Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №69

  • 27 972
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801

И Баръш, и Саваш се зарадваха на вуйчото. Той ми е голям хит. Веднага започна да ги нарежда. Като извади апарата за мерене на кръвно направо ме напуши смях. И говорът му е много смешен Satisfied От думите му разбрахме, че бившата жена на Баръш е била добра. Както и че веднага пита за Зейнеп...
да не е продуктово позициониране Stuck Out Tongue Winking Eye
Султан и чичито ще са като гърне и похлупак....

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 21:33 от gostenka68

# 16
  • Мнения: 4 369
Тоя новия съкилийник явно  предизвиква Мехди, ама и той не стои много мирно. Добре, че е възрастния затворник та колко пъти го спира, иначе да се е сбил. Сетил се Мехди, че има дете!!! Хич не ми е жал за него. Избухливият му и гневен характер няма да се промени.

# 17
  • Мнения: 9 732
Представяте ли си чичото и Султан да се харесат и оженят Blush

# 18
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Представяте ли си чичото и Султан да се харесат и оженят Blush
При тях може и по бързо да стане отколкото  при Зейнеп.....

# 19
  • Мнения: 9 732
-Зейнеп, между вами с Барыш беем все хорошо? Или вы поругались?
-Нет, все как обычно.
-Он такой золотой человек, как чудо! Помог моей сестре, нашел врачей. Мама так рада!
-Пусть все пройдет


# 20
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Семейството на Мехди смята, че само да поискат и Зейнеп трябва да скача според тяхната тояга...Дилара забрави какво направи Зейнеп за нея....както се казва..."храни куче да те лае"
Болният мъж е бетер малко дете.....
Осъзната ли беше целувката на Баръш...
Джемеле така кълне и нарежда Зейнеп....Честно...не мога да разбера нейната логика....
Нух да бяга и да се спасява от това семейство.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 22:33 от gostenka68

# 21
  • Мнения: 5 563
Записвам се в новата тема, за която много благодаря! ❤
За жалост не гледам онлайн, ще чакам бг буквички. Диалозите в този сериал са доста заплетени и много стойностни и предпочитам на български да ги чета 💓

# 22
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Дано Мехди оживее, че Джемиле и Дилара жива ще я погребат Зейнеп.
Всеки трябва да носи отговорност за постъпките си. Мехди каза, че не прави нищо, за което не може да носи отговорност. Как сега Зейнеп се оказа черната овца....
Дано дадат фраг.

# 23
  • Мнения: 4 369
Току виж Зейнеп се втурне в стаята и чудо, Мехди й чува гласа и оживява! Медицината е безсилна, но това да ги сближат е непобедима сила!
Как само бебето и Зейнеп почувстваха, че става нещо с Мехди!?
Дано СЦ не навлязат в сферата на фантастиката!

# 24
  • Мнения: 3 208
Зейнеп много добре каза на Кибрит, че ще се направи, че не е чула какво е казала за оттеглянето на жалбата.

Мехди го предупреждаваха толкова пъти да не си създава проблеми, но пак бабитлъка в него проговори. Съжалявам, но сега версията, че е има организация срещи него не може да занули проблемите, които си създаваше и докато беше извън затвора.

Сейханчето много чевръста ще излезе. Веднага усети напрежението между Зейнеп и Баръш. Хвърлила му е око, но май няма да има шанс.

Султан и Али Ръза са като масло и вода. Да видим кой кого ще надхитри накрая. Вуйчето май усети, че има нещо, което Баръш и Саваш не са успели да разделят. В миналото - майката, а сега - Зейнеп...

Много ми хареса как Нермин се опита да окрили Зейнеп да прави, каквото иска. Не ѝ наложи мнението си дали да отиде, или не в дома на Баръш.

Кълненето на Джемиле беше най-грозното нещо, което са давали до сега в сериала. Задмина простотиите на Байрам дори.

Много напрегната серия, но пак ми хареса Heart

# 25
  • Мнения: 18 594
Е Мехди сигурно ще оживее, все пак е в турска болница:))
Но Зейнеп тотално ще я загризе съвестта, ще й заговори милосърдието и ще си оттегли обвиненията Expressionless
така ми се струва....Thinking
Врещящата Джемиле не се траеше, направо духа на Мюжгян се всели в нея Grin

# 26
  • Мнения: 9 388
Далече от семейство Караджа, за да е мирно на човек, е изводът от тази серия. Бягай, Нух!

Хм, Баръш уплаши ли се, или се страхува да не уплаши Зейнеп?

Жал ми е за Саваш. С Емине ще е само приятелство. Момчето се влюби в Зейнеп.

Кате, +1, не се ядоса на счупената ваза Саваш и според мен.

Вуйчото караденизлия, голям образ. "Няма да позволя да кажат за мен, че съм оставил гостите си гладни." Все нещо няма да позволи да кажат за него, любимият му лаф.

Хубава серия пак!

# 27
  • Мнения: 4 369
И аз мисля, че Зейнеп ще си оттегли заявлението, но се страхувам да не позволи отново да стане придатък на сем. Караджа и бабаита Мехди

# 28
  • Мнения: 3 208
Саваш, когато му занесоха вазата си каза в прав текст, че не се е разсърдил заради нея и тогава на Емине ѝ прищрака в главата какво може да го е ядосало май...

На предложението от вуйчото да готвят в тяхната кухня и да правят компания на Саваш, Емине са ядоса много, но май неправилно предположи, че Баръш знае за това. Сега може да запее друга песен и да се обърне срещу него.

Така забъркаха нещата отново, че нищо не е ясно Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 9 732
Заболя ме главата /на изключен звук/ от крясъците и блещенето на Джемиле.
Толкова първични, нецивилизовани хора, как ги търпи Зейнеп... тя е възпитана от фин човек, като Нермин...
Ако имаше начин, бих посъветвала Зейнеп да пусне жалба и срещу Джемиле.
Дилара и тя-дете от улицата, никакво уважение, забрави какво направи Зейнеп за нея...

Колежката яко е се е надъхала за Баръш! Ако се развият отношения Баръш- Зейнеп, тя ще намрази Зейнеп и ще и създава проблеми...

Мехди ще оживее, Зейнеп ще оттегли жалбата, но това семейство на Мехди е кошмарно.
Само гледайте, ако Мехди излезе, как ще се изпокарат - той ще хукне по кръчми и ще се връща пиян, ще посещава и Наз Simple Smile Бенал и Джемиле какво си мислят, че ще сменя памперси ли!?!
Рускините са ги кръстили "цигански табор" Joy

Не разбрах диалозите, ще чакам превод, но на първо време чакам за фраг.


Саваш- и той е човешко същество със своите чувства, и той е мъж... но е достатъчно умен да се усети, че здравословният му проблем никак не е малък, коя пълноценна жена ще си жертва живота за него?!...защо си го причинява...

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 23:36 от Lilims

Общи условия

Активация на акаунт