Малки убийства (Ufak tefek cinayetler) - bTV

  • 48 021
  • 656
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 11 038
Това е много стара серия, къде ме върна...

# 211
  • Мнения: 116
Това е много стара серия, къде ме върна...
Стара, но силна! Simple Smile

# 212
  • Мнения: 11 038
ЕП.42 https://ok.ru/video/2224240986714
ЕП.43 https://ok.ru/video/2225532635738
ЕП.44 https://ok.ru/video/2233003412058
Скрит текст:
В еп.44 вече има цуни-гуни, Оя-Серхан, гуши-муши...

# 213
  • Мнения: 8 763
Diziler, може ли накратко как се случва в сериите?

# 214
  • Мнения: 11 038
Е аз дадох линк към самите серии, те са с дублажа на БТВ, свалени са от Войо и са качени в руски сайт

# 215
  • Варна
  • Мнения: 293
Diziler, може ли накратко как се случва в сериите?
Влезте в http://tvnovellas.blogspot.com/ Там всеки ден пускат резюме на съответната серия от всеки сериал, който върви по телевизиите. Много хубаво е предадено съдържеанието.

# 216
  • Мнения: 11 038
Оо, не мисля, че този любителски блог изобщо трябва да се дава за пример, но вие си знаете

# 217
  • Варна
  • Мнения: 924
Ако не беше детето, което Мерве ще използва като заложник (не мога да си го представя другояче - това не е Арзу! ), колко лесно решим би бил проблемът на Ойя и Серхан! Мерве направо си го проси. Просто плаче, някой да му посмачка фасона, на това нагло чудовище. 😈

# 218
  • Мнения: 4 706
Привет, много се радвам че ви открих! Ужасно много ми харесва този сериал, няма нищо общо с турските сълзливи драми!
Харесва ми всичко, от музиката до това че няма само двама главни герои, а другите персонажи да седят нелогично написани и само за пълнеж.
Най-много ми харесва актрисата, която са избрали за Мерве, много е красива, седи като кралица... перфектно избрана. Искам за персонажа й втори шанс, тоест 10 хаха сигурна съм, че би трябвало да има нещо, което да е допринесло и отключило този мрак у нея. На моменти е откровено зла и изпитва удоволствие от това... А това може да го направи само човек или много страдал и превърнал се в циник, или краен егоист. Не че е оправдание, но искам да дадат ясна причина ... персонажът й има дълбочина.

Другият ми любим е Едип, интересен ми е образът... интелигентен и мрачен, той също е дълбок персонаж и могат да използват, за да се открият още неща покрай него.
Чудя се защо точно него е избрала Мерве за жертва заедно с Оя, можеше да е и друг учител, не е случайно мисля.

Харесвам актьорът , който играе Серхан... Много красива коса, на 45 е .. толкова е гъста и без бял косъм, искам да прокарам пръсти през нея. Разбира се, образът също... добър баща, обича животните, сериозен и отговорен мъж. Абе влюбих се и аз като Оя, която в началото ми беше любимка и все още искам щастие за нея, както и малко отмъщение.... Не може все добрите да страдат. Странно двете ми любимки са коренно различни е съперници.

Другите две момичета са ми малко безлични.... Арзу ме дразни с пасивността си, а Пелин с глупостта си. И все пак мисля, че Пелин и Таялян си пасват и се обичат, харесвам ги като двойка-най-тъпите на света са, но са идеални един за друг!

Харесвам как образите не са полярни... А реални. Иска ти се Арзу да успее с фирмата и да натрие носовете на Мехмед и Бурджу, а в същото време те дразни, че го направи на гърба на Серхан.
Харесва ми кралицата Мерве , но е ужасно когато тъпче Оя...
Ей такива размисли, дано остане толкова  вълнуващ до края!

# 219
  • Мнения: 11 038

Харесвам актьорът , който играе Серхан... Много красива коса, на 45 е .. толкова е гъста и без бял косъм, искам да прокарам пръсти през нея.

xaxaxa... OMG

# 220
  • Мнения: 4 706

Харесвам актьорът , който играе Серхан... Много красива коса, на 45 е .. толкова е гъста и без бял косъм, искам да прокарам пръсти през нея.

xaxaxa... OMG
Да, създава ми такова усещане като я гледам. Повечето мъже на тази възраст са с доста оредяла и прошарена коса, ако въобще нещо е останало от нея. Харесва ми също, че не е залепена за темето, а има някакъв перчем.

# 221
  • Варна
  • Мнения: 924
Серхан ме разочарова малко, с реакцията си, когато Енвер отиде да му каже, че с Арзу са основали фирма и ще приберат когото могат от бившите му клиенти. Не очаквах от него. Постъпи досущ като едно Мерве - проклетия и инат. Мъж на жена си.

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 26 395

Харесвам актьорът , който играе Серхан... Много красива коса, на 45 е .. толкова е гъста и без бял косъм, искам да прокарам пръсти през нея.

xaxaxa... OMG
Да, създава ми такова усещане като я гледам. Повечето мъже на тази възраст са с доста оредяла и прошарена коса, ако въобще нещо е останало от нея. Харесва ми също, че не е залепена за темето, а има някакъв перчем.
Повече ми харесваше косата му като играеше в 1001нощ 😁

# 223
  • Мнения: 12 031
Хубав е Серхан.  Ай сега ОМГ Grinning
Хубав епизод, размърдаха се нещата най - накрая.

# 224
  • София
  • Мнения: 5 712
Здравейте, момичета и момчета Hug
Много харесвам Малки убийства... още след като гледах първи еп. по бтв, веднага намерих и двата сезона и го изгледах буквално на един дъх. Оттогава не го гледам по бтв и сега напълно случайно  попаднах на него. Колко жалко, че го гледате с безумно тегавия звук  /в силните моменти музиката доминира до степен да заглушава дублажа... в повечето случаи/.
Ако повишиш звука, музиката не се търпи, а ако намалиш, дублажа глъхне.
Да не говорим за превода и най-вече, че нито една от песните не е преведена, а всяка от тях е на точното място, за точния момент.
Мерве в оригинал е още по-нетърпима  и ехидна, а Серхан и Ойя имат меки и топли гласове...особено в интимните моменти... Stuck Out Tongue Winking Eye
Малко трудно свикнах с турския, но след първите един-два епизода, се свиква и дори е приятно... играта на всички е страхотна!
Надявам се, да ми простите, ако ви развалям удоволствието, но реших да споделя...

Общи условия

Активация на акаунт