Плачете ли?

  • 6 806
  • 220
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Да плача, от яд, от безсилие, от мъка и от радост.

И аз така, за съжаление все по-рядко от радост  Confused

# 16
  • Мнения: 242
Да, плача  Cry и мисля, че е нормално! Давам воля на емоциите си!
Сега като бременна ми се случва да плача по-често, но хубавото, че както плача, така и веднага след това мога да се разсмея..... А бе шантава работа, ама какво да правиш - хормони  Mr. Green

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, да, много често.
Насълзяват ми се очите и при най- малкия повод. Много често си поплаквам от умиление. 

# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Плача,да.Често като чета тук за някоя мама преживяла голяма мъка,плача на балади,от обида,от безсилие.Плача,когато някой наранява беззащитни деца.Плача,когато си помисля,че нещо може да се случи на детето ми.При мисълта,че някой ден ще загубя майка си.Станаха много,но са и много нещата дето ме разплакват.

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Много рядко, случва ми се на някой филм да ми се насълзят очите, но истински рев не съм му удряла Wink от много време.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 819
Няма по-голяма ревла от мен. Плача за всичко. В петък се разплаках защото не харесах прическата, която фризьорката ми беше направила... Ужас!

# 21
  • Мнения: 2 274
   Уффф, откак съм бременна съм станала голяма цирла! За най-малкото ми потичат сълзите! Преди плачех само ако съм много, ама жестоко обидена и наранена!

# 22
  • Мнения: 4 806
случва ми се...
понякога е от безсилие, че нещо не се получава, а много искам...
понякога е от мъка за детенцето - или болно, или ми липсва...

# 23
  • Мнения: 5 475
Ревла съм.Очите ми се насълзяват от какво ли не.

и аз съм същата!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 311
Случва се. Зависи от емоционалното ми състояние.

Като бях бременна ревях на всеки филм, който гледам. Мисля, че тогава напълних един океан със сълзи.

# 25
  • Мнения: 421
Да, естествено, че плача, даже ми олеква след това-действа ми като терапия... Cry

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рядко. И винаги насаме, не обичам да ме виждат разстроена.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, плача и намирам това за напълно нормално. Обратното ви вило странно. Много съм емоционална и плача дори за неща,които не ме засягат пряко- например може да ме разплачат предавания от типа на " Имаш поща", "Море от любов" и др.

# 28
  • Мнения: 166
Аз си имам редовни теми за плакане - примерно на Нова година винаги рева на "Многая лета" - ей така, от някакъв патриотизъм. На сватби също рева, а ела ме виж на моята! hahaha държах до момента, в който чух някой да подсмърча и после ...
Сега най-често ми се насълзяват очите, когато детето ми се удари и го заболи /защото в повечето случаи нищо не усеща/. Става ми ужасно тъжно и не мога да се сдържа. Embarassed
Иначе и аз се трогвам някой път от разни филми и предавания, обаче трябва да е нещо, с което правя някакъв паралел в моя живот, иначе ги поглеждам от чисто любопитство.

# 29
  • Мнения: 603
Ревла от класа-това съм аз  Cry.Очите ми се насълзяват от какво ли не-филми,сватби,от яд,от мъка,от радост,за каквото се сетите

Общи условия

Активация на акаунт