Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 151
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 955
Момичета, бях писала преди време, че ще правя Кибела мезотерапия при д-р Ванеска. Днес я направихме на бузи и ми каза, че ще съм подута и да не се стряскам. Ок, но сега като обядвах усетих, че преглъщам по-трудно и като си опипах лимфните възли на врата усетих, че са много подути и доста се стреснах. Някой има ли представа дали е нормално? 😥

# 676
  • Мнения: 10
Момичета, кой доктор прави хубави устни във Варна ?

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 16:22 от MIMIZAGO

# 677
  • Мнения: 24
Привет мили и красиви дами Relaxed
Нова съм в групата, въпреки че ви чета от доста време докато набера смелост да предприема нещо Wink

Аз съм много емоционален човек и много ми личи ако се смея или съм намръщена, което веднага се отрази на челото ми.
Още от тийн имам бръчки на челото, които с годините се вдълбаха. Вече на 35 реших, че няма какво да чакам и искам да си помогна. Много ме беше страх от ботокс, но се оказа че само там е изхода.

Отидох миналата седмица на консултация и след като ми казаха че това е единствения вариант се примирих и ........много смело противно на моята същност, действах още при консултацията и ми поставиха ботокс на гневна бръчка и между веждите..това беше в сряда.
През нощта доста ме боля главата, но на сутринта ми мина. Днес вече 5 дни след процедурата пак ме заболя главата и се притесних якоооо, защото съм се филмирала че ми е за първи път и да не ми стане нещо. Звънях на клиниката да питам дали мога да пия беналгин. Та исках да питам дали при някоя от вас се е случвало същото?

П.С. Колкото до ефекта на челото- поразително е Simple Smile Много съм впечетлена!

# 678
  • Мнения: 22 879
Да, болялал ме глава, имах и като натиска на челото, все едно ми се затварят очите.

# 679
  • Мнения: 8 883
Веднъж само съм слагала ботокс и също имах главоболие - те си го дават като страничен ефект. Пих аналгин.

# 680
  • Мнения: 477
Значи само при мен нямаше никакъв ефект от ботокса. Защо?????

# 681
  • Мнения: 1 344
Главоболие след ботокс, и то много силно имах в продължение на няколко дни.Но отшумя, не се притеснявайте.

# 682
  • Мнения: 24
Много ви благодаря за успокоението! Някак по- леко ми стана.Heart
Хем толкова ми хареса ефекта, и се впечетлих, хем и тази болка много ме притесни.

Прилагам снимка да видите за 5 дни, какво се случи. Според мен до 14ят ден, ще има още повече ефект.. поне се надявам.
Иначе като усещане е голям блокаж на челото. Все едно са ми завързали ръцете и не мога да ръкомахам Joy  но се свиква! Важното е че като се погледна в огледалото съм в пъти по - доволна.
Като четох предишните дискусии, също се попритесних от факта дали не е прекалено голямо количеството сложено, но явно е било добре за мен- 0.36
Правя си снимки всеки ден, за да сравнявам.


# 683
  • София
  • Мнения: 2 846
Чудесен резултат! И болката ще отшуми, не се притеснявай!

# 684
  • Мнения: 759
По повод ботокса аз поставих в гневната бръчка четвъртък миналата седмица, но за съжаление не виждам още ефект.. има някаква минимална разлика, но блокиране на мимиката няма за жалост и се чудя дали ще има развитие до 2та седмица или по-скоро не ме е хванал..

# 685
  • Мнения: 2 728
Не намирам много отзиви за процедурата Агнес. Някой дали е правил? Освен в Пловдив при Чокоева, не виждам да се предлага от популярните клиники в София.

# 686
  • Мнения: 477
По повод ботокса аз поставих в гневната бръчка четвъртък миналата седмица, но за съжаление не виждам още ефект.. има някаква минимална разлика, но блокиране на мимиката няма за жалост и се чудя дали ще има развитие до 2та седмица или по-скоро не ме е хванал..
И мен също не ме хвана но мисля че е от качеството на ботокса.

# 687
  • Мнения: 22 879
По повод ботокса аз поставих в гневната бръчка четвъртък миналата седмица, но за съжаление не виждам още ефект.. има някаква минимална разлика, но блокиране на мимиката няма за жалост и се чудя дали ще има развитие до 2та седмица или по-скоро не ме е хванал..
Има време, а и има ретуш за тази цел.

# 688
  • Мнения: 759
Аз се правих в Хил Клиник при др Ванеска и искрено се надявам да не е от качеството, а по-скоро може би количеството не е било достатъчно, защото каза, че ми слага бейби ботокс. На контролен преглед съм за жалост на 3тата седмица, защото нямах възможност на 2та и най-вероятно ще има нужда от ретуш.

# 689
  • Мнения: 3 576
Аз съм правила бейби при Ванеска и си ме хвана без проблем, доволна съм от резултата.
Глава никога не ме е боляла след ботокс, вече над 6г слагам, единствено след некадърното поставяне при Хитова ме боля 3 дни на местата на убожданията.

Я споделете за ковид ваксинирането - направихте ли го вече, предвид че има риск от реакция при хората с дермални филъри?
Само за Модерна има сведения, поне аз не успях да намеря за Астра Зенека, която имаме в Бг.
Много искам да се ваксинирам, но скоро слагах филъри, отделно получих възпаление след филъра и ще се наложи поне още месец да изчакам 😕

Общи условия

Активация на акаунт