Има ли значение размерът

  • 7 955
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Банан, за да уцели по-лесно г-точката?
Като казвате майсторлък, какво имате в предвид, любовна игра, орални ласки или как точно борави с "банана"?

# 31
  • Мнения: 3 350
Банан, за да уцели по-лесно г-точката?
Като казвате майсторлък, какво имате в предвид, любовна игра, орални ласки или как точно борави с "банана"?
Не е заради г-точката, тя така или иначе е съвсем в началото, така че и с пръст се уцелва, няма как да се пропусне. На мен лично форма банан, защото и аз имам такава форма отвътре и ми пасва идеално.

# 32
  • Мнения: 999
Леко извитата форма играе роля при стимулиране на г-точката и особено за любителките на "ездачката". За майсторлъка всичко изброено е важно, но за мен най-доброто е достатъчна подготовка и умение за задържане в дадени моменти, за да се достигне кулминация в един и същ момент.

# 33
  • Мнения: 12 473
См в какво състояние ги мерите?

П.С - с хубав и редовен кекс устройствата и на двамата се напасват..Wink

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
От мен да знаете за размерите - прекалено хубаво не е на хубаво!

# 35
  • Мнения: 1 234
Има значение разбира се. Но да не е над 17см, може да боли. По-важно е ф-то.
См в възбудено състояние мерим.

# 36
  • Мнения: 10 820
Дами, моля не хвърляйте в смут мъжката аудитория ! При поставена горна граница 17 см, следва да бъде поставена и долна граница.
Интересно е Ф-то как го мерите ? Със шублера или ?

# 37
  • София
  • Мнения: 35 308
С обиколка на захвата, що за въпрос.

# 38
  • Мнения: 20 198
Има значение размерът – фи, дължина, форма.
И кой го носи този размер.
Аз съм естет – нещата трябва да са комплексни.
Защото познавам и мъже с добър размер, които не бих пожелала в обкръжението си за повече от 2-3 пъти.

# 39
  • Мнения: X
С обиколка на захвата, що за въпрос.
За това си избираме жени с малки длани.

# 40
  • Мнения: 20 198
Аз съм с големи длани и аз избирам, не те мен.

# 41
  • Мнения: 12 888
Как да няма значение, всичко има значение. Simple Smile

# 42
  • Мнения: X
Аз съм с големи длани и аз избирам, не те мен.
За теб знаем, има си хас да не си в челната група. хахаха

# 43
  • София
  • Мнения: 12 946
Има значение, усеща се различно. Дебелината е не по-малко важна. В анкетата обаче не гласувах, защото до 15 са и 14см и 8см, които не могат да бъдат поставени в една категория. Все пак, на един мъж ако не му е 15+, не може да го промени и е излишно да се вторачва в това. Ако го бива като мъж, ще намери жена да ги преглътне тия 12 санта... така да се каже Joy

Дами, моля не хвърляйте в смут мъжката аудитория ! При поставена горна граница 17 см, следва да бъде поставена и долна граница.
Интересно е Ф-то как го мерите ? Със шублера или ?

Е шублер досега не съм чула да му викат, ама предполагам и така може да се каже Thinking

# 44
  • Мнения: 10 820
За да разсея съмненията, имах предвид измерване геометрията на онзи инструмент с ей този инструмент Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт