212 супергероини в локдаун. НЕМСКАТА тема

  • 21 924
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Бела, ако маската те спира за фризьора, да ти пратя Simple Smile

# 676
  • Мнения: 5 262
Бела, ако маската те спира за фризьора, да ти пратя Simple Smile
а , мерси. на какво мирише ? Imp
аз само на ягодки ги харесвам

# 677
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Е ще ти я парфюмираме, щом трябва, не може нефризирана да ходиш Simple Smile

# 678
  • Мнения: 5 262
е, парфюмирана и обидена на нефризирана! ама сте лоши!
Мерси Гея. Аз имам маски. Ще ползваме фризьора разбира се. Тъкмо да разходя новите градски ботушки. Да не им мине срока на годност на подметките, да не са ми омалели Yum
Ти поне си работис и си разхождаш дрешките и обувките  и прическата и не ти е тъжно за тях .

# 679
  • Немция
  • Мнения: 6 996
Да попитам майките с големите ученици - в големите класове правят ли изненадващи тестове?

Белла, мисля, че преди години ти беше разказвала една смешна случка от детската градина. Запомнила съм я. Как си държала якето на детето да го облече и как, без да се усетиш, си казала на български разговорен език "Муши, муши", тоест да си мушка ръцете в ръкавите. После си се усетила и си се попритеснила какво са си помислили тези около теб. Grinning
Може и да се бъркам, ама май беше историята на Жабата.

# 680
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Абе колкото ти имаш прическа, толко и аз Simple Smile Хич не я разхождам. И дрехи не разхождам - дънки, клин, пуловери, тва дрехи ли е...

# 681
  • Мнения: 5 262
Аз бях. Всички взимат децата и ги обличат и аз ... се опитвам да облека моето. Усетих се когато всички се обърнаха и ме зяпнаха.

# 682
  • Мнения: 523
Като заговорихте за луди- в моя блок има една жена, която всеки ден има различен репертоар. Един ден само вика из коридорите, на другия звъни на всички звънци, на третия чука по вратите на хората. Онзи ден беше намерила някакъв ударен инструмент и ни направи концерт в 3 часа сутринта. Полицията идваше преди, вече се отказаха. Толкова ли няма някоя институция да я прибере, нали уж Германия се слави като социална държава. Някакъв кошмар е в 2-3 сутринта да започнат да ти тропат на вратата и да се крещи истерично..

# 683
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ааааа историята с якето и аз я помня!
🤣

Кмалик, в предишното жилище имахме подобни проблеми. Човекът крещеше неистово. Наистина е много товарещо. Незнам кой може да помогне.

# 684
  • Мнения: 5 262
Имам една съседка, която дава жилища под наем. Имали са такава наемателка и понеже други наематели са се оплаквали много са искали тя да напусне.  Тя не е искала. Водили са дело с овидетелстване и настаняване в специален дом. Но и родителите на тази жена са участвали , и те не са могли да се оправят с нея. Жената е била психотерапевтка или психоложка и аз не знам кое от двете, но в един момент не издържа явно и започва да прави таква неща като описаните. Това поне ми разправи съседката.

# 685
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Аз от новите промени не разбрах - сега можем ли да се срещаме с повече от един човек от семейство и вечерния час остава ли или го махнаха?

# 686
  • Мнения: X
Вечерният час е локално решение и при нас поне го махнаха. Срещите остават с един човек.

# 687
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Сега по радиото казаха в Хесен от 1кл до 6кл с маски.

# 688
  • Мнения: 6 599
Да попитам майките с големите ученици - в големите класове правят ли изненадващи тестове?
Правят, и още как.

Някой има ли опит със зъбни импланти в Германия? Какво трябва да знам по въпроса? Цени, какво поемат касите, колко време е процедурата,  рискове, подготовка, поддръжка?

Последна редакция: пт, 12 фев 2021, 12:33 от Mößbauer-Effekt

# 689
  • Мнения: X
Mößbauer-Effekt, личен опит нямам. Знам, че е по-добре да са керамични. Метали в тялото не било добре. Добре е човек преди това да е попълнил евентуални липси на микроелементи, витамини и т.н. Зъболекарите, които практикуват Biologische Zahnmedizin, ползват един известен Bone Healing Protokoll. Ето един пример: https://irp-cdn.multiscreensite.com/9371027c/files/uploaded/bone … arzt_zotzmann.pdf (грабнах първия, който ми попадна).

Общи условия

Активация на акаунт