Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 71

  • 50 125
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 356
Кремът манго е термозащитен,разресва се лесно косата с него.Блясък моята има след сешоар винаги,изсъхне ли сама не седи добре

# 46
  • Мнения: 231
Последно време не оставям без маските на Миша много добре ми се отразяват  всички  , които съм ползвала . СС  кремът на Лумине и Миша  също гледам да имам наличен поне един от двата .

# 47
  • Мнения: 1 973
Пропуснах да кажа, че и този крем много харесвам - хидратира, без да е мазен, а кожата става кадифена.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Става ли за суха кожа, че след баня моята макар и да я намажа после пак леко става групава

# 49
  • Асеновград
  • Мнения: 1 354
Ети ги и моите дрогерийни любимци които ползвам от години, и дори да пробвам нещо ново пак се връщам към тях!















това последното е един стар любимец, който спряха от производство а беше най уникалното червило, има го в амазон мисля от там да си го поръчам, че моето го пазя от години за “специални”случай🤣🤣🤣.

# 50
  • Мнения: 865
Скрит текст:
Любимците, които редовно повтарям са ми:
Коректор Meybelline Eraser. Махам гъбката отгоре и е чудесен.
ФДТ HD на Катрис - за моята кожа и нужди, това е най-добрия дрогериен фдт. Винаги го подновявам и имам в наличност.
Молив за вежди на Катрис - от както го открих (3-4 години), не използвам друг.
Лосион за тяло на Биотен с какао - хвалила съм го много тук, няма какво повече да добавя.
Миц. вода на Гарниер с масла - Единствената дрогерийна миц.вода, която се справя с очния грим без търкане и борба, при това само с 2 памучни тампона.
Флуид с алое вера на Лореал - ползвам вече 4та опаковка, използвам го както за основа за грим, така и за освежаване.
Кой точно е молива на Катрис?

# 51
  • Мнения: 1 973
Става ли за суха кожа, че след баня моята макар и да я намажа после пак леко става групава
Моята по принцип е суха, но не чак колкото описваш, така че не знам какво да ти отговоря Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 182
Скрит текст:
Любимците, които редовно повтарям са ми:
Коректор Meybelline Eraser. Махам гъбката отгоре и е чудесен.
ФДТ HD на Катрис - за моята кожа и нужди, това е най-добрия дрогериен фдт. Винаги го подновявам и имам в наличност.
Молив за вежди на Катрис - от както го открих (3-4 години), не използвам друг.
Лосион за тяло на Биотен с какао - хвалила съм го много тук, няма какво повече да добавя.
Миц. вода на Гарниер с масла - Единствената дрогерийна миц.вода, която се справя с очния грим без търкане и борба, при това само с 2 памучни тампона.
Флуид с алое вера на Лореал - ползвам вече 4та опаковка, използвам го както за основа за грим, така и за освежаване.
Кой точно е молива на Катрис?
Този Hug
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 2 249
Благодаря за темата!
Това са моите дрогерийни любимци, повечето от години и винаги имам в наличност🤗









# 54
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета! Как си предпазвате четките за грим, има ли някакви протектори?
Мои любими продукти - тоалетните млека на Дева с лайка и алое, розова вода на вип Престиж, кремове за лице на Регал, шампоани на Шаума, Гарние и Льо пьоти марсейле (или както там се пише), червило на мейбълин като молив 25 номер и лакове на ГР, Флормар и Есънс. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 5 037
Моите ги държа в тези кутии от джъмбо са https://www.e-jumbo.gr/omorfia-peripoiisi/neseser-apothikefsi-ka … x21.5-cm_1480801/

# 56
  • Мнения: 3
Здравейте мами, искам да ви попитам пазарувате ли в Лили и как се ориентирате в промоциите там?  Аз, вярно, че съм руса 😊, но супер много се възмутих от етикетите им на продуктите. Има всякакви цветове, някои със задраскани цени, други без, червени, жълти, бели… Днес обаче се успокоих, защото видях, че и на друга майка това й е направило впечатление. Даже сподели снимки във Фейсбук групата „Майките на София

Скрит текст:






Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 19:46 от bubanka

# 57
  • Мнения: 2 182
Следя си при маркирането на касата. Няколко пъти ми се случва с червила и фдт, които са с цена на червен етикет, при маркирането да излизат на реална цена. Оказва се, че на някои от етикетите с малки букви пише за кой цвят или номер се отнася промоцията. Друг път път точно на тези червени етикети пише цвета на продукта за който важат, аз вземам същия продукт, но друг цвят и на касата се изненадвам като ми го маркират с промоционална цена. Наистина не разбирам логиката на етикетите с промоциите им, да не говорим, че половината продукти от брошурата са без сменен етикет в магазините.

# 58
  • Мнения: 35 891
винаги имам душ-гел на балея

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 008
> Ползвам 4та опаковка гел очна линия на Loreal и не мисля да я сменям
> коректор за очи Catrice Камофлаж
> молив за вежди Catrice
Спиралите ги сменям периодично, но съм ползвала 3пъти тази на Essence Princess със зелена панделка.

Харесвах и ФДТ на Maybelline Affinitone, но вече не го зареждат.


Бели етикети > редовна цена
Жълти етикети > намаления
Червени етикети > Акция . Разчистват продукти, къде стари, къде се очаква ново зареждане.
Висящи етикети (с точки) > Продукти ползващи промоцията на Lilly Club. Събиране на точки, които после се превръщат в пари за пазаруване.
Сърчица > Да ти привлечем вниманието.

Общи условия

Активация на акаунт