Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 694
  • 186
  •   1
Отговори
# 150
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сами - слава богу, че винаги сме били сами , дано не ми се налага да живея с роднини   Praynig Praynig Praynig
и ние така  Peace
И ние си живеем сами, слава богу! Пожелавам го на всички, които живеят с роднини - по-скоро да живеят сами. Е, вярно има си и недостатъци, но са в пъти по-малко от предимствата!!! newsm10

# 151
  • Мнения: 992
ние живеем със сестра ми и нейния приятел за сега

# 152
  • Мнения: X
Сами сме,но понякога ми се ще да имаше някойя сговорчива  и работна баба ...та да ме отмени поне от време на време.....В момента съм с опериран крак и едвам ходя...и ако се проточи оздравяването май ще лудна...

# 153
  • Мнения: 2 716
Сами! Но не ходим голи защото сме добре възпитани   bath
А роднините са достатъчно близо в нужда. Но не са в къщи.

# 154
  • Мнения: 1 517
И двете  Laughing Сами сме, но сме в един двор със сестрата на мъжа ми и със свекър ми. Но всеки си има свое кътче и не пречи на другите. Все едно 3 апартамента на един етаж.
Не, че няма дразги, но общо взето няма от какво да се оплача (абе има то, ама не ми се пише сега)

# 155
  • София
  • Мнения: 7 168
И двата отговора едновременно,в къща сме ,но сме си на отделен етаж и със собствено домакинство,а и си ходим по гащи  Wink.На долните етажи са свекитата и зълвата със семейството си.

# 156
  • Мнения: 766
Сами и далеч от всякакви роднини  yes
И колко се обичаме като се виждаме 1път месечно..............

# 157
  • София
  • Мнения: 2 298
Живеехме си сами докато се появи беба, сега с моята майка, но не заради липса на жилища (всеки от нас - аз, мъжа ми, майка ми е собственик на по едно такова), а защото някой трябваше да гледа бебето и аз да се върна на работа след изтичането на болничния; сега има детегледчка, но когато тя си отиде, а аз и таткото сме заети - пак майка ми е насреща.
Има си и минуси, още повече, че ние бяхме свикнали сами, но освен грижите за беба и за нас има разни екстри - "миткаме" си понякога вечер и през уикенда по кръчми и гостита и беба е в сигурни ръце, изчистено е и е сготвено у дома ... и още ред други нещица....

# 158
  • София
  • Мнения: 11 788
Винаги сме били самостоятелни,но като всяко нещо и това си има плюсовете и минусите!

# 159
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние сме на квартира и живеем с девер ми. Той не е женен и решихме, че е излишно да се плащат две квартири. Но си купихме апартаменти, живот и здраве другото лято вече ще сме отделени. T.e. на два различни етажа, но ще мога да се разхождам гола, като си забравя хавлията Mr. Green.

# 160
# 161
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
самостоятелно

# 162
  • Мнения: 10 758
Ние живеем в една къща с нашите и брат ми, но всеки си има отделен етаж, с отделен вход.Затова отговорих самостоятелно Peace

# 163
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Живеем при свекър ми,но на два различни етажа.Всички роднини на мъжа ми са наоколо и все някой ще мине да ни види неочаквано,така че опцията "разхождам се по гащи" при нас отпада.

# 164
  • Мнения: 891
Слава богу - живеем сами !  Praynig  От самото начало на връзката ни е било така !

Общи условия

Активация на акаунт