Флирт на работното място?

  • 8 492
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 17 930
Друг е въпросът, че писането не спира и постоянно пита какви задачи имам, обядвала ли съм (Rolling Eyes ), почивала ли съм, имала ли съм трудности, натоварена ли съм била много, щели сме ЗАЕДНО да се справяме, да не съм се притеснявала. Това непрекъснато повтаряне на ЗАЕДНО ми втръсна,

На мен ми звучи като да те мисли за лабилна работохоличка и да проверява постоянно дали не си бърнаутнала. А общите проекти като предлог да те държи под око. Не ми звучи като свалка.

Да ти казват, че си хубава пък било на работното място също не го намирам за флирт и свалка. Само жадна за внимание жена би го интерпретирала така.

# 151
  • Мнения: X
Бих предпочела да ме мисли за лабилна работохоличка честно казано. Joy Въпреки че аз си изпълнявам нещата в срок, обикновено аз съм тази, която в по-напечените моменти запазва спокойствие и казва “Спокойно, ще го оправим този проблем”, но е напълно възможно. Това ще обясни защо напоследък иска някакви елементарни неща да сме били правили заедно (буквално елементарни за нашата професия) и защо държи в края на всеки ден да сме де виждали, за да правим обобщения. Rolling Eyes

# 152
  • София
  • Мнения: 19 485
Според мен на колегата хем му се иска, хем не му стиска.
Намира си благоприлични поводи за повече време заедно.

Ако наистина става дума само за работа, щеше да се държи така с всички и да се събират в края на деня за обобщаване.

# 153
  • Мнения: X
Засякохме се в офиса преди няколко дни ние. Ходи навсякъде почти след мен, накрая понеже бил в моята посока предложи и да ме закара.

Така или иначе има други проблеми в екипа и мисля да говоря с прекия ни началник да ни раздели.

Общи условия

Активация на акаунт