Притиска ме.

  • 13 474
  • 277
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17 409
Защото на жени, дето не знаят какво искат им идва акъл отпосле. Бих искала да разбера какво ще рече точният човек, все пак, и как така хем точен, хем сръдлив, хем я притискал.

# 91
  • София
  • Мнения: 28 733
Като я чета знае и какво иска, и какво не иска.

# 92
  • Мнения: 17 409
Не те чувствам част от семейството си, обаче си точният човек за? Годеж, може би, какъвто тя отбелязва, че нямали, евентуално ако се усети да ѝ предложи ...😂

# 93
  • София
  • Мнения: 28 733
Точният човек за несериозна връзка.

# 94
  • Мнения: 17 409
Предпочитам да не ми отговряш вместо нея Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 28 733
Всеки има право на предпочитания.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Тя няма и да отговори повече май...

# 97
  • Мнения: 41 286
Защото на жени, дето не знаят какво искат им идва акъл отпосле. Бих искала да разбера какво ще рече точният човек, все пак, и как така хем точен, хем сръдлив, хем я притискал.

На 22 е нормално да не е съвсем наясно какво иска и какво не иска. Точно затова трябва да смени няколко гаджета за да и се избистрят нещата, а не да се закотвя на първия доста по-възрастен от нея. Че и с предполагаеми недостатъци. За момент поне имам чувството, че инстинктът и я предпазва да не се обвързва.

# 98
  • Мнения: 588
Защото на жени, дето не знаят какво искат им идва акъл отпосле. Бих искала да разбера какво ще рече точният човек, все пак, и как така хем точен, хем сръдлив, хем я притискал.

На 22 е нормално да не е съвсем наясно какво иска и какво не иска. Точно затова трябва да смени няколко гаджета за да и се избистрят нещата, а не да се закотвя на първия доста по-възрастен от нея. Че и с предполагаеми недостатъци. За момент поне имам чувството, че инстинктът и я предпазва да не се обвързва.
Изумяваш ме всеки път като те чета, честно! Grinning Какво значи да смени няколко гаджета? Има такива, които стават гаджета на 20 и се женят след 6 години, като още са заедно, защото си пасват, обичат и го чувстват. Не знам дали авторката го чувства така. Тя май няма да отговори. Какво ли очакваше като мнения?

# 99
  • София
  • Мнения: 28 733
И за мен сега е моментът да сменя гаджета.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Такива по-скоро са изключения. На 20 години народа сменя гаджета като за световно. За мен това е по-нормално отколкото на тия години да се вържеш с един и да хукнеш да се жениш и да правиш деца. Има си време за живот, има си време и за семейство.

# 101
  • Мнения: 588
Такива по-скоро са изключения. На 20 години народа сменя гаджета като за световно. За мен това е по-нормално отколкото на тия години да се вържеш с един и да хукнеш да се жениш и да правиш деца. Има си време за живот, има си време и за семейство.
Зависи от това какъв човек си. Ако държиш на този до теб, обичаш го, като теб е и виждаш бъдеще, защо да не бъдеш с него, само да видиш какво е да ги сменяш? Защо ли се обяснявам..

# 102
  • Мнения: 41 286
Има всякакви случаи, но да намериш точния от първо опит си е голям късмет. Повечето не успяват, а и да се сучи не го познават. А които пък решат, че са го намерили, често после се оказва, че бъркат. Затова за мен е валиден и правилен общият случай - да се сменят няколко гаджета докато се избистрят нещата, натрупа се опит с мъжете и се появи умение да се разпознава кой какъв е. 

# 103
  • Мнения: 25 698
То и да не сбъркат, след време започва да ги чопли съмнение дали не са сгрешили, дали не са се прекарали, ама как ли е да си с някой друг... И като почнат едни кризи на средната възраст, едно гонене на нови тръпки, едни изневери, едни гръмки разводи и нещастни деца...
Голяма рядкост са в днешно време двойките, които никога не са имали други партньори, които остават заедно цял живот и при това са си верни. Много голяма...
Точно на 20 им е времето на младите да се налудуват и да натрупат опит, не на 40 или 50.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Кака Сийка го е обяснила. Няма какво да се повтаряме. Някоя като е решила да се замонаши на 20, нейна си работа.

Общи условия

Активация на акаунт