Да спра ли адаптето?

  • 3 614
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
За Аптамила казват, че е добре да го пие до третата година.Може би и за другите млека важи същото.

Разбира се, че така ще казват, нали трябва да накарат по някакъв начин хората да ги купуват Sunglasses
Визирах педиатрите, а не търговците!Не видях отговор на въпроса на БейбИту  ConfusedДавай му на твоето дете каквото мляко прецениш, но не размивай темата Sunglasses

... Педиатрите също!
Така и правя!

п.п. Не размивам темата  Wink

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 305
Бейби, да ти имам проблемите  Mr. Green  Crazy

В чудо се видях моята като отказа около годинката АМ... После известно време беше на кисело, и него отсвири. Сега си пие прясното и сме доволни и двете  Wink
Смятам да давам мляко вечер поне до 2 г., т.е. аз да настоявам. Оттам на сетне, ако не иска- няма да я моля. Но сега децата имат нужда от млекце. Ако не искаш АМ, давай прясно, както са казали по- горе- пълномаслено  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 27 524
До 3 годинки е добре да си го пие, ако го иска. Аз съм ПРОТИВ спирането  Peace

# 19
  • Мнения: 5 299
Ясно. Питах просто, защото си мислех, че след като не си го търси, и няма нужда Blush Ще й давам значи.

# 20
  • Мнения: 416
Ами неспането май не е от млякото, ами е от възрастта.  Laughing

Моят пие мляко само сутрин, но от известно време ни прави на маймуни всяка вечер, откъде му идва толкова енергия точно вечерта, не знам.  Laughing

# 21
  • Мнения: 7 640
аз пък не мисля, че АМ са най-полезното нещо за деца над година, година и половина.

И аз отдавна не давам чисто мляко, добавям АМ в кремчетата, че ми е по-лесно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 27 524
аз пък не мисля, че АМ са най-полезното нещо за деца над година, година и половина.

Защо?

# 23
  • Мнения: 7 640
защото все пак това си е изкуствена храна Laughing, преработвано и обработвано мляко, което в никакъв случай не е без консерванти и пр.
Мисля, че в един момент детето трябва просто да порастне и да яде храна като за големи, като естествено се съобразяваме с ред реботи.

# 24
  • Мнения: 5 103
До 3 годинки е добре да си го пие, ако го иска. Аз съм ПРОТИВ спирането  Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 27 524
Донякъде е така, но то май на пазара не е останало почти нищо, което да не е изкуствено. Все пак тази изкуствена храна е иделано преработена за бебета. Щом замества кърмата, не е толкова лошо. Права си иначе за яденето на нашата храна, но аз имам предвид да се изпива едно шише АМ за 24 часа, а не да се яде основно това. Иначе знае ли човек кое да и кое не вече  Crazy

# 26
  • Мнения: 7 640
Блонди- съгласна Peace

Наистина замества кърмата, но пък не мисля, че над 1.5 год детето е кърмаче Mr. Green, дали ще ме бият Flutter

# 27
  • Мнения: 948
Бих давала мляко, докато детето само го откаже. Hug

# 28
  • Мнения: X
Ми моята е на кисело от 7-ия месец, но за сметка на това си пие всяка вечер преди да заспи, ако не го иска тогава се събужда към 24ч. и го пие тогава. Да си призная не мисля да го спирам доката сама не го откаже Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 391


... но пък не мисля, че над 1.5 год детето е кърмаче Mr. Green, дали ще ме бият Flutter
Ами търсиш си го Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт