Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 698
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 960
И аз да се включа - като цяло в Била има и добри попадения, особено ако знаеш какво търсиш и къде да го намериш. Но общите ми впечатления са, че персонала им е доста необучен и с не особено голямо желание за работа. Разбира се, има си и изключения!

# 376
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265

Аз да се похваля купих си от Т-маркет във вторник тази прахосмукачка която хем има четка хем е по-евтина от Лидълската последната взе да ми прекъсва докато чистя Simple Smile Много съм щастлива Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 12:34 от pvacheva

# 377
  • русе
  • Мнения: 1 317
В Билла от кои торти сте доволни ?

# 378
  • Мнения: 1 408
Торти на Маркрит, доста по-скъпи са, купувала съм от Фантастико, не знам Била зареждат ли ги.

# 379
  • Мнения: 3 610
Торти на Маркрит, доста по-скъпи са, купувала съм от Фантастико, не знам Била зареждат ли ги.
Пробвайте  тортите наTaste it няма да съжалявате.

# 380
  • Мнения: 1 700
Още един глас за Taste it. В Билла не съм ги виждала. В Лидл и Кауфланд със сигурност.

# 381
  • Мнения: 2 299
Аз от Била в Нова Загора си взех Чийзкейк с боровинки...хич не и възлагах големи надежди ...обаче беше много хубава, с блат не с бисквити...ама крема много добър. Прозрачна кутия с етикет...не помня каква марка и производство...след известно време бяхме в Била в Стара Загора...видях същата торта...взех си...нищо общо, като вкус.

# 382
  • Мнения: 6 699
Taste it тортите - уникални са особено тази с маскарпоне и нутела или тирамисуто.
Всяка седмица са на промоция в различна верига - въртят се между Кауфланд, Лидл, Фантастико, ЦБА и Дар.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361

Аз да се похваля купих си от Т-маркет във вторник тази прахосмукачка която хем има четка хем е по-евтина от Лидълската последната взе да ми прекъсва докато чистя Simple Smile Много съм щастлива Simple Smile
За каква цена я взехте?

# 384
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Около 35 и стотинки - много добра е цената при положение че в Лидл е 40 но тамошната е с по-добра батерия тази пък има четка и гладък накрайник Simple Smile

# 385
  • Мнения: 9 481
Ама много ме ядосват Била!
Всички квартални магазинчета затвориха заради тях, -ок, ама редовно неща от брошурата ги няма - свършили били!Сякаш зареждат по 1-2 Rage Иначе велики "промоции".
След поредното търсене и липса на 3-4 артикула от действаща брошура, се ядосах и писах на страницата им.
Оказа се, че трябвало да ми предложат аналогичен продукт на промо цена (водело се "гаранция цена"), ама разбира се, никой не счете за необходимо от магазина да го направи - при това за липсващите стоки, говорих с 2 продавачки и управителката!
Та в крайна сметка, ако и вие не знаете като мен, ако примерно пилешкото филе от промоция (да речем 6.70лв/кг) го липсва, взимате от съседното от 10лв и ви го таксуват на по-ниската цена. Това важи за всички стоки...разбира се ако има аналог; щото ми се е случвало да "дебна" агнешко и така и да не успея да взема..

# 386
  • Мнения: 35 110
Аз вчера отидох в 9.30 сутринта в Билла и беше незаевдено на много места със стока

# 387
  • Мнения: 2 230
Редовен номер им е да нямат стока, не само при отварянето, ами и следобед след 16-17ч липсват елементарни неща, като кайма, пилешко филе и т.н. Дори и извън промоция. Зареждането със зеленчуци също е зле, някакви минимални количества и след 12 е трудно да намериш 3 хубави домата....

# 388
  • София
  • Мнения: 4 712
Да се оплача и тук
Днес при 2 работещи каси 10 човека пред мен пред мен жена с дете на 2г сигурно, ви чакаме реда и се спогледахме.... До тук както и да е зад мен дойдоха 2 млади жени и Касиерката отваря 3 каса и вместо младите жени да застанат последни те избързаха да са първи... Касиерката явно видя че пуфтя, и че съм с корем в 6м не реагира по никакъв начин..... Много малко ми трябва да приключа с Билла!

# 389
  • Мнения: 5 207
С нечленоразделни звуци трудно се общува.

Общи условия

Активация на акаунт