За тези, които четат любовни романи № 38

  • 56 675
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 180
Джоди Елън Малпас

# 691
  • София
  • Мнения: 28 895
А, мерси.
Има нейни книги, които ми харесват, и такива, които даже не успях да довърша, тази въобще не съм я започвала, обаче. Като резюме ми звучи добре, но ще чакам повече отзиви, защото има нещо в стила на авторката, което на моменти много ме дразни.

# 692
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?
Четох поредицата Sinners of Saint Series на английски. Ако харесваш All Saints High Series, тази е просто задължителна. Аз обаче съм фен на Шен и съм прочела почти всичко нейно /без В случай на чудо, която все още отбягвам заради полярните мнения/. И тази поредица ще си купя, когато я издадат цялата и Сиела имат 50% Stuck Out Tongue `щот по разбираеми причини не ми е спешна, но май я искам и на български.

Нямам търпение на 15-ти да излезе The Monster

дописвам: неприятна изненада от Сиела, за сега са планирали издаването на Off-Campus Series до 3-та книга?! Реално книгите са ЧЕТИРИ + 3 новели. Защо няма да издадат последната или все още се чудят ... но защо?! Каква е идеята да пускаш поредица и да спираш преди последната?

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 14:38 от . Яна .

# 694
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 903
Е, няма да им е за първи път на Сиела. Същото стана и с "Хакерът" - първите три издадоха, а последните две - не. Слаб читателски интерес - с това се обосноваха.
И други издателства имат тая практика, та...

Чакам да свършат всички промоции и панаира, че дано тогава Сиела пуснат електронно Ел Кенеди и Шен. Егмонт поне тази година едновременно пускат и хартиен, и електронен формат.

# 695
  • Мнения: 4 070
Коя на Шен чакаш електронно? Оказа се, че разгневения бог я има, а хем я търсих и не я намирах.

# 696
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 903
Има я, защото някой си е направил труд да сканира и обработи. Не е официално пусната от Сиела. Другите й книги ги има. Жалко, че когато правят промоциите си - 50% са само за хартиените издания. Дори и да ги купя, докато дойде време да си ги взема, обикновено вече някои са се появили в нета. А електронните веднага мога да ги получа и чета.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 353
В момента чета "Британецът" , на 20% съм и за сега ми харесва. Май не е най-добрият превод, но и по-лоши съм чела.
Все съм се питала кой ги чете тия цинизми, че ги и издават, като и за подпалки няма да го ползвам ... това, камо ли да го нарека книга. Прехвърлих го на две, на три снощи, че ми стана интересно от анотацията, ама просто е трагедия безумна. А преводът си е Гугъл транслейт, още по-голяма трагедия.
И ако е като Този мъж не мерси. Направо ми иде да избягам колкото може по далеч.  Едва издържах първата и не продължих с останалите. Не можах да разбера какво му хареса на главния главната. Аз на нейно място щях да си взема ограничителна заповед.   Пълен ненормалник.

# 698
  • София
  • Мнения: 30 209

Много готина корица.

Скрит текст:
Ние принадлежим на два различни свята.
Аз съм израснал на улицата, а тя в кулата на мечтите.
Аз изкарвам прехраната си с юмруци. Тя не може да нарани и муха.
Пътищата ни не трябваше да се пресичат. Никога не трябваше да се срещаме.
Но това не променя фактите.
Готов съм да продам душата си, за да вкуся онези червени устни.
Да се бия срещу самия дявол, за да чуя смеха ѝ.
Да горя в ада за една-едничка нощ с нея.
Скарлет Прийст не биваше да узнава, че съществуват мъже като мен, но понякога изкушението надделява над волята.
Даже този път да води към падението ми, всяка следваща крачка си струва риска.
Много добра корица.


Джоди Елън Малпас не е моята авторка. "Този мъж" не я дочетох.

# 699
  • Мнения: 705
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?
Четох поредицата Sinners of Saint Series на английски. Ако харесваш All Saints High Series, тази е просто задължителна. Аз обаче съм фен на Шен и съм прочела почти всичко нейно /без В случай на чудо, която все още отбягвам заради полярните мнения/. И тази поредица ще си купя, когато я издадат цялата и Сиела имат 50% Stuck Out Tongue `щот по разбираеми причини не ми е спешна, но май я искам и на български.

Нямам търпение на 15-ти да излезе The Monster

дописвам: неприятна изненада от Сиела, за сега са планирали издаването на Off-Campus Series до 3-та книга?! Реално книгите са ЧЕТИРИ + 3 новели. Защо няма да издадат последната или все още се чудят ... но защо?! Каква е идеята да пускаш поредица и да спираш преди последната?


Това къде го казват, да не би да е планирана просто за догодина 4-та. Иначе ако спрат само с трите и не издадат финалната ще е жалко, защото книгата за Тъкър и Сабрина е много хубава. А иначе така се надявах след като издадат Off-campus, да издадат и спин -офф поредицата Briar U https://www.goodreads.com/series/203975-briar-hockey

# 700
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?
Четох поредицата Sinners of Saint Series на английски. Ако харесваш All Saints High Series, тази е просто задължителна. Аз обаче съм фен на Шен и съм прочела почти всичко нейно /без В случай на чудо, която все още отбягвам заради полярните мнения/. И тази поредица ще си купя, когато я издадат цялата и Сиела имат 50% Stuck Out Tongue `щот по разбираеми причини не ми е спешна, но май я искам и на български.
само първите две успях да прочета, третата с тоя Бог .. кво да кажа .. предела ми беше 101-страница .. то драма, то локумизация .. за една свирка (фацепалмнатретастепен)

# 701
  • София
  • Мнения: 9 348
Някой вече успя ли да прочете Вишъс? Да се хабя ли да я купувам или да пропусна?
Четох поредицата Sinners of Saint Series на английски. Ако харесваш All Saints High Series, тази е просто задължителна. Аз обаче съм фен на Шен и съм прочела почти всичко нейно /без В случай на чудо, която все още отбягвам заради полярните мнения/. И тази поредица ще си купя, когато я издадат цялата и Сиела имат 50% Stuck Out Tongue `щот по разбираеми причини не ми е спешна, но май я искам и на български.

Нямам търпение на 15-ти да излезе The Monster

дописвам: неприятна изненада от Сиела, за сега са планирали издаването на Off-Campus Series до 3-та книга?! Реално книгите са ЧЕТИРИ + 3 новели. Защо няма да издадат последната или все още се чудят ... но защо?! Каква е идеята да пускаш поредица и да спираш преди последната?


Това къде го казват, да не би да е планирана просто за догодина 4-та. Иначе ако спрат само с трите и не издадат финалната ще е жалко, защото книгата за Тъкър и Сабрина е много хубава. А иначе така се надявах след като издадат Off-campus, да издадат и спин -офф поредицата Briar U https://www.goodreads.com/series/203975-briar-hockey
Най-вероятно ще бъде издадено всичко от Off Campus, просто за сега са обявили тези, може да оставят четвъртата и другите за догодина, тъй като се готвят още няколко неща на други автори. Имайки предвид търсенето, едва ли ще бъде прекъсната поредицата.

# 702
# 703
  • Мнения: 348
В момента чета "Британецът" , на 20% съм и за сега ми харесва. Май не е най-добрият превод, но и по-лоши съм чела.
Все съм се питала кой ги чете тия цинизми, че ги и издават, като и за подпалки няма да го ползвам ... това, камо ли да го нарека книга. Прехвърлих го на две, на три снощи, че ми стана интересно от анотацията, ама просто е трагедия безумна. А преводът си е Гугъл транслейт, още по-голяма трагедия.
И ако е като Този мъж не мерси. Направо ми иде да избягам колкото може по далеч.  Едва издържах първата и не продължих с останалите. Не можах да разбера какво му хареса на главния главната. Аз на нейно място щях да си взема ограничителна заповед.   Пълен ненормалник.

Ами като нея е, да. Явно не са вашият тип книги. За мен става, има неща които не ми допадат, но ми е интересна.

# 704
  • Мнения: 737
. Яна .
Това от коя група или публикация е? Защо Блажев пише за Грешката като тя е на Кенеди?
Имам доста познати и такива който са от разни групи за чете и смело казвам, че книги се купуват. Някой на хартия, други електронно, но се купуват. Не мога да приема, че са на загуба. Та нали и ДДС-то им намалиха, а това не се отрази в крайната цена за купувача.

Аз съм чела Този мъж (и трите) и не мога да кажа, че не ми хареса. Да, доста хард на моменти, но мен повече ме дразнеше главната с нейното мръкане и колебаене (аз и в живота не понасям нерешителни хора). Вкус другар няма... важното е книги да има, пък всеки да си чете каквото иска Simple Smile

Започнах Книжно брадство под прикритие на Л.К. Адамс и засега се очертава по-забвана от първата

Общи условия

Активация на акаунт