Носите ли шапки?

  • 2 891
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 880
много обичам шапки и нося защото се харесвам.майка ми едно време работеше при ирина сардарева(дизайнерката на шапки) и може би оттам започнах да се впечатлявам много от тях

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
нося шапки, харесвам се, но те не са ми чак аксесоар, а по-често необходимост /ужасно ме болят ушите от студа Sad/

# 17
  • Мнения: 2 211
Само през зимата. Не се харесвам с шапка.

# 18
  • Мнения: 619
Не нося нито шапки, нито шалове.
Всъщност шапки нося, но само лятото и ако са с козирки.
Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ни шапки, ни шал мога да нося, като идиот съм хич не ми отиват  Crazy
Пробвах тази зима в най-големите студове да сложа шалче, но то гланца ми се размаза по цялото лице, имах усещането че ще се задуша, абе чувствах се много некомфортно  Naughty
Но пък има хора на които шапките им стоят така все едно са родени с тях и много им приличат, на техните глави много го харесвам този аксесоар  Grinning

# 20
  • Мнения: 4 076
За всяка глава си има подходяща шапка,само че аз не съм намерила модел за моята голяма глава и дълга,къдрава коса.През лятото носих една сламена,а зимата-качулката на якето ми.С шапка през зимата косата ми грозно се сплесква и изглеждам ужасно,а може би изглеждам така,защото се чувствам така Simple Smile
Ако намеря шапка и шал,които са интересни-в някоя от темите момичетата публикуваха страхотни модели,-ще ги нося с удоволствие.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Шал да, но шапки не.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Нося и шалове, и шапки. Както през зимата, така и през другите сезони /в последния случай като аксесоар, не за да ме пазят от студа/. Има дрехи, които не стоят завършено като тоалет, ако към тях няма подходящ шал и/или шапка.

# 23
  • Мнения: 133
Нося шапки само през зимата и през лятото на плажа. Шалове нося пролет и есен - като аксесоар, когато е подходящо, а през зимата за по-топло.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 483
Шалове нося през зимата- не като аксесоар, а за топлинка. Шапки не нося почти- всъщност страшно обичам шапки, често си купувам, харесвам се с тях, но не мога да ги изтърпя на главата си  и само им се радвам Confused

# 25
  • Мнения: 6 155
Нито шапки, нито шалове  Naughty

# 26
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Да нося.Имам почти всякакви.Шапките и очилата са ми любим аксесоар.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, нося с удоволствие шапки, смятам, че доста ми отиват  Simple Smile  Имам различни видове, но най-много се харесвам с голям каскет като на Гаврош.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз нося шапки-всеки сезон слагам.
Най ми допадат каскетите.
И шалове нося.

Та по този повод ако някой е мяркал готини каскети някъде-да свирка.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 025
Шапки много обичам ( като внуче на шапкарка Laughing) ама нося само зимата.
Шалове нося по всяко време.

Общи условия

Активация на акаунт