Харесвате ли свекъра си?

  • 8 613
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 460
 Hug
НЕ Е ЛОША ВЪОБЩЕ,АМА Е СВЕКЪРВА!ХОРАТА СА ГО КАЗАЛИ! В ПРЕВОД ОТ СТАРОБЪЛГАРСКИ ОЗНАЧАВА "МЯСТО ,КОЕТО КЪРВИ",ТАКА
ЧЕ-Е-Е СИ Е ЯСНО КАТО БЯЛ ДЕН! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 22 970


 Ами той човека не е лош, но си пада малко чешит. Свекърва ми ме кефи повече!

# 17
  • Мнения: 22 970
Hug
НЕ Е ЛОША ВЪОБЩЕ,АМА Е СВЕКЪРВА!ХОРАТА СА ГО КАЗАЛИ! В ПРЕВОД ОТ СТАРОБЪЛГАРСКИ ОЗНАЧАВА "МЯСТО ,КОЕТО КЪРВИ",ТАКА
ЧЕ-Е-Е СИ Е ЯСНО КАТО БЯЛ ДЕН! Heart Eyes
Говорим си за СВЕКЪРИТЕ,не са свекървите. Laughing

# 18
  • Мнения: 4 324
Аз ще се хваля Simple Smile Харесвам си го!

Попаднах на свекър Simple Smile Първо родени сме на една и съща дата и характерите ни си приличат по доста неща (е, не всичко де Wink ) Много е разбран и готин човек и много добър. Много обича синовете си, а усещам че вече  ме има за своя дъщеря. Никога не ми е повишавал тон, а и се съмнявам някога да го направи. Не съм искала много услуги от него - но ако ни трябва помощ той е пръв. Когато му казахме че ще имаме бебе, той се разплака от радост (е насълзиха му се очите, не е ревнал).
Не дава на свекърва ми да ни се меси в нещата (а тя много обича). Ако разбере, че е направила и опити, я хока.

# 19
  • Мнения: 15 619
Честно казано, не мога да го дишам. Дълга и широка е, ако седна да обяснявам...
 newsm78 Най-общо казано: Обича да си налага мнението, изживява се като най-великият, мисли главно за това, как се чувства той, пък другите са длъжни да се съобразяват с неговите велики идеи и самолюбие. Да спра дотук, че ще стане длъжко.

# 20
  • Мнения: 1 210
Определено не.

Виж в отношенията със свекървата имаме напредък за тези 5 години. Определено вървят към добро.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 102
да страхотен човек,сдържан никога не говори излишни неща,много е деликатен и разбран и определено имам респект от него  Heart Eyes Първоначалният ми страх от него се превърна в дълбоко уважение,дори имах угризения ,ако родя момче,че не харесвам името му,пък исках да го кръстя на него,за щастие не се наложи да имам такъв проблем

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да, много го харесвам и уважавам Laughing.
Той е човек с благ характер, не обича да се налага, да дава акъл, да се меси....даже понякога е прекалено дистанциран Wink....Държи се добре с мен, обича сина си и обожава внучка си Heart Eyes - какво повече мога да искам от един свекър?

# 23
  • Мнения: 2 784
Свекъра ми е починал преди да се запозная с мъжа ми, но винаги съм съжалявала, че не съм успяла да се запозная с него. Казват, че е бил страхотен човек. Даже повече съжалявам, че не можа да види внучката си, отколкота за баща ми, който също е покойник от дълго време.

# 24
  • Мнения: 5 475
Да ,много свестен човек е!  Peace

# 25
  • Мнения: 4 621
Да харесвам го. Интелигентен и възпитан човек, за когото мога да кажа само хубави работи Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
не просто го харесвам, заслужава цялото ми уважение.

# 27
  • Мнения: 4 621
Да харесвам го. Интелигентен и възпитан човек, за когото мога да кажа само хубави работи Grinning

# 28
  • Мнения: 2 211
Ей, най- после някой да се сети и за свекъра. Моят отговор- преди го харесвах, но вече не.

# 29
  • Мнения: 4 546
не. по-зле е от свекървата

Общи условия

Активация на акаунт