Кога откривате сезонът на солариума?

  • 1 559
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Аз ако ходя целогодишно ще е смешно.
Бургас - лятото - солариум  hahaha 

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз се каня да почвам пак със соларима,Ах не аз на вертикалния се пускам по 9 мин,просто повече не се издържа и ефекта е екстра,ама що се мажеш с бебешко олио не разбрах newsm78,как предпазва кожата под солариума бебешкото олио?Гледам че си доволна,ма ми чудно Rolling Eyes.

# 17
  • Мнения: 1 813
Пази само от изсушаване  Laughing
Аз пък мислех по 20 да седя.Нещо не виждам ефекта от 10-те или аз просто съм толкова черна от плажове,че как да видя  hahaha

# 18
  • Мнения: 184
Аз си почивам от солариума до края на януари - началото на февруари  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
От Декември до Май ходя.
Peace и аз

# 20
  • Мнения: 40
Embarassed срам не срам никога досега не съм ходила на такова чудо! Ама сега го обмислям доста сериозно - в тая връзка newsm78 Къде в Пловдив ще енай-добре за начинаещ като мен Thinking newsm78

Аз съм ходила в Total sport след фитнес (хубави са им солариумите- турбо, хоризонтален и вертикален) мисля, че ще е най-добре да си избереш някое студио близо до вкъщи:)

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Пази само от изсушаване  Laughing
Аз пък мислех по 20 да седя.Нещо не виждам ефекта от 10-те или аз просто съм толкова черна от плажове,че как да видя  hahaha
Да не би да е просто по слаб и затва да са възможни повече минути,понеже при нашия едно момиче което редовно си ходи на солариум започна на вертикалния и се пусна на 12 мин,като излезе беше й прилошало и казваше че щяло да й се пръсне сърцето.А пък и аз самата виждам,че повече от 9 мин едва ли ще изкарам вътре,щом цяло лято се колебая да се пусна на 12мин и след всяко излизане си казвам,че ще е невъзможно и не посмявам.

# 22
  • Мнения: 1 813
Сигурно е по-слаб да. Аз питах колко е минималното време и тя ми каза "10мин" и за това толкова влязох.Не погледнах никъде мощността,а то пише с лепенки попринцип  newsm78

# 23
  • Мнения: 8 917
Та въпроса ми е ясен. Кога започвате ходенето на солариум? Попринцип аз се въздържам до края на ноември и гледам вече около Нова Година да съм като мулатка.Този път обаче не е така.Треснала ме е манията да започвам вече.Има ли други луди  Crazy
Тази година го открих в началото на февруари, но по принцип сезонът ми е открит по всяко време Mr. Green Харесва ми да съм с тен, независимо по кое време на годината Peace

# 24
  • Мнения: 1 813
Предполагам,че и аз целогодишно щях да се пържа ако бях от София  Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 897
Аз пък почвам да ходя от края на Април и си поддържам тена до към началото на Октомври(морският загар ми е добре дошъл,даже после тена по-лесно се поддържа).През останалото време не ходя-не се харесвам почерняла през този сезон.

# 26
  • Мнения: 2 596
И мен тая треска пак ме затресе. Починах 2 месеца заради морето, но пак започвам да избелявам. Тъй че скоро пак започвам да се пека.

# 27
  • Мнения: 1 813
А някой да е пробвал солариума в Аякс? Видях,че е вертикален  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 596
Аз по принцип само на вертикален ходя. Стигам до 10 минути и това е предела за мен. Започвам от 5 минути и постепенно увеличавам до 10 мин.

# 29
  • Мнения: 1 813
Да де ясно,но то зависи и колко е силен,за това питам някой за АЯКС.
Предния път стоях 10мин на вертикалния в Джимбо,но не усетих нищо.Даже не ми беше горещо.

Общи условия

Активация на акаунт