Откъде може да се купят кашони с цел преместване

  • 2 732
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
ако нямаш успех с магазинчетата, може да си купиш. Като местихме офиса се наложи да купим сериозна бройка, не си спомняма цената, но не бяха особено скъпи.

А откъде ги купихте  Simple Smile

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ами някоя от фирмите предлагащи офис консумативи - Офис 1 или Офис Експрес.

# 17
  • Мнения: 3 116
ами някоя от фирмите предлагащи офис консумативи - Офис 1 или Офис Експрес.

Супер, много мерси   bouquet

# 18
  • Мнения: 945
Пробвай в Praktiker.

# 19
  • Мнения: 2 732
Можеш и в пощата да попиташ -продават се кашони за колети различни размери .Обаче не знам дали ще има по -големи каквито ще ти трябват Thinking

# 20
  • Мнения: 5 475
в случаен магазин наблизо и са ни давали безплатно, но е хубаво да ги предупредиш 1-2 дни по-рано, защото обикновено ги изхвърлят бързо  Simple Smile

 Peace

# 21
  • Мнения: 1 311
Само да те предупредя. Като си местихме офиса и бяха взели първо едни от Офис 1, бели на цвят - много е тънък картона и не става да се пълнят с тежки неща, например хартии (книги, папки и т.н.), късат се и се разпадат.

След това донесоха едни на Allied Pickfords (те ни пренасяха офиса), бяха много здрави, но не знам дали продават само кашони и колко биха стрували.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Kogato нашият татко си мести офиса точно тази фирма му помогнаха. От тях бяха и кашоните...Бяха големи и хубави Wink
 А иначе имаше подобна тема във форума преди време-идеята беше за някой голям хипермаркет за техника-обикновено зад магазините вадят доста кашони и сигурно не е проблем да се поиска.

# 23
  • Мнения: 2 197
Продават ги в Мосю Бриколаж, много хубави, стабилно изглеждащи, средно големи (примерно малко по-тесни, но по-високи от кашоните за банани). За съжаление струват по около 6 лв., а като знам колко кашона трябват... Но иначе са практични.
Успешно преместване.

# 24
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
И аз съм в момента на вълна преместване. Кашони си взех много хубави от строежа до нас, монтираха доста климатици. Иначе отиваш в "БИЛЛА" и там даже ми благодариха, че взех празния инвентар. Ама сме смешни с тези пакетажи, ама повече ме нерви рзглобяването на мебелите. Успех!

# 25
  • Мнения: 502
Ние когато сме се местили сме искали от продавачките в кварталните магазини.Те и без това ги изхвърлят. Те ти казват към колко  часа да идеш.

Общи условия

Активация на акаунт