Бихте ли издържали мъж?

  • 27 816
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 13 075
Никога на мухъл не съм попадала, никога.
Няма изцепки, няма драми, няма печал.

Не, че не са се пробвали.

Аз мисля, че имам алергия към такива... колкото и да ми се рекламират и обясняват, просто не мога Joy То всичко в мен ги отхвърля.

Е то знанието откъде мислиш е дошло Wink

От чуждия опит, като гледам Simple Smile
Жена, дет много приказва как стават работите, не може да не може, викаш. Да, ама не.

Ами не, има и такива, теоретици им викам Joy Случаи всякакви.

# 436
  • София
  • Мнения: 35 332
Ами, Дрен, то и чуждия опит учи.
Аз съм продукт на баба си, която никога не е имала злоба в думите си, а животът и е бил болка и страдание.
Не да копираш, да попиеш важното и да си сложиш някакви граници, не много разтегливи.
Са, мани ги принципите, че някои съм закопала в задния двор, ама можеш да вкараш умисъл в аванс, че ако едикакво си, може да стане едизащоси.

# 437
  • Мнения: 20 364
Е то знанието откъде мислиш е дошло Wink

От чуждия опит, като гледам Simple Smile
Жена, дет много приказва как стават работите, не може да не може, викаш. Да, ама не.
То и за мъжете важи. Даже повече за тях, вземайки предвид този форум. Grinning

# 438
  • Мнения: X
Знам ли..
165, 50 кг, 32 г сега.. ама нали за преди време говоря Joy
Само един някакъв началник нещо си, от друг град и с добра заплата, ме заведе някъде изцяло на негови разноски. Но той със сигурност можеше да си го позволи. Другите са били на заплата като мен, затова съм приемала за нормално такива разходи да се делят.
От форума научих, че не е.

# 439
  • София
  • Мнения: 13 075
Ами, Дрен, то и чуждия опит учи.
Аз съм продукт на баба си, която никога не е имала злоба в думите си, а животът и е бил болка и страдание.
Не да копираш, да попиеш важното и да си сложиш някакви граници, не много разтегливи.
Са, мани ги принципите, че някои съм закопала в задния двор, ама можеш да вкараш умисъл в аванс, че ако едикакво си, може да стане едизащоси.

Тъй, тъй. То ако учехме само от собствения опит, по цял ден щяхме да си трошим главите. Разбира се, хубаво е човек да осмисля, че чуждият опит не е винаги приложим към неговия случай, защото все пак хората са различни. И в този ред на мисли, много обичам изказването на един приятел, при нечие заявление, че "аз имам много опит, разбираш ли". Той беше отговорил, "но с мен опит нямаш".

# 440
  • София
  • Мнения: 39 091
Аз мисля, че е ок да си разделите почивката.

# 441
  • София
  • Мнения: 35 332
Практическо ръководство за “как да ме водят на почивка” ли трябва?
Не става така тая работа. Или го можеш или не.
Наизустяване на мурафети ще доведе до комични или трагични ситуации, щом не ти е в натюрела.

Курсът за богатите мъже е платен Laughing

Лъвичке, така е. Ама как да ти кажа.... някои опити хич и не искам от първо лице.
Щото некви чутовни развои не съм виждала.
Седи, кютай си и не си бутай сурата зорлем, че да видиш ко туй нящу Laughing

# 442
  • Мнения: 17 415
Не си ме разбрала. На това, дето разказваш му се вика личен опит. Друго имах предвид- вечно разочарована жена, теоретично много добре подготвена иначе.
Simple Smile

# 443
  • Мнения: X
Аз мисля, че е ок да си разделите почивката.

Бе, да плаща, бе. Иначе сама жена може лесно да намери къде да пренощува, закуси, обядва и вечеря - особено на море. Ай няма нужда. Най се дразня на мъже без финанси, тръгнали по гаджета. Милион пъти съм казвал и още толкова ще кажа - който няма финанси за гадже, да си търси 2ра работа - да не търси гадже.

# 444
  • София
  • Мнения: 62 595
А ти като плащаш какво очакваш в замяна?

# 445
  • София
  • Мнения: 35 332
Същото, което и стипците.

# 446
  • Мнения: X
А ти като плащаш какво очакваш в замяна?

Очаквам готино изкарване, драма фрий. Сексът е толкова лесен да се получи/намери, че въобще не е тема на разговор и основание за каквито и да е разходи. Водиш някой на море, щото ти харесва емоцията, която ти дава - не щото ти се ляля. Ляля-то може и у ваше си село да го получиш.

# 447
  • София
  • Мнения: 13 075
А ти като плащаш какво очакваш в замяна?

Очаквам готино изкарване, драма фрий. Сексът е толкова лесен да се получи/намери, че въобще не е тема на разговор и основание за каквито и да е разходи. Водиш някой на море, щото ти харесва емоцията, която ти дава - не щото ти се ляля. Ляля-то може и у ваше си село да го получиш.

Ейй, като чуя такова мъжко изказване и ми се пълни душата Blush

# 448
  • София
  • Мнения: 62 595
Тоест ти плащаш почивката, а тя да се държи мило, прилично и да ти прави компания и да ти ходи по акъла, а после да не ти реве, че е влюбена или бременна. Кеш-енд-кери.

# 449
  • София
  • Мнения: 13 075
Тоест ти плащаш почивката, а тя да се държи мило, прилично и да ти прави компания и да ти ходи по акъла, а после да не ти реве, че е влюбена или бременна. Кеш-енд-кери.

Не, Анди. Просто като те кефи човекът, не ти се свидят парите. Ако те кефи, а ти се свидят, проблемът е в теб.

Общи условия

Активация на акаунт