Хайде на театър - 8

  • 84 260
  • 942
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 515

Това пише...

# 376
  • София
  • Мнения: 6 047
Момичета, имам един билет за театър за довечера, който няма да ползвам. Постановката е тази: https://theatre.art.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D1%88%D0%B0%D1%82%D0%B … 0%D0%B4_5637_4_20
В Младежки театър, 19.00 часа. Ако някой го иска, пращам ваучера по мейла.

# 377
  • Мнения: 10 210
Искам, но без зелен сертификат исканията ми остават да висят. 😩 Всъщност основно ограниченията за театър ми пречат, друго не ми липсва..поне на този етап.

# 378
  • Мнения: 1 855
"Стриптийз покер "  ни хареса...
Отзиви за "Завръщане у дома" пак в Зад канала?

# 379
  • София
  • Мнения: 6 047
Искам, но без зелен сертификат исканията ми остават да висят. 😩 Всъщност основно ограниченията за театър ми пречат, друго не ми липсва..поне на този етап.
Всъщност ми се обадиха току-що, че представлението се отменя. Sad

# 380
  • Мнения: 10 210
Става все по-зле. ☹ Защо ли просто не ни затворят всички за 2 седмици, ако това може да сложи край на една агония, на която не се вижда краят.

# 381
  • София
  • Мнения: 22 968
И аз сега не ходя заради сертификата, но следя всички театри във ФБ и всеки ден падат представления, а Сатирата отмениха даже всичко за тази седмица.
Иначе хванах последният влак и гледах операта "Жената от езерото". За пръв път бях на опера и атмосферата много ми допадна, но опреледено не е моето нещо това.

# 382
  • Мнения: 10 627
Sea.sea,
Ако решиш пак да се пробваш - бих ти препоръчала Любовен елексир, ако още е в програмата на операта. Доста съвременна и забавна.
На Дон Карлос едва издържах да не заспя, чак ми стана неудобно колко се прозявам.
Мама Миа много ми хареса, но все пак е мюзикъл, не опера.

# 383
  • София
  • Мнения: 22 968
Мерси, ще имам предвид!

# 384
  • София
  • Мнения: 746
Силно препоръчвам новия спектакъл на Снежина Петрова "Една българка". Знам, че заглавието не е много стимулиращо и за мнозина ще навява травматични спомени от 7 клас, но постановката според мен е изключително добра, отвъд това, което си представях, че може да се постигне с текста. Много е подходящо и за седмокласници, настоящи, бивши, че дори и бъдещи такива. В Театър Азарян, има обявена още една дата през ноември.

# 385
  • Мнения: 5 898
Някой знае ли изобщо дали и кога се предвиждат представления на "Хъшове"? Има го в програмата, но дати няма.

# 386
  • София
  • Мнения: 9 558
Някой знае ли изобщо дали и кога се предвиждат представления на "Хъшове"? Има го в програмата, но дати няма.

Нищо не се знае,  поне за сега няма да се играе. Но има обявен конкурс за нов директор на НТ, което на мен ми дава надежда, че отново ще гледаме Морфов на сцената на Народния.
Иначе планирам да заведа маката на Една българка в Театър Азарян. Чух много добри отзиви за тази нова постановка. Ако решиш, можем да заведем девойките да го гледат заедно.

# 387
  • Мнения: 10 210
При тези условия мен ме интересува дали и къде предлагат постановките да се гледат по интернет в реално време. Платено. От няkолко дни мисля да проверя театрите един по един за такава опция, каквато имаше при предишния локдаун.

# 388
  • София
  • Мнения: 746
И аз исках точно това да пиша - със смяната на Донкин току-виж върнали Хъшове на сцена. Но едва ли ще е в този театрален сезон, Морфов се оплакваше в интервюта, че са им саботирали репетициите още преди локдауните.

За "Една българка" имайте предвид, че местата в театър Азарян в момента се продават едно до друго, не през едно. Аз съм взела билети да го гледаме втори път, че първия път екс седмокласничката не дойде под предлог, че има много да учи (но според мен реши, че няма как да не е голяма тъпотия).

# 389
  • Мнения: 1 808
Още един глас за "Преподавай трудно" - с Яна Огнянова в Сити Марк Арт Център.
Определено става за тийн над 14 г.

Общи условия

Активация на акаунт