Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 101
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 759
Здравейте, за първи път си сложих бейби ботокс в гневна бръчка и ще съм благодарна за препоръки, освен да не се навеждам и лягам 4-6 часа, друго бихте ли ме посъветвали 😊

# 646
  • Мнения: 416
За пръв път пиша в темата, но ме заинтригуваха снимките преди и след. Мъжът ми е фотограф, наблюдавала съм работата му и на втората снимка виждам изсветляване, което покрива дефектите, както и различния ъгъл. Сега някак на прима виста ми дойде спомена за една майка на дипломиращо се момиче - искаше мъжът ми да направи лицето и слабо и на 25 снимки да и премахне двойната брадичка. Всичко това завърши с голямо сърдене, но това между другото Simple Smile. Разбира се, може да не съм права, нямам познанията да изкажа компетентно мнение, но реших да споделя мислите си. Иначе и аз се чудя как би могло да бъде поправено такова лице.

И, за да не е спам поста ми, да кажа, че съм си правила пилинги с трихлороцетна киселина - 12% и млечна - 40%. Доволна съм от резултатите - повдигнат контур, по-гладка и равна кожа и намалени петна и пори. Друг опит с процедури нямам.

# 647
  • 1444
  • Мнения: 1 057
Хайде и аз да се разпиша с първа процедура С02 пилинг от преди 2 дни. Протече нормално, най-неприятно беше първите 2 часа непосредствено след нея - червенина, оток, даже ме втрисаше за малко. Мажа са през няколко часа с гела, който ми изписаха и слагам слънцезащита. Кожата в момента ми е като шкурка на пипане, виждат се следи от лазера по лицето, на места започвам да образувам корички, но са доста фини, има цялостно потъмняване, но още не съм станала черна Simple Smile чакам с нетърпение Trollface Следващата процедура е след месец, за трета ще стане късно, заради слънцето, но мисля да пробвам и Morpheus, според препоръките на доктора. Ще видим Simple Smile
Направих го защото исках цялостно освежаване, имам какво да боря, но ще става поетапно. За мен беше по-важно да се престраша да направя изобщо нещо по-агресивно по лицето си, тъй като съм голямо шубе, имам фобия и от игли... Доволна съм за сега от себе си Satisfied все от някъде трябва да се почне... да видим дали и от процедурата ще остана доволна Yum

# 648
  • Мнения: 7 091
Elyon Brown,  благодаря за споделеното! И аз още се навивам. Ти в Скин Лайн ли я прави, при кой доктор?

# 649
  • Мнения: 572
Момичета, знаете ли дали поставянето на Ботокс и Хиалуронова киселина в лицето е противопоказно при жени, които правят опити за забременяване? Или са вредни само ако вече си забременяла? Много благодаря предварително!

# 650
  • 1444
  • Мнения: 1 057
Elyon Brown,  благодаря за споделеното! И аз още се навивам. Ти в Скин Лайн ли я прави, при кой доктор?
Да, в Скин Лайн я правих в центъра (в Младост нямат тази апаратура) при доктор Михайлов. В началото на месеца им се обадих за дерматологична консултация + естетична и ми предложиха него. Видяхме се, разбрахме се какво искам да правя като начало и така. Преди пилинга махнахме няколко капиляра и едно малко образувание на челото.
Сега освен за лицето трябва да помисля и за коремчето Stuck Out Tongue, че имам малко натрупани подкожни мазнини над мястото, където съм 2 пъти рязана и се образува една неестествена гънка. Той предложи липолитична мезотерапия в комбинация с някаква апаратна процедура - Morpheus или Venus. Обмислям го, чета информация и се настройвам психически за боцкането. Weary
Скрит текст:
Ами, мразя ги тия игли, имам травма от дете като ми дупчеха периодично крачетата с пеницилин и гентамицин с едни дебели игли докато разберат, че имам астма и няма смисъл да ме дупчат като решето...

# 651
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
То не боли, няма да гледаш, поискай си и лидокаин, ако се притесняваш Simple Smile Попитай и за криолиполиза, но аз първо бих направила другите процедури. Криото - за каквото остане.

# 652
  • Мнения: 7 091
Криото при мен нямаше ефект - преди 5-6 години правих на паласки, корем и вътрешна част на бедра. Не го препоръчвам.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Аз също много се чудя за крио във Варна. аlena знам, че е доволна от криополиза, има ли други? Четох, че ако наистина не се достигне някаква определена температура в минус градуси, то няма да има изобщо желаният ефект. Та може би доста апаратите правят "нещо", но това нещо не е достатъчно. Затова ако някой е изпробвал качествено крио във Варна ще се радвам за препоръка.

# 654
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте, за първи път си сложих бейби ботокс в гневна бръчка и ще съм благодарна за препоръки, освен да не се навеждам и лягам 4-6 часа, друго бихте ли ме посъветвали 😊
Бръчкай се! Така ще се разпредели равномерно ботокса.

# 655
  • 1444
  • Мнения: 1 057
То не боли, няма да гледаш, поискай си и лидокаин, ако се притесняваш Simple Smile Попитай и за криолиполиза, но аз първо бих направила другите процедури. Криото - за каквото остане.
Благодаря за съвета с лидокаина, ще го имам предвид Simple Smile
Относно криолиполизата - точно към нея се бях насочила, но докторът каза, че за моят случай не е добър вариант и препоръча другите процедури.

# 656
  • Мнения: 235
Има ли тук дами с опит при естетически корекции  в Турция- лифтинг на чело и вежди, фейслифт, инжекции със собствена мазнина, лип лифт (оперативен)?

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Има ли тук дами с опит при естетически корекции  в Турция- лифтинг на чело и вежди, фейслифт, инжекции със собствена мазнина, лип лифт (оперативен)?

Точно с описаните по-нагоре нямам опит, имам две операции/ринопластика и гърди/ в Турция и съм доволна. От ринопластиката - особенно много, носът ми беше много труден за работа. На 14.03 съм на консултация пак със същата клиника за блефаропластика. На дясното око имам крещяща нужда. Лявото ми е ок, но дясното е много много зле. Не знам защо в годините се получи тази разлика в двете очи. Към момента освен спирала не слагам нищо друго на очите. Сенки не умея да си слагам, а за спирала и дума не може да става, много са ми различни двата клепача Sad

# 658
  • Мнения: 22 842
И моите клепачи са различни от дете, но вече
много си личи.

# 659
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Вижте и това мнение. Дискусията започва няколко поста по-нагоре, но в това мнение е същината, скролнете и нагоре за още инфо.

Общи условия

Активация на акаунт