бг
  • Мнения: 846
От сайта на екосем, излизат тези адреси, на които се предлагат техни продукти, включително и пълнозърнестотото оризово брашно.
Био Магазин Хавасу - ул. Васил Левски 68
Супермаркет Лекси - ул. Марица 19
Супермаркет Лекси - ул. Кап. Райчо 5
Супермаркет Лекси - ул. "Царевец"
Супермаркет Слънчеви лъчи- бул. "Никола Вапцаров" 23
Супермаркет Слънчеви лъчи -бул.  "Михалаки Георгиев" 25М
Балев БиО Маркет Пловдив - ул. Младежка 2.
Иначе от сайта можеш да си поръчаш, като 0,500 гр. са 2,19 лв.

# 68
  • Мнения: X
Нескъпа ДЕТСКА БЯЛА (около бяло) РОКЛЯ - откъде?

# 69
  • Мнения: X
Нескъпа ДЕТСКА БЯЛА (около бяло) РОКЛЯ - откъде?

В Пепкото няма ли?

Откъде мога да купя силиконова подложка за точене?
https://dom1001.com/silikonova-podlozhka-za-mesene-tochene-i-pechene-70h70-sm

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Откъде мога да поръчам китайско? Допреди пандемията поръчвахме от ресторант Герджика, но сега не знам какво работи и какво не.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 275
Поръчваме само от Азия и то винаги едно и също меню 😁. Няма разлика в качеството,  само в цената  - нагоре! Но пък сме доволни!

# 72
  • Мнения: 10 597
Откъде мога да поръчам китайско? Допреди пандемията поръчвахме от ресторант Герджика, но сега не знам какво работи и какво не.
Работят си с доставки. Други китайски не знам, че тоз ми е в задния двор...

# 73
  • Мнения: X
Потвърждавам, че в Лекси има пълнозърнесто оризово брашно, обаче не е при био храните, а при брашната, смлени на каменна мелница. Много ме дразнят с това хаотично разпределение.

# 74
  • Мнения: 561
Абе то при тоя асортимент дето поддържат и тяхната не е лесна...
Аз си знам кое къде е от нещата дето пазарувам, обаче проблем ми е че през период от време правят размествания, та тогава рЕзко вдигам кръвно докато си намеря нещото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт