Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 710
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 96
Живеем самостоятелно!

# 106
  • Мнения: 3 268
дълги години на квартира,от 2 год. в собствен апартамент,но виноги сами Flutter

# 107
  • Мнения: 603
не сме сами-свекър ми и баща му,т.е. дядо. живеем заедно.

# 108
  • Мнения: 397
Самостоятелно откакто сме заедно. Според мен винаги в съжителството с роднини ще има недоразумения и дразги, тъй като всеки си има определени навици, разбирания и начин на живот, особено що се отнася до различни поколения!

# 109
  • Мнения: 3 537
Самостоятелно

# 110
И ние сме от скоро сами и сега се чувствам много добре.Преди живеехме при родителите на мъжа ми и беше просто непоносимо Confused

# 111
  • София, център
  • Мнения: 687
Ние живеем с бабата на мъжа ми...тя е като мравка.... цял ден мога да не я видя ( поне 140-те квадрата го позволяват ) и пак ми е гадно, искаааааам сама с бебинка и мъжЪТ!
Голи и свободни... Laughing

# 112
  • Мнения: 6 164
С нашите! newsm45

# 113
  • Мнения: 5 103
Сами живеем.

# 114
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От 16- годишна живея самостоятелно.

# 115
  • Мнения: 1 146
С нашите, обаче на този етап няма начин. След време живот и здраве ще сме си сами в наш си апартамент Wink

# 116
  • Мнения: 72
Живеем в една къща със снаха ми и брат ми.Ние сме на първия етаж,те на втория. Grinning

# 117
  • Мнения: 1 059
сами сме (на квартира), плаща ме си за спокойствието Wink

# 118
  • Мнения: 3 537
Сами сме,други няма! Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 289
Цитат на: Мама Цоцоланка
със свекър,който не ми се месеше по никакъв начин в живота,но не можех да се разхождам гола из къщата.
[/quote






И ние сме така.А на долния етаж живее бабата(майката на свекър ми).Предполагам,че някога ще се премести долу, newsm78но засега ми е много добре като е при нас-той е невероятен човек. bowuuНо разбира се не мога да се разхождам гола или по бельо. Whistling







Общи условия

Активация на акаунт