Харесвате ли свекъра си?

  • 8 636
  • 179
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 202
Не го харесвам /и свекито също/ но гледам да се разбираме . Confused

# 151
  • Мнения: 4
 Ако беше сред живите -си мисля, много от моите проблеми нямаше да ги има...  Tired Face . Много добър човек, жалко че го познавах толкова за кратко....

# 152
  • Мнения: 2 085
Преди го харесвах, но и той си показа рогата  Twisted Evil

# 153
  • Мнения: 97
Не го харесвам /и свекито също/ но гледам да се разбираме . Confused

# 154
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не, защото постоянно има кво да каже и много вика  ooooh!

# 155
  • Мнения: 1 802
Хм...харесвам го, горе долу  newsm78 май...  Simple Smile

# 156
  • Мнения: 2 668
Определено не го харесвам(за разлика от свекървата,с която се разбираме)Много яде,буквално плюска,ужасно лаком е,и това ме отвращава.Мърмори много,вечно се обяснява и "разбира "с мъжа ми,звъни в най-неподходящия момент,и въпреки че му обясняваме,че сега точно не можем да говорим,той не приключва разговора.Освен всичко това,е ужасно дебел,и по тази причина му отстъпваме най-удобното място,а ние се гърчим по столовете,понеже той заема място за 3-ма души.Идва уж да види децата,а въобще не им обръща внимание, кара свекървата да се занимава с тях,за да съм си починела аз #Cussing outНяма усет за нищо,нито маниери някакви.Не е лош човек,но определено НЕ ГО харесвам.

# 157
  • Мнения: 1 043
Харесвам и свекъра,и свекървата.Страхотни хора са,винаги ни помагат с каквото могат и не ми се бъркат за нищо живеем отделно Peace

# 158
  • Мнения: 197
Не, както и свекървата. Той е бездушен, мълчалив и много обиждат и двамата. За това не ги харесвам.

# 159
  • Мнения: 5 317
да,страхотен човек е.

# 160
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз от моя свекър не мога да се оплача, затова кръстих и сина си на него.  Laughing Laughing

Аз също. Малко е странен по някога,но като начин на мислене си пасваме и никога до сега не ми е казал нещо напреки. За това и аз дадох и 3-те имена на детето на него Simple Smile

# 161
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Страхетн човек беше. Вечна му памет! Много интелигентен, с богата обща култура, много сладкодумен, толерантен и тактичен. Много ми е мъчно че малкия ми син няма да може да го опознае като големия. Много рядък човек беше и се радвам че съм го познавала.

# 162
  • Мнения: 999
мъжът ми каточели още си му има страх, но аз не го възприемам като лош човек, абе много е готин особенно като пийне(което не е често )

# 163
  • Мнения: 1 485
Да,определено го харесвам повече от свекърва ми.

# 164
  • Мнения: 420
  Много се старае да ни помага човека, но не е моят тип човек.

Общи условия

Активация на акаунт