Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 29 419
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 809
Палим Икаруса и отиваме да спасяваме Еда. Черен Рейндж Роувър- 34CYK339.

Рева от смях Joy

# 46
  • Мнения: 8 935
И тази вечер пропуснах ще наваксвам с баба
Лека и спокойна вечер на всички!

# 47
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Записвам се набързо, колкото да не ви изпусна от поглед, фурии. Благодаря за новата тема Heart

# 48
  • София
  • Мнения: 13 621
Докато се наканя да се запиша в новата тема и вече сте на 3-та страница. Ама не мога да ви настигна.
Благодарности на Диди и нейната вярна дружка. Не ни оставят бездомни.
Почерпете се! Да ви е сладък живота скъпи момичета.

# 49
  • Мнения: 4 613
Една серия изпълнена с много любов


И с забавни случки


Дали ще има фраг тази вечер?

# 50
  • София
  • Мнения: 5 740
Цоп и от мен. Благодаря за новата темата на Диди и помощничките й! ❤

Според мен бабата нищо не знае за отвличането и ще се притесни, когато разбере, че внучка й е отвлечена. Балджа обаче е замесена и мисля, че с това си подписа билета за довиждане. Wink Много ми хареса епизодът. Нарежда се наравно с любимия ми 5-ти. За първи път от много епизоди насам, гледам втренчено в екрана и забравям да ви чета. Почти нямаше слабо в този епизод. Евала! Новите сценаристи се справят добре. Надявам се и с отвличането да измислят някакво интересно развитие. Simple Smile

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
42 Потребители и 88 Гости преглежда(т) тази тема. на финала....мисля, че така ще приключим....
Благодаря за темата Heart
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 5 563
Фраг ще има.
А иначе... епизодът беше много добър, но не вярвам да разнищят пренса толкова бързо, нали трябва да разберат за приликата на Еда и жена му.

# 53
  • Мнения: 2 130
Али, слизай! На завоя съм 😆
Ще звънна и на Керем да ни чака на пейката пред тях, за да го вземем и него 😆

# 54
  • Мнения: 10 215
Не знам какъв ще е рейтингът утре, но в момента цял свят гледа нашите. Голяма еуфория е в момента ...такова чудо не е било. Дори и с нисък рейтинг няма да ни свалят от екран Wink На път сме да влезем в тренда на Канада, Германия, Русия, Франция и Иран Wink
Току-що влязохме в тренда на Египет

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Е той ако отвлече Еда /а видимо я отвлече /ще се разбере за проликата
този път бабата беше изиграна от където най-малко очакваше . От любимият и кандидат зет - принца. Но Балджа знаеше ли, знаеше, дадоха я да си брои нещо, преди да дойдат горилите....

# 56
  • София
  • Мнения: 5 740
Епизодът беше много силен наистина! И дори ми хареса краят. Трябва да има екшън. Много по-добре е от драма. Сега нямам търпение да видя развръзката другия уикенд. Сигурна съм, че няма да протакат. Още другата събота ще свалят принца от престола и ще спасят Еда. Wink

# 57
  • Мнения: 1 325
Аз не разбрах къде направиха вечерта на къната...

Мисля си, че принцът е изкупил предварително цялата захар на града  и е подготвил кутията...та захарта от Мардин пристигна за минути...

Бабата е наясно, според мен, с отвличането...Балджа е ясна...

# 58
# 59
  • Мнения: 2 130
Гугутке, ако бабата бешв наясно, защо ще пие този шербет и ще заспи първа? От една страна рискува да предизвика паника в другите, но тъй като и те бяха жадни гърла... 🙄

Общи условия

Активация на акаунт