А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 460
  • 234
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Почити не ползвам сешоар.
Ползвам само зимата, и то не напълно изсушавам косата, само когато я мия сутрин и се налага да излизам.

# 196
  • Мнения: 270
Да, задължително през зимата, а лятото само за оформяне на прическа Peace
също

# 197
  • Мнения: 13 660
само ако много се налага и то през студените месеци
дори с хавлия не я "търкам" а само попивам
И аз съм горе-долу така. Даже не ползвам сешоар, ами една ветилаторна печка - така не е отблизо, както със сешоара и по-малко изгаря косата. С много тънък косъм съм и го правя само ако съм си измила косата и трябва да изляза скоро след това, а навън не е топло. Иначе тя си изсъхва сравнително бързо и сама, а и прическата ми не изисква кой-знае каква намеса

# 198
  • Мнения: 1 318
Да,само така мога да я оформя.

И аз така... Иначе става супер странна ooooh!

# 199
  • Мнения: 745
Мия си косата вечер  и ако си легна с влажна коса на следващата сутрин не мога да се покажа на вън. Задължително е суша със сешоар.

# 200
  • Мнения: 1 169
Лятото неизползвам оставям я сама да си съхне, но през зимата задължително

# 201
  • Мнения: 857
Ами да суша я, защото ако я оставя да съхне сама ми се къдри  smile3511 Със сешоара я изправям до известна степен

# 202
  • Мнения: 372
Лятото не, но вече я суша задължително, че е доста дълга и няма изсъхване.  Simple Smile

# 203
  • Мнения: 492
Да, винаги.Иначе няма оформяне.

# 204
  • Мнения: 1 934
Да, винаги.Иначе няма оформяне.
Peace

# 205
# 206
  • Мнения: 15
Не бях ползвала сешоар 3-4 год,защото мислех,че е вреден за косата.Но говорих с моята фризьорка и тя ми обясни ,че колкото е по-горещ въздуха,толкова е по-вредно за косата.Та започнах пак да ползвам,но рядко и то през зимата.А  лятото смело си излизам с полумокра коса и много ми е  newsm44

# 207
# 208
  • Плевен
  • Мнения: 974
Лятото неизползвам оставям я сама да си съхне, но през зимата задължително
newsm10

# 209
  • Мнения: 2 152
Само зимата я суша и то ако трябва да излизам някъде, а тя все още е мокра Peace

Общи условия

Активация на акаунт