Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 22 946
Чета темите за всички сериали, които гледам и май само аз не съм впечатлена от "Отдел издирване". 😬 Не може да ме грабне вниманието и да ме заинтригува нещо. 😀

# 706
  • Мнения: 4 075
Алелуя! Ставаме две. Историята не ми е интересна, да не говорим, че ако Портиерът се окаже Петър, за мен Отдел издирване ще повтори Дяволското гърло.
А играта на Ани Пападополу е все по-потресаваща с всеки следващ епизод.

# 707
  • София
  • Мнения: 22 946
Успокои ме 😂, че то такива възхвали, че  вече си мислех, че проблемът е в моя телевизор. 😀

# 708
  • Мнения: 2 494
Мнооого ти благодаря, Дяволче! 🥰🥰🥰
На мене "Отдела" ми е интересен. "Дяволско гърло" не съм гледала, тъй че няма как да ги сравнявам.
"Белези" и на мене много ми се разсапуни... ама нали съм го започнала. Бях чела, че след приключването на снимките и съответно цялостното заснемане пак са викнали екипа, за да снимат нов финал, различен от оригинала.

# 709
  • Мнения: 10 257
Успокои ме 😂, че то такива възхвали, че  вече си мислех, че проблемът е в моя телевизор. 😀
Ааа и аз с вас. Както писах някъде по-напред тъмни сцени, не чувам какво говорят актьорите. Нещо мърда по екрана, някой нещо ломоти. Ни чувам ни виждам. За капак и актьорите са ми адски антипатични. Вергов не ми е любимец. А тази другата в ролята на Ралица никога не съм я виждала, нито чувала. Изключително грозна физически. Освен ако за филма не са я докарали така. Чак се чудя от къде толкова грозни хора се намериха за тоя филм. Все съм си мислила че грозни бг няма. Тук се смаях направо.

# 710
  • Мнения: 2 032
За феновете на Сървайвър,
Най-накрая ще се качи и целия първи сезон, който липсва само!!!

-> ЦЪК <-

Хах, Агонцев прави тоалетната и казва - сега тука всеки си оставя 50 стотинки като ползва тоалетната, да не стоя да ви ги събирам аз.  :Laughing

# 711
# 712
  • Мнения: 2 630
Аз също не съм впечатлена от "Отдел Издирване". Гледам го по навик, защото петък вечер обикновено съм толкова уморена, че двете ми функциониращи мозъчни клетки не могат да се координират да сменят канала.
Дори да оставим настрана кафявия филтър на сцените и читалищните рецитации на уж топ актьори, сценарият е  много зле, а когато е зле сценарият, всичко е зле Grinning
Още от първи епизод се заредиха клиширани сцени и знаех - сега този ще го убият, този ще го натопят, този го държат с това и онова. Детска работа, все едно някой е писал предвидима приказка за горските животни и всички знаят, че вълкът ще изяде агнето.

# 713
  • София
  • Мнения: 27 175
Пусната е новата и последна анкета за отделните формати, допитването за Мастършеф! Simple Smile

От Хелс Китчън за финала се класират: Никола, Филип, Светлана и Реджеп. Повече подробности на 1 стр.

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 13:32 от Diavolo

# 714
  • София
  • Мнения: 11 569
Лелее тук ми трябват сигурно 14 гласа, много симпатични участници е имало, някои са по-назад във времето и сме ги позабравили.
Симеон, Боян, Аврам, Каролина, Куку, Божана, Димитър, Красимир, Ивайло, Добата, Рори, Николай, Теодора, Лора, Мария и тн, със сигурност изпускам.

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 13:31 от Niya-

# 715
  • София
  • Мнения: 27 175
Приключиха снимките на дългоочаквания онлайн експеримент, ''Maximal Revenge: С поглед към звездите'' 2021
Първия епизод ще бъде качен на 24 май, 20:00 ч. в Ютюб, Инстаграм и Фейсбук.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 00:41 от Diavolo

# 716
  • Мнения: 2 494
Не бях влизала скоро в ИГ. Ето малко кадри:
Скрит текст:






# 717
  • София
  • Мнения: 5 551
Не съм фен на кулинарните предавания, но гласувах за Божана Кацарова. В това предване е била по-скоро положителен образ, защото имаше разочаровани фенове след участието ѝ във VIP Brother 2018.

# 718
  • Мнения: 10 257
Въй, Анка ли се напъва на първата снимка Laughing? Сякаш позагладила косъма или роклята защото сатенена? Веско все тъй противяга си върви. Къде ли е дянал байрака? Да го развее на Maximal-а за късмет Laughing И той направо на половина ми се вижда в сравнение от Игрите. Там голям мечок беше.

# 719
  • Мнения: 2 630
Биляна, мерси Blush Аз не следя Анка и добре, че си ти, да я видя тази прима. Сетих се как я гледаха като им пееше на масата Joy

Първия епизод ще бъде качен на 21 май, 20:00 ч. в Ютюб, Инстаграм и Фейсбук.

Намерих им канала в Ютюб, сега чакаме.

Общи условия

Активация на акаунт