Хайде да си говорим само истини!!!

  • 5 967
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хубаво е, че хората се опитват да показват по- добрия себе си. не само във форума, но и в живота

# 16
  • Мнения: X
Ми като сме такива,що да се правим на нещо друго.....

# 17
  • Мнения: 4 473
Моята истина се съдържа в изречението в профилът ми.

Явно хората ги отегчава така поставена темата. Дай насока на разговора.

# 18
  • Мнения: 5 103
Хмм доста съм си мислила дали част от хората не послъгват доста, но това е виртуалното пространство, не познаваш и виждаш човека с когото пишеш.

# 19
  • Мнения: 2 495
Хмм доста съм си мислила дали част от хората не послъгват доста, но това е виртуалното пространство, не познаваш и виждаш човека с когото пишеш.
Така е-всеки може да излъже, не че е хубаво да лъжеш, но такъв е живота Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 451
Явно хората ги отегчава така поставена темата. Дай насока на разговора.
Всъщност и на мен не им е ясна идеята на темата? Тук трябва да си направим самокритика ли, що ли? Мииии... няма пък...  Crossing Arms Аз съм най-прекрасния и от ден на ден все по-съвършен   261uu

# 21
  • Мнения: X
Хмм доста съм си мислила дали част от хората не послъгват доста, но това е виртуалното пространство, не познаваш и виждаш човека с когото пишеш.
И аз така мислех в началото,но като се запознах наживо с някои виртуални познати/основно отттук/ и установих,че почти няма разминавания...Може аз да съм късметлийка.... newsm78

# 22
  • Мнения: 2 495
Всъщност и на мен не им е ясна идеята на темата? Тук трябва да си направим самокритика ли, що ли? Мииии... няма пък...  Crossing Arms Аз съм най-прекрасния и от ден на ден все по-съвършен   261uu
Явно някои хора това не ги вълнува(за автора говоря) Wink Joy

# 23
Явно хората ги отегчава така поставена темата. Дай насока на разговора.
Всъщност и на мен не им е ясна идеята на темата? Тук трябва да си направим самокритика ли, що ли? Мииии... няма пък...  Crossing Arms Аз съм най-прекрасния и от ден на ден все по-съвършен   261uu
О,Боже! И при това скромен:)
Не знам какво е очаквал автора на темата,но във всеки случай  ...Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 24
  • Мнения: 1 416
Атлантис,
И виртуалното - като реалното... В истинския живот също има много хора, които си се самоизмислят. Просто тук е малко по-лесно.
Аз лично се харесвам достатъчно и не си губя времето да измислям митове за себе си в Интернет...  Peace

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ама ти видяли ги на живо, по- нормални отколкото са виртуално, това не те ли успокоява! тука са за имидж и да те стимулират да станеш перфектен!споко!

# 26
  • Мнения: 2 673
Хмм доста съм си мислила дали част от хората не послъгват доста, но това е виртуалното пространство, не познаваш и виждаш човека с когото пишеш.

така е, но понякога някои мнения на дадени хора се разминават по начин ,по който  самите те дори не разбират ,че е така...... Wink
е тва ,ако ти направи някво впечатление де Grinning

# 27
  • Мнения: 2 013
Перфектни сме, бе! ОтвсЕкъдЕ! Истина ти казвам!

# 28
  • Мнения: 581
 newsm78 истина?

какво  е това животно?

 Joy шегувам се...

# 29
  • Мнения: 8 917
Нормално е да оставаш с такова впечатление - приеми, че пищешите тук предпочитат да споделят своите хубави страни и преживявания, отколкото да почнат да се оплакват. Поне с мен е така - и да се оплача /ако има за какво и се радвам, че няма и слава Богу Wink/ никой няма как да ми помогне, но ако споделя хубав момент може би ще зарадвам и обнадеждя останалите Peace

Общи условия

Активация на акаунт