Има ли значение размерът им?

  • 10 016
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 276
Разбира се, че има.

# 16
  • Мнения: 15 960
Е те работят заради нашите комплекси:) Желанието на жената да изглежда съвършено Simple Smile
Иначе..мъж да върне жена само защото е с чашка В, а не С не съм чула:)))))
Няма да я върне, ама и жената с чашка В ще върне ли чашка С, ако има възможност да избира?

# 17
  • Мнения: 3 350
Гласувах, че имат значение (чашка Д), но все пак е добре, че разполагаме с още един атрибут, който възбужда мъжете и е по-важен в секса 😉

# 18
  • София
  • Мнения: 4 668
Това ми напомня, че редовно жените си пазаруват по-голям размер сутиен.
А не съм чул мъжете да си купуват по-големи гащи. Wink

# 19
  • Мнения: 4 954
Е те работят заради нашите комплекси:) Желанието на жената да изглежда съвършено Simple Smile
Иначе..мъж да върне жена само защото е с чашка В, а не С не съм чула:)))))
Няма да я върне, ама и жената с чашка В ще върне ли чашка С, ако има възможност да избира?

Когато бях на 20+ мечтаех за малко по-голям бюст..На 40 + получих комплименти за това, което тогава ми беше комплекс..
Явно гравитацията не действа с такива сили.

# 20
  • Мнения: 3 350
Е те работят заради нашите комплекси:) Желанието на жената да изглежда съвършено Simple Smile
Иначе..мъж да върне жена само защото е с чашка В, а не С не съм чула:)))))
Няма да я върне, ама и жената с чашка В ще върне ли чашка С, ако има възможност да избира?

Когато бях на 20+ мечтаех за малко по-голям бюст..На 40 + получих комплименти за това, което тогава ми беше комплекс..
Явно гравитацията не действа с такива сили.
Така е. Аз съм с 3-та степен увисване чашка Д (все пак след 2 деца и 2 год кърмене), но няма да се оперирам за повдигане. За мъжът ми и преди и сега гледам няма промяна в желанието, така че си мисля, че за него няма голямо значение.

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 15:13 от buttercake

# 21
  • София
  • Мнения: 38 515
Кой кой връща от С на В! Искам! Първа съм! Ама без операции. Ей така - щрак!
В този смисъл - въобще не съм смятала бюста си за някакво предимство. По-скоро ми е неудобство.

# 22
  • Мнения: 6 145
С дъска за гладене не съм бил досега. Приятелките ми са били все с нормални бюстове, едната дори беше много надарена в това отношение. Иначе ако жената е красива в лицето, има хубаво тяло, дори и да е със съвсем малки гърди, няма да ми е проблем. Харесвал съм и такива.
Ама друго си е както е казал стария моряк, да се люшкаш по вълните, от колкото да се изръбваш в скалите Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Когато си на 80/F и не можеш да си купиш сутиен дори и грозен за под 40 лв. Разбираш какво е значението на размера им.
Също така разбираш, че F без импланти никога няма да са стегнати и просто да си стоят вирнати за радост на мъжките очи без сутиен. Че дори никога няма да имаш сутиен без презрамки, блузи или рокли с гол гръб или дори сутиен със силиконови презрамки.

# 24
  • Мнения: 15 960
Голям бюст естествено, че ще виси, не знам някои как си го представят...

# 25
  • София
  • Мнения: 4 668
С дъска за гладене не съм бил досега. Приятелките ми са били все с нормални бюстове, едната дори беше много надарена в това отношение. Иначе ако жената е красива в лицето, има хубаво тяло, дори и да е със съвсем малки гърди, няма да ми е проблем.
Бил съм, не е лошо. Но трябва всичко друго да е топ. За да ти отвлича вниманието Simple Smile
Как беше оня лаф? Не може и колело и на море.
Освен това, с риск да се обидят пак дамите, за 40г дами ли говорим или за 20? Щото май като квартални в местното кръчме, всеки си говори за неговото си. И някъде на 20та страница ще се усетим, че говорим за различни работи.

# 26
  • Мнения: 4 954
Хха Тангра, ти не беше ли на 40?Simple Smile)

# 27
  • Мнения: 15 619
Дължината е от значение.
Какъв е тоя кипеж на измервателни дейности на първа страница?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 668
Да, ама не съм бил с 40г жена, не знам как е. Неопитен съм Simple Smile
А и над 30 май само 1-2 пъти инцидентно. Не за друго, ами ако си говорим за бюста, има значение. А над 40 бюста едва ли има значение.

# 29
  • Мнения: X
Никога не съм отдавал значение на големината, формата събужда интерес.
Неприятно е когато жена използва гърдите си за да привлече внимание, а че често се случва.
Най-якия секс си остава с "дъска", после с жена с корекция, естетически издържана и прекрасно пасваща на извивките на тялото ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт