Щракащ пръст/схващане на палеца на ръката

  • 1 799
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета!

От седмица-две имам някакви проблеми с палеца на лявата ръка. Мисля, че е от претоварване от една игра на телефона (което осъзнавам колко е глупаво). Та понякога се получава някакво схващане през нощта и изпитвам напрежение при изпъването му, като докато го изпъвам се получава някакво изпукване. Ако не ме е будил през нощта, то сутринта, когато се събудя пак имам същите проблеми. През деня успявам да го раздвижа и почти да не го усещам. В началото си мислех, че не е сериозен проблем и ще се оправи от самосебе си, но вече започнах да се притеснявам. Оприличих симптомите си на "щракащ пръст" и прочетох, че лечението е оперативно, което доста ме стресна.
Исках да попитам някоя от вас имала ли е такъв проблем и ако да, как се е справила с него?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Влезте в тази страница в фб,вчера гледах клип точно за болки в пръстите,показват много лесни ,но ефективни упражнения за всякакви ставни болежки

# 2
  • Мнения: 2
ЗдравейтеНякой правил ли си е операция на щракащ пръст?

# 3
  • Мнения: 34
На мене двама ортопеди ми предложиха операция,но аз все още не се решавам..Щрака ми десният палец -понеже всеки ден стържех по един морков на ренде,натисках усещах,болки но продължавах.На брат ми  жената, я оперираха преди седмица,майка й също!

Общи условия

Активация на акаунт