Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 69 132
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7
Здравейте, днес си поставих restylane kysse в устните (преди 4 часа) и ... каквато съм смотана, легнах и си изпуснах телефона на лицето, с ръба ме прасна силно точно върху контурчето от едната страна.. хем ми е смешно, хем ме боли... и ми се вижда сега там "разместено", помощ, какво да правя?
Сериозно питам, разлива ли се това или задето се ударих така изглежда (за пръв път си слагам) Sob

Update: Simple Smile Днес нещата изглеждат по-добре, просто посиня Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 18:05 от ellekarina

# 151
  • Мнения: 8 783
Момичета, какъв колаген пиете ? На прах, капсули или течен ?

Колебая се между тези двата на прах :
https://realfood.bg/product/hidroliziran-kolagen

https://www.forlife.bg/produkt/collagen

По принцип главно в момента искам да си заздравя костите, тъй като имам болки в гърба и краката.
Но ако има положителен ефект и върху кожа ще се радвам.

# 152
  • Мнения: 1 671
Аз си поръчах ето тези:
Не съм пила още, някой, ако ги е ползвал нека сподели

# 153
  • Мнения: 441
По темата за ботокса, днес направих две зони - чело и гневна бръчка при д-р Лекова. Не бях ходила при нея до момента, но остави у мен добро усещане. Ще пиша след седмица как е ботокса.

# 154
  • Мнения: X
2017 г. направих за първи път средно дълбок лазерен фракселен пилинг на цяло лице заради пигментации,на които не оказа влияние. Но установих,че добре повлиява бръчки и кожата се уплътнява. От тогава всяка есен правя около очи,а от тази есен смятам да правя по две последователни процедури като ще включа и линията на назолабиалните.
Също от миналата година харесвам PQAIGE пилинга.
Сложих 0,5 Volbella в устните и на баркода,много съм доволна, никакво усещане за бучки и топчета,много е пластичен,остатъка ще досложа март.

# 155
  • Мнения: 8 783
Много исках следващия ми филър в устните да е Juvederm Volift, но сега с тези преустановявания на работата с филъри Juvederm в ЕС , обмислям да се доверя на Filorga .

# 156
  • Мнения: 841
Аз направих една процедура с лазер PicoSure миналата седмица и засега не виждам промяна в пигментацията и петната по лицето ми. Да, кожата стана по-плътна, по-хубава, но пигментните петна си стоят. Може би е още рано да видя накакъв резултат. Казаха ми, че след две-три седмици се очаква да се наблюдава избледняване на петната, та ще видим. Не знам обаче дали ще повторя, тъй като хич не е евтино, а толкова пари не ми се хвърлят за нещо, което няма да ми даде конкретен резултат.
След лазера си сложих и скинбустер/мезотерапия Aquashine (имаше такъв пакет в Дермаакт, където ходя). Е това вече е супер. Мисля, че уплътняването на кожата е точно в резултат на бустера, а не на лазера. Пак бих си сложила. Цената е 350 лв, но количеството е 2 мл.

# 157
  • Мнения: 235
Приемът на вода е важен,но аз лично на 50 кг. тегло, не мога да погълна 3 литра вода на ден. А и повярвайте, след 40, 45 години, наливането с вода няма да ви спаси от недостатъците на времето.Течностите и храната са много важни наистина, но е отново строго индивидуално. За това търсим варианти и в процедурите..

то и омегите са прехвалена работа, вървят си като мит от години

# 158
  • Варна
  • Мнения: 3 121
Много исках следващия ми филър в устните да е Juvederm Volift, но сега с тези преустановявания на работата с филъри Juvederm в ЕС , обмислям да се доверя на Filorga .
Аз съм слагала Filorga, но вторият път сложих Cytosial. Filorga са като водичка, но уж се видят трайни, аз сложих половинка тогава и ефекта бързо отмина.

# 159
  • Мнения: X
Приемът на вода е важен,но аз лично на 50 кг. тегло, не мога да погълна 3 литра вода на ден. А и повярвайте, след 40, 45 години, наливането с вода няма да ви спаси от недостатъците на времето.Течностите и храната са много важни наистина, но е отново строго индивидуално. За това търсим варианти и в процедурите..

то и омегите са прехвалена работа, вървят си като мит от години


Даже вече има и теории, според които са супер вредни и са причина за стареене и болести. Например метаболитната теория на Рей Пийт. Но е извън темата и не му е мястото за обсъждане тук.

# 160
  • Мнения: 531
Скрит текст:
Значи да ъпдейтна по казуса с ретуша на ботокс при Денкова ходих 14 дни след процедурата. Доста хора чакаха за ретуш, затова ме накара да чакам 40минути въпреки, че си имах точен запазен час... Както и да е ефекта от ботокса падна след няма и месец ето това ми слага Visabele

Имах много странна мимика, челото ми се кривеше на една страна докато се мръщех, но вече почти падна ефекта напълно, това е ден след ретуша, които беше през декември

Това е от днес
 
Както виждате няма особена промяна в мимиката
Не знам, какво съм очаквала, но не се ли предполага, че ботокса трябва да ти изглади линиите, не да създаде още повече малки линиики!? Очаквах и релакс и парализа на мускулите, но такава така и нямаше...


Всички хора, които познавам лично и си слагат ботокс, нямат такива линии, нито пък имат такава мимика месец след ретуш. Просто не знам какво да кажа - уж Денкова е от светилата в тази област.
Ми и аз не знам. Доскоро чувах само позитивни мнения от нея преди да си направя профил тук и да видя, че има и много недоволни от нея. Може би качеството на работата и е паднало през годините, може би е просто прехвалена, или просто не е подбрала точния за мен продукт, но това също не говори добре за нея. Яд ме е само дето дадох цялата сума, не съм ползвала никакви намления и чаках дълго за час защото исках точно тя да ме прави. Очаквах 6 месеца да е бетон, пък то какво се оказа. Не знам има ли смисъл да се обаждам и да записвам нов час, сега като цяло ме е страх да и си доверя отново. Не знам вие, какво бих те ме посъветвали момичета? Да търся ли направо нов лекар или все пак да ида да ме види?

След ботокс при Денкова едната част на челото ми направи спазъм и остана така завинаги.
Не бих стъпила там никога вече

# 161
  • Мнения: 955
Здравейте. Днес сложих филър за пръв път под очите при д-р Ванеска. Препоръча ми и мезотерапия Kybella. Някой правил ли е такава? Доволни ли сте? Каза ми и че задържам много вода и трябва да направя нещо по въпроса. Има ли някой ползвал хифролес или някое подобно? Има ли ефект? Аз уж пия доста вода, но явно след раждането си задържам 🙄

# 162
  • Мнения: 1 830
Хидролес са таблетките.
Аз също задържам, имам прекаран и много тежък пиелонефрит. Тогава като лежах в Токуда и аз питах дали трябва да пия нещо, но завеждащата беше категорична, че женският организъм има различни фази в месеца и в никакъв случай да не нарушавам електролитния баланс с всякакви добавки.

# 163
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
Относно добавките, пила съм колаген и ми влияеше добре по време на приема. След спирането кожата се връща в изходна позиция. Омеги не приемам, изобщо,не обичам хапчета и това си е.Пия периодично геритамин.

# 164
  • Мнения: 4 630
Момичета какво мислите за д-р Марковски, за устни....
Протеснява ме това, че е пътуващ лекар и ако нешо се обърка..
А за Естетик клиник Варна?

Общи условия

Активация на акаунт