Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 9

  • 70 282
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 729
Относно пространството в шкафа под мивката:
Днес купих една пластмасова етажерка и оползатворих страхотно мястото. Освободих половин друг шкаф, в който си наредих кутиите за храна. 😊
Много съм доволна 😊


В другата половина на шкафа е кошът за отпадъци.

# 496
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Така са играчките на дъщеря ми.
Много по-удобно ми е с дълбоката кутия, но този шкаф е от баткото, а в него му бяха леготата и беше по-удобно в плитки кутии. Мисля да взема поне още 1 дълбока. Макар че пэк в плитките се вижда по-лесно кое къде е, а не да обръща и да търси дадено нещо. Ще видим какво ще реша, за момента се събират нещата.
Книжките са така
И отделно в шкафчетата на детската и кухнята има други играчки и нещата и за "готвене".
На масичката и също има една моя занимавка сръчни ръце 😂
И те това е.
Бебешката количка, пазарската количка и чудеса са си наредени с бебетата хаха
Един мек кош с плюшени играчки има, който дебна момент да разкарам, че само ги разпилява и това си е, държах ги уж да си играе с тях, но май няма да е 🤔

# 497
  • Мнения: 76
Добър ден!
Извинявам се за нахлуването в темата, но намерих този органайзер на цена 11,76 лв.


По напред в темата стана въпрос че го има в Практикер на 29,00 лв.

Пускам линк ако някой се интересува
https://woops.bg/product/organaizer-za-chekmedzhe-za-kuhnenski-nozhove-37988/

Поръчах и това за кухненската гъба. Гледам ги от известно време в Али експрес и се надявам да е добра покупка
https://woops.bg/product/%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1 … D0%B0-sink-sider/

# 498
  • Мнения: 2 211
Babydream, аз имах такъв шкаф и го махнах, защото като натежат кутиите падат. Ползвам ето тези съвсем обикновени шкафове от Икеа с кутии за стаята за игра на щерка ми, но кутиите са с чекмеджета. Държат вече пета година, нищо че са от плат. Имаме още 2 такива шкафа.


Искам да ви покажа какво измайсторих от стара стълба за аксесоарите за коса на дъщеря ми. Винаги много са ме дразнили разни диадемки и фибички и най-накрая им намерих задоволително естетична подредба. Боядисах с тебеширена боя стара стълба от двуетажно легло.




Поддържа го сама в сравнително подреден вид, тук няма моя намеса преди снимката да съм го привела в приличен вид, тя си ги е сложила обратно след като ги е носила. Друга тема е, че прашасва бързо, но платнените ресни се перат, пък и като се има предвид, че имаме 6 големи лавици с лего, праха по диадемките ряпа да яде.

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 22:31 от poppy-fairy

# 499
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
При нас никога не е падало нищо.
Баткото го използва няколко години, сега и малката.
Супер е станало със стълбата, но моята е малка за това, всичко ще се смъква. 🤦‍♀️
За момента стоят високо, но вече се усети да си мъкне стол и да си избира.
Ластиците и те прибрани, нищо че е набарала кутията с мъничките ластичета и целият хол беше шарен, посипани бяха навсякъде 🤷‍♀️🤦‍♀️
Така са при нас фибите и диадемите

# 500
# 501
  • Мнения: 22 867
Вивре се оливат напоследък. Органайзерът от втория линк лятото беше на 75 или 79 лв, пак ми се виждаше скъп, пък и нещо размерите не ми паснаха. В любимите ми е все още, но вече с новата цена - 110,90 лв., от препоръчителна 126. Как ги съчиняват тия цени......

# 502
  • Мнения: 12 712
Трицифрена цена и до към месец чакане... при нашия стандарт тук повечето хора ще се замислят дали да платят толкова за нещо дето са го видяли само на картинка. Иначе на картинката добре изглеждат.

# 503
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Уф, аз едно такова за под мивката дебнех в амазона, ама нещо цената убива целият ми ентусиазъм.

# 504
  • Мнения: 4 144
Относно пространството в шкафа под мивката:
Днес купих една пластмасова етажерка и оползатворих страхотно мястото. Освободих половин друг шкаф, в който си наредих кутиите за храна. 😊
Много съм доволна 😊


В другата половина на шкафа е кошът за отпадъци.
Харесва ми как е станало , само трябва да намеря подходящ размер, че нашата тръба  заема много място.


А олио, оцет къде държите. И при мен така стоят както на снимката, но не ми е удобно. Искам прибрани някъде

# 505
  • Мнения: 12 712
Такива етажерки има в най-различни размери в магазините за домашни потреби, наскоро търсих подобна за да обере тясно празно място дето иначе ми беше неизползваемо. Мислех че ще има да обикалям и да правя компромис, а си излязох с покупка от първия магазин и то точно каквото ми трябваше, че и на ниска цена.
При мен такива бутилки с оцет, зехтин и прочие стоят в шкаф на нивото на очите ми, не ми е удобно да са ниско и да трябва да се навеждам за тях, а нямам къде на някаква по-средна височина.

# 506
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Само имайте предвид, че нещата, които са отзад трудно ще се вадят. Много по-добре е под мивката да се слагат изтеглящи се механизми (тип за бутилки или тип телено чекмедже) има и пластмасовеи шкафчета с чекмеджета, изтегляща се кофа за боклук и т.н. Долу е трудно човек да се завира, а тръбите на мивката допълнително пречат. Другото е да си подредите в големите пластмасови кутии (примерно торбички, гъбки,ръкавици и т.н. неща и да вадите кутията като потрябва, а не 1000 неща да съборите, докато търсите нещо, което е паднало отзад), а да кажем в другата част на шкафа в един органайзер (тип камериерски) да си сложите препаратите, защото са стабилни така и също няма да падат.

# 507
  • Мнения: 2 211
Бях ви питала преди време за пластмасовите кутии - намерих решение - поръчах си ето този органайзер за капаци, дано се свърши с кочината в този шкаф Stuck Out Tongue Winking Eye

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Олио, оцет, зехтини и прочие държа в шкафа над печката - най-удобно ми е там да са.
В шкафа под мивката държа резервните бутилки олио, тенекията със зехтина и в едно панерче, закачено над филтърната система - гъби, чували за смет и прочие

# 509
  • Мнения: 4 144
Бях ви питала преди време за пластмасовите кутии - намерих решение - поръчах си ето този органайзер за капаци, дано се свърши с кочината в този шкаф Stuck Out Tongue Winking Eye



Супер изглежда. От къде е?

Общи условия

Активация на акаунт