Ноемврийските другарчета стискат силно за Марти палчета

  • 16 529
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 281
Здравейте. пуснаха ни в дмашен отпуск и бързам да пиша как се развиват нещата.................................
ЛееееЛе  ooooh!  Изживяли сте истински кошмар! Дано да остане само като лош спомен зад гърба ви и занапред само зДрАвЕ, ЗдРаВе .... и много приятни емоции  Hug

# 61
  • Мнения: 4 242
Мимка настръхнах като четох патилата ви ooooh! Милия ми Марти, много висока Т и толкова често Sad Дано Бог помогне мъките да спрат до тук! Praynig
 Hug от нас!

# 62
  • Мнения: 7 430
Момичета - тръгваме Peace
Искам да ви почерпя с Хамериканска поничка от тия полицейските и Индианско вино по случай рождения ден на Миро Heart Eyes

Пожелавам ви само хубави мигове и бъдете щастливи
Целувки  bouquet Heart Eyes

П.С. Марти, Мимка, Наде - моля се за вас Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 10 758
Диде, да ти е жив и здрав, прав и корав Mr. GreenМного да те слуша и парички да носи.
Лек път ви желая HugИ после да се похвалиш с изненадата в самолета Wink

# 64
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Най-после направиха на Марти венозна урография. Има стеснение на двата уретера, които освен това са много нагънати, така че рябва да се изправят и да се вкарат разширени в пикочния мехур. Засега по план ни предстоят две операции - една на уретерите и втора на пишока. За съжаление обаче се появи друг проблем. В Правителствена болница имат някакъв проблем с апаратурата и не правят планови операции на деца под 15 кг. Подхвърлиха че може да ни пренасочат към Пирогов, но засега чакаме да видим дали няма да се оправят нещата и да се съгласят да го оперират. Не ми върви нещо на детенцето. Защо така не мога да си обясня. И сутринта пак му слагаха нов абокат и пак го дупчиха, направо го измъчиха милия. Добре поне че стана изследването и ни изписаха така че сега ще си седим в къщи, ще пием лекарства за да държим чиста урината от бактерии до операцията и ще се молим да се оправят нещата в правителствена и да се съгласят да го оперират там.

Диде, ЧРД на Миро! Да е жив и здрав и скоро да отпразнувате събитието на родна земя!

# 65
  • Мнения: 181
Здравейте,
първо искам отново да ви благодаря за милите пожелания за рожденния ми ден.
От тогава поне два пъти писах и като натисна бутона за публикуване се появяваше, че страницата не може да бъде намерена и нищо не се публикуваше - не знам дали само с мен е така и само тук ли като пиша, но не можах по-рано да ви благодаря!
Мария, стискам палци на Марти (не ти се обадих пак, защото не можах да намеря повече информация). Както ти казах на моя син операциите ги правиха в Пирогов и съм изключително доволна, така че дори да не стане в Правителствена (надявам се все пак да можете) не се притеснявай - и в Пирогов са изключителни специалисти! Разбирам напълно какво преживяваш, дано повече не вдига температура!
Дидка - приятно пътуване, много красиви моменти при завръщането и дано да можете да се устроите тук - пък то не пречи и да пътувате - 6 месеца тук, 6 там:)
Няколко думи за Еми - не спира да бърбори, вече изреченията са от по 3-4 думи, кой й разбира, кой не, важното е, че има мнение за всичко. Сложихме последните ваксини, чак в първи клас са следващите.
Късмет на всички!

# 66
  • Мнения: 1 246
    ДИДЕ,лек път,дечицата да са кротички по пътя,и рожденника да слуша Grinningда ти е жив и здрав!!!! Да пишеш!
   МИМКА,моля се за вас,миличкия Марти Hug Hug Hug
   

# 67
  • София
  • Мнения: 3 889
Мимеее, много ми е мъчно, че така неприятно се стекоха нещата при вас! Sad много се надявам всичко вече да се оправи и Марти да не се мъчи повече... миличкия...
Диде, да е жив и здрав Миро и да сте много щастливи!!!  bouquet

ние сме добре. Ники лудува и бърбори все по-добре.
аз днес се сдобих с пълно оборудване за ски Sunglasses най-накрая мъжа ми се пребори с магарешкия ми инат и ще ме качи на ски, дано да оцелея, че ше ми е за пръв път Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 4 242
Диди да ти е жив и здрав рожденника! Много да те слуша и радва, все така да се обичате и гледате дъъълги години!  bouquet
Лек път ви желая мила и се надявам скоро да пишеш да не те мислим. А ние като тръгнем за Айтос обещавам да влезем в Сливен и да пием по кафе с теб за час поне Peace

Мимка стискам палци и се моля! Praynig

Таничка браво на Еми! Само така! Heart Eyes

Рори честито и дано е безаварийно и приятно забавление за теб! Grinning

# 69
  • Мнения: 3 663
дид, надявам се сте пътували добре и вече сигурно се радвате на родата Simple Smile представям си що сълзи от радост сте лели в сливен  Hug надявам се скоро да пуснете нет и да пишеш как сте  Heart Eyes

мими - кога е операцията? нещо ново? продължаваме да стискаме палци!!!

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
мими - кога е операцията? нещо ново? продължаваме да стискаме палци!!!

Нищо ново. Още не са ни дали дата. Не знам дали са оправили апарата в Правителствена. Във вторник ще ходим на контролен преглед и да ни дадат епикризата. В момента пием лекарства против бактерии и ще ги пием до операцията и доста след това. Мартин е бодър и весел. Беснее из къщи.
Благодаря за подкрепата. Все още имаме нужда от нея.

# 71
  • Мнения: 10 758
Уф, се се каня да пиша и все нещо се отнасям ooooh!
Ходих на летището да посрещна Дидката и фемили.
Като я видях и откачих, разравах се, ама ми мина бързо.Много бях щастлива, че се видяхме.Викито и Микито на живо са още по-сладки.А Дидката ми...нямам думи за нея. HugДобре са пътували, само дето Вики за тия 16 часа път(май бяха толкова) е спал само 1 час.Миличкия CryВ първия самолет е плакал.Горкия, гледаше и се чудеше къде е.И кви са тия хора, дето толкова му се радват.Мишенцето спинкаше, но по едно време се събуди.Сладурчо голям е HugИзпратих ги по живо, по здраво.Дидката каза, че като си пусне нета, веднага ще пише.Еми..това е общо взето.Може и да съм изпуснала нещо, ама жа ма прощавате, то от годинките Mr. Green

Ееее Рориии, а честити ти ски  bouquetЛеко и безаварийно каране ти желая Peace

Танче, браво на Емката.Тя си е сладурка голяма. Hug

Мимке, кажи кво става с Марти, че и него го мисля постоянно. Praynig

# 72
  • Мнения: 4 242
Чудесни новини Иве, благодаря ти (и блазе ти че сте се видели)!
Добре дошла на Дидка на родна земя, представям си колко е щастлива и дано и за напред всичко е все така хубаво! Вики се е измъчил, но ще си почине и ще се адаптира бързо, той е страхотен Hug
Цекувки! Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 246
Точно щях да пиша запитване към Ивка,знам аз ,че тя има новини за Дидка,а тя вече писала.
Ивке,предай поздрави на Дидка и дано скоро пише!
Какво стана с ДЕни ,къде се загуби пак Thinking
Мимка,все още ви стискаме палци!

# 74
  • Мнения: 10 758
Ох, нещо доста народ се позагуби newsm78.Ми те децата ни растат и вече не е като преди - в колко са яли, какво са яли и т.н.Важното е все пак да не губим връзка Peace

Общи условия

Активация на акаунт