Августинки 2021 - Тема 2

  • 20 715
  • 736
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 725
🤗❤🍀 Мами с термин Август 2021 🍀❤🤗
                            😍 Тема 2 😍

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 09:41 от Simba#

# 1
  • Мнения: 802
Йее, вече сме на втора тема Heart Eyes Simba#, благодаря за старанието Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 221
Благодаря за темата. Нека само хубави резултати има в нея и да чуем новини за здрави момиченца и момченца
Хайде да ви видя познавате ли се
https://youtu.be/FxLDwOtqx_w

# 3
  • Мнения: 290
Йее, втора тема! Благодаря, Симба! Hug
Хахах, Тери, клипчето е едно към едно! Тъкмо вчера казах на много близка моя приятелка и като ме попита как съм и обясних, че се чувствам като с постоянен махмурлук.. Joy
Има ли мами, които вече се оглеждат за колички и кошарки? Какво ви е мнението: Количка по-висок клас, пък макар и втора употреба, или нова количка на по-достъпна цена? Знам, че ще сме пред голяма дилема тук и затова започнах от рано да проучвам..

# 4
  • Мнения: 541
Благодаря за новата тема, харесват ми някои колички, мисля на по достъпна цена, но евентуално чак преди да се роди ще се купува, искам да отида на място да разгледам, за мен е важно да е по лека и не много голяма Simple Smile

# 5
  • Мнения: 802
С баткото взехме малко по-скъпа количка, втора ръка. Отидохме на място, жената ни показа, обясни и директно я взехме. Тъмно синя е, но и за момиченце ще я използвам. Баткото не обичаше изобщо да се вози, така че съм с две ръце за ергономична раница Simple Smile
 Ако си харесате количка и видите някоя мама с такава, не се притеснявайте да я заговорите и да питате дали е доволна. Случвало ми се е и съм я давала за тест драйв, заедно с бебето. Малко като покара човек и придобива представа дали е за него Grinning

# 6
  • Варна
  • Мнения: 725
С баткото купихме нова и скъпа количка, и на 6тия месец я продадох и си взех лятна... еее родих се. Затова сега мисля да взема някоя по-евтина защото отново ще използвам само зимния кош , и след това с лятната която пазя . Лятната е nuna pepp next , препоръчвам я с 2 ръце, не я заменям 🤗
Твърде скъпите колички са скъпи заради самата марка , има доста по-бюджетни ,които също са много добри - олекотени, маневрени и т.н Въпрос на разбиране и желания. 🙂

# 7
  • Мнения: 1 752
Благодаря за новата тема! Аз разглеждам колички, но не ми се дават колосални суми.

# 8
  • Мнения: X
И ние гледаме колички и кошарки.
Решили сме кошарата да я вземем по- голяма , за да я ползваме повече време. Шкаф и скрин ще вземем отделно, за да е по практично.
Относно количките и ние мислихме да се спрем на по- евтин и комбиниран вариант от 3 в 1 или 2 в 1, но вчера ходихме в един магазин и направихме сравнение и май ще вземем по- скъпа количка. Разликата в изработката и комфорта , който ще предоставя на бебето е коренно различна. Плюс , че аз съм по - ниска и слаба и искам по- лека и маневрена количка, за да я бутам по- лесно.

# 9
  • Мнения: 335
Имам полска комбинирана количка и отделно си купих лятна Косато. Имам всичко от сина ми, повечето му дрехи са унисекс, не съм купувал сини... ще купувам малко неща 😁

# 10
  • Мнения: 802
Имам полска комбинирана количка и отделно си купих лятна Косато. Имам всичко от сина ми, повечето му дрехи са унисекс, не съм купувал сини... ще купувам малко неща 😁
И ние имаме всичко, макар масово нещата да са сини. Голям кеф беше, че е момче Grinning ако е момиче, всички ще ни подаряват само розови неща. Биберони, шишета и тн не планирам да купя, синът ми не ги е ползвал. Само бебето липсва, май повече за баткото ще се купува Grinning

# 11
  • Мнения: 541
Винаги ми е било чудно защо от болницата искат шишетата да са Avent, две приятелки раждаха наскоро и им бяха казали да купят такива. И аз имам повече розови дрешки от племенницата на мъжа ми, от моя син нямам нищо, всичко подарих много отдавна.

# 12
  • Мнения: 802
Винаги ми е било чудно защо от болницата искат шишетата да са Avent, две приятелки раждаха наскоро и им бяха казали да купят такива. И аз имам повече розови дрешки от племенницата на мъжа ми, от моя син нямам нищо, всичко подарих много отдавна.
Имат партньорски отношения, най-вероятно. Частните болници са така. В държавната носех каквото съм преценила, но и аз никакво шише няма нося, държа да кърмя. Със синът ми много се дразнех как все ми носеха адаптирано мляко и не зачитаха отказа ми. Затова и исках да си е при мен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 47
Ние имаме количка също от баткото и е сива на цвят Wink Надявам  се да мога да ползвам дрешките от него дори и да е момиченце (както ми се иска да е).
Мисля, че като цяло малко неща ще се купуват Hands Metal


Иначе първия път раждах в държавна болница - Хирургиите в Пловдив. Оттам имаха предпочитания към шишета Canpool... Thinking

# 14
  • Мнения: 204
Определено количката ще е втора употреба, така или иначе на пролет ще си купя лятна. Със синът ми бях с Макларън и е супер удобно. Сега мисля да пробвам Нуна. Кошара имаме от него, но ще взимам легло, защото той все още спи в нея.

Общи условия

Активация на акаунт