Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 368
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 766
Не намирам много отзиви за процедурата Агнес. Някой дали е правил? Освен в Пловдив при Чокоева, не виждам да се предлага от популярните клиники в София.

Само др. Чокоева, др. Бърдаров и др. Паула Лозанова ги извършват.

# 691
  • Мнения: 24
Чудесен резултат! И болката ще отшуми, не се притеснявай!


Мерсиии❤❤❤
Аз нямам час за ретуш. Реално задължително ли е ако виждам че ефекта е постигнат?? Simple Smile Док каза, че доста малко идвали на 14 я ден.
Чудя се.. ще видя до края на седмицата.

# 692
  • Мнения: 2 359
Имате ли отзиви от мезотерапия против акне в зряла възраст (най-силно локализирано по челюстта и брадичката)? На 35 съм и от няколко месеца имам такова акне и черни точки, каквито и в най-бесния си пубертет съм нямала. Обмислям мезотеряпия с коктейл от антибиотици, витамини и ХК, но малко ме е страх, първо от иглите, второ - от реакция на организма, трето - от пари, дадени на вятъра, без да има забележим резултат. Ще ми е много полезно, ако споделите личен опит или преки впечатления от ефективността на тази процедура.

# 693
  • Мнения: 8 897
Мистик, при раздразнена кожа не бих отишла на мезотерапия, а на добър лекар дерматолог, който да ми изпише лечение, ако се налага и с орален прием на медикаменти. Установи каква е причината за това състояние най-добре - хормонална, хранителна, бактериална

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
По повод ботокса аз поставих в гневната бръчка четвъртък миналата седмица, но за съжаление не виждам още ефект.. има някаква минимална разлика, но блокиране на мимиката няма за жалост и се чудя дали ще има развитие до 2та седмица или по-скоро не ме е хванал..
Мен ме хваща още на следващия ден. Възможно е да са ви сложили малко единици или самият ботокс да не е бил добър.
Сега видях, че са ви го слагали в Хил Клиник, така че няма как да е от качеството, по-вероятно да е малко.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 14:05 от Жижи

# 695
  • Мнения: 1 674


Я споделете за ковид ваксинирането - направихте ли го вече, предвид че има риск от реакция при хората с дермални филъри?
Само за Модерна има сведения, поне аз не успях да намеря за Астра Зенека, която имаме в Бг.
Много искам да се ваксинирам, но скоро слагах филъри, отделно получих възпаление след филъра и ще се наложи поне още месец да изчакам 😕

Аз лично ще вярвам на лекари инфекционисти което в последните седмици гледах по телевизиятя ( за съжаление не се сещам за имена, но ми вдъхвахат доверие), които твърдят, че слагането на ваксина срещу Ковид, независимо от производителя, не носи риск за хора с дермални филъри.
Бих изчакала две седмици за мое спокойствие. И особено за ботокс, все пак е токсин.
Ясно е, че е твърде рано за генерални обобщения, защото нямаме опит точно с тази ваксина.
Но все пак ваксини слагаме на пеленачетата си...Аз мисля да не се задълбочавам и да слагам ваксината.

# 696
  • Мнения: 76
Скрит текст:
Привет мили и красиви дами Relaxed
Нова съм в групата, въпреки че ви чета от доста време докато набера смелост да предприема нещо Wink

Аз съм много емоционален човек и много ми личи ако се смея или съм намръщена, което веднага се отрази на челото ми.
Още от тийн имам бръчки на челото, които с годините се вдълбаха. Вече на 35 реших, че няма какво да чакам и искам да си помогна. Много ме беше страх от ботокс, но се оказа че само там е изхода.

Отидох миналата седмица на консултация и след като ми казаха че това е единствения вариант се примирих и ........много смело противно на моята същност, действах още при консултацията и ми поставиха ботокс на гневна бръчка и между веждите..това беше в сряда.
През нощта доста ме боля главата, но на сутринта ми мина. Днес вече 5 дни след процедурата пак ме заболя главата и се притесних якоооо, защото съм се филмирала че ми е за първи път и да не ми стане нещо. Звънях на клиниката да питам дали мога да пия беналгин. Та исках да питам дали при някоя от вас се е случвало същото?
П.С. Колкото до ефекта на челото- поразително е Simple Smile Много съм впечетлена!
Къде поставихте ботокса ?  Ефекта при Вас е супер, поздравления за доктора !

# 697
  • Мнения: 23 022
Скрит текст:
Привет мили и красиви дами Relaxed
Нова съм в групата, въпреки че ви чета от доста време докато набера смелост да предприема нещо Wink

Аз съм много емоционален човек и много ми личи ако се смея или съм намръщена, което веднага се отрази на челото ми.
Още от тийн имам бръчки на челото, които с годините се вдълбаха. Вече на 35 реших, че няма какво да чакам и искам да си помогна. Много ме беше страх от ботокс, но се оказа че само там е изхода.

Отидох миналата седмица на консултация и след като ми казаха че това е единствения вариант се примирих и ........много смело противно на моята същност, действах още при консултацията и ми поставиха ботокс на гневна бръчка и между веждите..това беше в сряда.
През нощта доста ме боля главата, но на сутринта ми мина. Днес вече 5 дни след процедурата пак ме заболя главата и се притесних якоооо, защото съм се филмирала че ми е за първи път и да не ми стане нещо. Звънях на клиниката да питам дали мога да пия беналгин. Та исках да питам дали при някоя от вас се е случвало същото?
П.С. Колкото до ефекта на челото- поразително е Simple Smile Много съм впечетлена!
Къде поставихте ботокса ?  Ефекта при Вас е супер, поздравления за доктора !
По-нагоре пише, Хил клиник

Мен пък не ме хеаща веднаха ботокса, а след 5-7 дни

# 698
  • Мнения: 5 741

Я споделете за ковид ваксинирането - направихте ли го вече, предвид че има риск от реакция при хората с дермални филъри?
Само за Модерна има сведения, поне аз не успях да намеря за Астра Зенека, която имаме в Бг.
Много искам да се ваксинирам, но скоро слагах филъри, отделно получих възпаление след филъра и ще се наложи поне още месец да изчакам 😕
Аз се ваксинирах с Пфайзер. Последно слагах филър в устни ноември. Сега ще изчакам един месец и имам да слагам останалия филър.

# 699
  • Мнения: X
Имате ли отзиви от мезотерапия против акне в зряла възраст (най-силно локализирано по челюстта и брадичката)? На 35 съм и от няколко месеца имам такова акне и черни точки, каквито и в най-бесния си пубертет съм нямала. Обмислям мезотеряпия с коктейл от антибиотици, витамини и ХК, но малко ме е страх, първо от иглите, второ - от реакция на организма, трето - от пари, дадени на вятъра, без да има забележим резултат. Ще ми е много полезно, ако споделите личен опит или преки впечатления от ефективността на тази процедура.

И аз съм ЗА дерматолог.
Акнето сигурно е от маските.

# 700
  • Мнения: 24
Скрит текст:
Привет мили и красиви дами Relaxed
Нова съм в групата, въпреки че ви чета от доста време докато набера смелост да предприема нещо Wink

Аз съм много емоционален човек и много ми личи ако се смея или съм намръщена, което веднага се отрази на челото ми.
Още от тийн имам бръчки на челото, които с годините се вдълбаха. Вече на 35 реших, че няма какво да чакам и искам да си помогна. Много ме беше страх от ботокс, но се оказа че само там е изхода.

Отидох миналата седмица на консултация и след като ми казаха че това е единствения вариант се примирих и ........много смело противно на моята същност, действах още при консултацията и ми поставиха ботокс на гневна бръчка и между веждите..това беше в сряда.
През нощта доста ме боля главата, но на сутринта ми мина. Днес вече 5 дни след процедурата пак ме заболя главата и се притесних якоооо, защото съм се филмирала че ми е за първи път и да не ми стане нещо. Звънях на клиниката да питам дали мога да пия беналгин. Та исках да питам дали при някоя от вас се е случвало същото?
П.С. Колкото до ефекта на челото- поразително е Simple Smile Много съм впечетлена!
Къде поставихте ботокса ?  Ефекта при Вас е супер, поздравления за доктора !

Благодаря ви! И аз виждам ефект, но моите бяха доста вдълбани. Има какво да се желае още, но като за начало е супер.
Четох тук отзиви и си избрах клиника и доктора от мненията.В Скинлайн център София ми го сложиха при доктор Михайлов.

# 701
  • София
  • Мнения: 385
Аз в момента се боря с този проблем. Никога не съм имала никакви пъпки, а в момента в областта на брадичката и около нея е нещо страшно.... От лятото съм така и става по-зле... В момента съм на етап локално лечение,изследвания за кой каквото се сети и от кабинет в кабинет... дерматолог-аг-ендо... На този етап не мога са споделя резултат,но със сигурност смятам,че пробшемът трябва да се разреши медицински,а не козметично Simple Smile

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Каква терапия прилагаш?

# 703
  • Мнения: 23 022
Аз пък да допълня, че толко около 34-5 г се сдобих с акне на зряла възраст и си продължава това.Sad На 43 съм. На младини нямах такова нещо.В долна част на лицето ме атакува.

# 704
  • София
  • Мнения: 385
Няколко месеца правихме с една дерматоложка микродермабразио и пилинги,което имаше само моментен ефект. И тъй като тя не предприе нищо за установяване на проблема отидох при друга. Каза ми да си изхвърля цялата козметика,разреши ми само околоочен крем. Изписа ми измивен гел и крем за лице на ла рош - ефаклар серията и зинерит локално,всичко сутрин и вечер. Така третирам две седмици и междувременно чакам изследвания,минавам прегледи и се връщам обратно при нея да види резултат и да каже дали ще пия аб

Общи условия

Активация на акаунт