намерих нещо и се съмнявам

  • 6 515
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Аз бих го попитала изненадващо: " Коя е тази А........" По реакцията му ще се ориентираш. Но като го питаш, не го нападай, а някак си небрежно, между другото!
И аз така бих направила

# 16
  • Мнения: 7 914
Не си създавай, напразно проблемите....може да си е чисто любопитство Peace

# 17
 Директно го попитай! Аз съм имала подобен случай: бременна си седя вкъщи и "ровя" в нета и изведнъж излиза "Здрасти, колега!" (това е Скайпа). Оказа се, че някаква девойка от друг град, доста далеч от нашия, имала същата професия като мъжа ми и решила да "сподели" опит  Wink. Kазах му вечерта, той я откри  в търсачката, тъй като аз не й дадох оторизация. Пописаха си малко пред мен и хайде кой от къде е.  И един ден решавам да проверя хронологията в Скайпа и какво виждам:...те си писали всяка вечер, говорят си умалително, тя му разказва къде ще кара новата година и накрая моят хубосник и пратил и целувка за лека нощ   Close. Ле-ле-е! Подивях! А и като бременна бях много чувствителна...Оказа се, че не се познават изобщо, не са се и виждали, но тъй като тя се "закачила" да си лафи, той поддържал разговора! Аз директно питах, задавах какви ли не въпроси, въпреки че никога не ми е давал дори повод да се съмнявам в него. Пред мен той й написа да не го безпокои повече, че аз така искам. Всъщност първо ме накара аз да й кажа, че ми е крайно меприятно да го търся, но аз отказах!
 Действай! Давай директно! Иначе ще се изяждаш от съмнения! Късмет!
 Извинявам се, че е малко дългичко, но заради всички, които си мислят, че търсиш "под вола теле", направих пълно описание на моята случка.

# 18
  • Мнения: 15 619
Ти си го познаваш. Бих те посъветвала просто да го наблюдаваш. Не е необходимо да го питаш директно за въпросното момиче, защото каквото и да ти отговори / след като си така объркана /, едва ли ще му повярваш. Не е задължително, от всяко храстче да изскача зайче.

# 19
  • Мнения: 2 249
абе хора-вие никога ли не сте си говорили с непознати в скайпа или кю-то-? ooooh!аз съм го правила като нямам какво да павя-и интересно ми е да си лафя с непознати и доста снимки съм получавала-ми много ясно че ми е интересно да видя с кой си говоря-и обикновенно ако разговора е бил глупасв9като в повечето случаи) или е водил до редовното-"ай да се видим"-спирам да си лафя с тоз човек-не ми е интересно-мои снимки избягвам да пращам-не за друго ами за да не ги използват за нечисти цели и помисли Stop-макар че на последък се изкушавам-с бремелинксия си шкембак все си мисля че съм секси Mr. Green-само за да видя реакция Joy
ми тва е......всеки се забавлява така-особено пък мъжете-вие веднага-проверки,ходене до работа-глупости на търкалетас-то ако си има проблем или човека е решил да изневерява-тва няма да го спре-най-много да смени обекта на свалката Crossing Arms

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз бих го попитала изненадващо: " Коя е тази А........" По реакцията му ще се ориентираш. Но като го питаш, не го нападай, а някак си небрежно, между другото!

Сигурно аз бих постъпила точно така  Peace Най- ми допада като стратегия  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 150
Хора, защо си създавате сами проблеми  Crazy
Ако иска да ти изневери пред вратата ще го направи и няма да разбереш. Защо трябва да дълбаете?!

Мъжът ми ако ме следи така и ме ревнува от някакави виртуални познанаства - ще ги направя реални за да му дам основание, не само да се хаби.

И гостенката само хвърля масло в огъня.
И виртуален секс да е правил - ми това си е една чи*ия...

Създавате си проблеми от нищото, не ви разбирам   newsm78 Peace

# 22
  • Мнения: 394
Я се стегни мацка и не се нерви за глупости.Кви са тия неща?Кво толко е станало?Знаеш много добре,че човек иска ли-няма и да разбереш.То много добре си е казано-"Животът е толкова елементарен-ние(хората) си го правим тежък и лош".Свиркай си,то ако има нещо ще си покаже в най-скоро време. Peace

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
...Свиркай си,то ако има нещо ще си покаже в най-скоро време. Peace



Мдааа, и плетка да си вземе, та да ни й е скучно докато чака...


Аз бих го попитала изненадващо: " Коя е тази А........" По реакцията му ще се ориентираш. Но като го питаш, не го нападай, а някак си небрежно, между другото!

Сигурно аз бих постъпила точно така  Peace Най- ми допада като стратегия  Grinning


Точно така бих постъпила и аз

# 24
  • Мнения: 394
...Свиркай си,то ако има нещо ще си покаже в най-скоро време. Peace



Мдааа, и плетка да си вземе, та да ни й е скучно докато чака...

Е щом и се отдава плетенето-поне за глупости да не мисли.А и по-добре да скалъпи едни терлици,вместо да реве за недоизяснени и малко изсмукани от пръстите(според мен) проблеми.

# 25
  • Мнения: 5 026
 
      Е щом и се отдава плетенето-поне за глупости да не мисли.А и по-добре да скалъпи едни терлици,вместо да реве за недоизяснени и малко изсмукани от пръстите(според мен) проблеми.
Защо с такава ирония? Момичето има нужда от съвет! А и според мен това си е малко или много някакъв проблем за една връзка!
 Моето мнение е да разговаряш с него, вместо да се чудиш има или няма друга!

# 26
  • Мнения: 394
Нещо от толкова много пързалки-извинявам се,че вече  доверието ми се изпари. Mr. GreenА и кой както иска да го разбира-тя ще си се оправя,както намери за добре-независимо от моето или на който и да било мнение.Ирония,неирония-така мисля аз-който иска да чете.

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нещо от толкова много пързалки-извинявам се,че вече  доверието ми се изпари. Mr. GreenА и кой както иска да го разбира-тя ще си се оправя,както намери за добре-независимо от моето или на който и да било мнение.Ирония,неирония-така мисля аз-който иска да чете.



Не си права. Може да не е пързалка.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 13:40 от doniboni

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Бря, голяма мнителност, бе! То пък някой да не рече нещо да сподели тук... Пързалки, че пързалки. Ми като не вярвате, не вярвайте. Не мислите ли, че като изказвате съмнения, изобщо не помагате на нуждаещия се?!

# 29
  • Мнения: 394
Както казах и одеве-въпрос на лично виждане.Не се чувствайте длъжни да отговаряте на постовете ми.Мисля,че авторката е достатъчно умна за да си направи преценка след прочетеното.Както аз не съм против вашите изказвания,така не би трябвало да ми се опонира за моето.Тя е тази,която ще си реши,какво да прави.Нужда от адвокати в случая-не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт