Циганско лято , седмичката 25-29 септември

  • 5 443
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 094
Така не се бях смяла отдавна, супер яко заглавие rotfImbo
Имате стиснати палци от мен, специално за Какичка и за чакащите овулацията, както и за БАН-чето.

За разведряване малко снимки ви пускам, ако някой има желание да разгледа Hug
Весела седмичка и много розови неща да ви се случват!

снимки от Гърция

# 16
  • Мнения: 1 951
Успешна седмица момичета  Laughing

Херичка, да нагушиш бебчо от мен  Hug Hug


И успех на овулиращите тази седмица  newsm10

Какичка, да докладваш после.

# 17
  • Мнения: 1 419
Искам пак почивкаааааааааааааа Wink
И ааааааззз  Crazy  Grinning
Изкарах цели пет дни и пак не ми стигнаха  Blush

Херкааа, добре сте се завърнали  Hug Много се радвам, че всичко е минало така добре. Ще погледна по-късно и снимките   bouquet

На чакащите овулация успех - не само да настъпи, но и да се оползотвори  Wink Peace

Какич, ние да не се засечем  Laughing Аз съм от 17:40 и след половин час тръгвам  Grinning

Хубава седмичка ви желая, а с някой до скоро на срещичката  Hug

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
АИЧКЕ, да не пропуснеш срещата, ей  Wink
Хайде момичета, малко остана. Вече сърцето ми прескача от вълнение. След мъничко хуквам.

# 19
  • Мнения: 518
И аз да запиша в темата Simple Smile...Тоя месец е повече от ясно, че ще си се гледаме с лелката...
Започвам посещенията при Стаменов от 30-ти...И ме друса лек ужас- имам страхотна фобия към гинеколози... #CrazyПредпочитам зъболекари и всякакви други персони с престилки, само не това мъчение - но няма как Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен. Ако не друго, то поне времето е с нас. Успешна, слънчева и усмихната седмица на всички.

# 21
  • Мнения: 1 951
Момичета, а къде са снимките на Хера?

# 22
  • Мнения: 1 320
Херко, добре сте си дошли с бебочето! Simple Smile

На чакащите ову-стиснати палци!
На всички други-успех!

Мен ужасно ме боли коремът - втори ден не ставам от леглото. Дано да ми мине до утре, че вече ще полудея от тревоги...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Херка, добре дошла  Hug
Да ти е живо и здраво момченцето и вие покрай него да му се радвате.
Момиче успокой се моля  те. Всичко ще е наред, ще видиш.
kakichka   fingerscrossed Кажи как мина прегледа, че и мен ме тресат едни мисли тревожни  ooooh!
BAN  thumbsup
На всички пожелавам успешна и късметлийска седмичка
 newsm51

# 24
  • Мнения: 1 419
Здравейте  Hug

Момиче, недей с тез тревоги   action032 Непрекъснато ли те боли или от време на време? Нали сега матката се вдига повече и 'излиза' от 'леглото' си, затова е възможно да има болки. Аз имах такива миналата седмица за няколко дни, сега вече поотшумяха  Flutter Доказано няма проблем - бях снощи на лекар  Peace Дръж ни в течение и се надявам вече да си по-добре и по-спокойна   bouquet

За тези дето не бяха на срещата - беше страхотно  Flutter Най-накрая се запознах с Данидан, Цветунчо, Слончетка, Джази и в последния момент с Лъчезарка  Crazy Бяха още Голди, Дари, КайРен и Грийн Даун. Искам скоро пак  Crossing Arms А близалките ги почвам след малко - имам цели 3  Joy А пък на Дари й дадохме една екстра да стават с поне един повече октомври  Heart Eyes Отчетох се на живо за прегледа, показах и снимков материал  Grinning

Всъщност на съфорумки ми тръгна още от прегледа - засякохме се с Какичка и даже им видях бебока на ехографа  Heart Eyes Побъбрихме си с нея докато й дойде реда, после излезе доста щастлива и развълнувана, и как не  Whistling  Simple Smile

После се чухме и с Леа - помолих я за тел на Голдии си побъбрихме. Тяя сигурно ще се обади вече, но отиваха с Боби за риба  Grinning

А за тези дето не бяха ще разкажа накратко - растат си бебоците, и както каза Стаменов, "голямо шаване пада", "много палави тия вагабонти"  Laughing Heart Eyes Обърна им много внимание този път, мери им диаметри, обиколки, и т.н. и каза че всичко им е наред - сега като се замисля, май т.нар. фетална морфология направи  newsm78. Отговарят си на възрастта, растат си еднакво, едното е малко по-голямо от другото (3-4 дни примерно) и с още по-голяма глава  Laughing Питах и за плацентата - каза, че са си с отделни плаценти  Crossing Arms Отказвам се да ходя при онзи смотан ехограф и Стаменов ми препоръча един лекар от Света София, та там ще се запиша на ЖК  Wink

Това от нас за сега,
  bouquet

# 25
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
МомичеHug. Не мога да ти кажа от какво точно те боли, но аз също изпаднах в паника, когато за първи път имах болки в корема. Веднага телефонирах на лекаря ми и след като му обясних точно какво и къде ме боли, той ме успокой, че това е нормален опън при нарастването на матката и ще ми се случва и по нататък. Надявам се при теб всичко да е наред  Hug

# 26
  • Мнения: 529
Аз да докладвам, макар че Ая вече ме е изпреварила.  Grinning
Всичко е наред, бебо си расте, вече е 17 мм, мърдаше, тупкаше си му сърцето, абе голям кеф.  Mr. Green Аз още някак си не мога да повярвам, все едно за някой друг говоря, не за мен.  Crazy И да знаете, стискам палци скоро нови попълнения да имаме, всеки месец поне по една бремелинка от нашия форум, а защо не и есенен дъжд от бремелинки  Praynig
Аз пропуснах срещата вчера, но така както ви чета е било голям купон.  Sunglasses  Ама моя мъж покрай тоя пловдивски панаир е безумно изморен и вчера си мечтаеше за топла вечеря и меко легло, та нямаше къде да го юркам да ходим.  Rolling Eyes
Момиче, дано да си по-добре днес  Praynig
Тини, ти през колко време ходиш на доктор ?

# 27
  • Мнения: 1 950
Привет мили дами  bouquet

Бравус на Ая и Какито, за докладите от вчерашните прегледи Hug, все така да растат мушмороците Laughing
Момиче стискам палци днес да си по-добре. Praynig
Срещата си беше супер, но ми се струва, че трябва по-честичко да се събираме.
Пък и установихме един факт, че на всяка следваща среща бремелинките стават все повече Wink

Успешен ден от мен Hug

# 28
  • Мнения: 1 419
Пък и установихме един факт, че на всяка следваща среща бремелинките стават все повече Wink
Тогава, на 2 седмици, среща  smile3513
 Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти момичета Grinning
Леле какъв съм заплес ooooh! Тя срещата била вчера, ама кой да ми напомни...и затова сигурно Аичка ми е искала телефона на Голди.....newsm78 Вчера цял ден не можах да вляза във форума, имаше някакъв проблем. Вие как сте писали, просто се чудя Rolling Eyes
Какичка, браво за прегледа! Като видя, че човечето е вече голямо се успокои, нали Wink
Момиче, и на теб ти трябва спокойствие и дано болките минат Praynig
Видях на Хера снимките в Зачатие. Много сладко бебче, Херка! И много горд тати! Цункам ви и тримката! Heart Eyes
БАНче, хубаво е, че пак имаш надежда! Дано това инсе е успешно!
Успех на овулиращите през седмицата Peace
На мен ми дойде точно по време на почивката /както и очаквах с моя късмет/. И уж отидохме на хотел със СПА-процедури, а не си направих нито една заради пустия цикъл Sad Но...другия път. Този месец сме решили да почиваме от бебеправене, защото с мъжа ми не искаме Раче /да ме простят представителите на тази зодия, но нещо много-много не се спогаждаме с нея/. То си е смешно да даваме почивки, при условие, че 2,5 г. нищо не става, но почивката по-скоро е от мисли и температури разни, а не от секс и не значи пазене Laughing
А вие напомняйте по телефона на кака си Леа за срещи, че вече съм на годинки и вижте как забравям hahaha Тръгнала за риба, а не на среща...тя Ая е искала да ми намекне нещо, но кой да се сети Crazy
Желая приятен ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт