Хайде на театър - 8

  • 84 168
  • 942
  •   1
Отговори
# 330
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049



като студио 5 Sad няма "аромат на мерцедес и баничка" само защото не е баничка, а пицета. Cry

# 331
  • софия
  • Мнения: 25 459
Предстои ни "Нещо се обърка" 🙂
Ще чакам отзиви. Гледа ми се нещо английско.
Постановка от типа на "Ало, ало", без да припадаш от смях, актьорите се справят добре. Не бих казала, че е неповторима.

Взех билети за "Кафе с претенция" и да си припомним, а детето да гледа "Секс, наркотици и рокендрол" в Армията.

В последно време се улавям, че предпочитам забавни постановки с млади актьори. На София съмър фест гледахме "Отчаяни съпрузи" и с удоволствие пак бих гледала "Всички страхотни неща".

# 332
  • Мнения: 306
zvanche, може ли отзиви за Отчаяни съпрузи? Виждам, че няколко коментара по-нагоре също е питано.

# 333
  • софия
  • Мнения: 25 459
Приятна, динамична и забавна. Личното ми мнение е, че постановката може да мине без крещящия китарист. Предполагам, че с него искат да внесат разчупеност. Бойко Кръстанов е чудесен, естествен, но той ми е слабост.

Джинджър, къде си? Ела разкажи какво гледа. Обичам твоите постове.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 13:43 от zvаnchе

# 334
  • Мнения: 546
Приятна, динамична и забавна. Личното ми мнение е, че постановката може да мине без крещящия китарист. Предполагам, че с него искат да внесат разчупеност. Бойко Кръстанов е чудесен, естествен, но той ми е слабост.

Джинджър, къде си? Ела разкажи какво гледа. Обичам твоите постове.

Като каза маси в театър, аз да похваля Вариететен театър. Много ми харесват представленията там, гледах Уеб бурлеска и Соц кабаре, препоръчвам. Залата е с маси, разрешена е и консумация на вино.

# 335
  • софия
  • Мнения: 25 459
Харесвам по-непосредствена обстановка, но тя не е подходяща за всяка пиеса. От детството си помня "Кафе с автограф" в НДК. Не мога да си представя "Бащата", "Лисичета", "Хъшове", "Чамкория" и редица други с чаша вино 🙂
Събирам се да гледаме и нещо по-сериозно. Не знам кога ще успея, че и билети за концерти имаме, а аз съм си на възраст и вече не обичам много да излизам често вечер 🙃

# 336
  • Мнения: 515
Zvanche, да се отчета, че ме засрами Simple Smile
Ами, малко поразредих театъра, че нищо не ми хваща окото нещо. Само на "Боклук" съм се запътила на 19-ти, а иначе гледах "Лабиринт" - много ми хареса! Прилича на "За мишките и хората", много добра игра и силна тематика. "За едно явление от електричеството - хубава сценография, режисура и силна игра, но драматургията ми дойде прекалено" класическа", няма да повторя със сигурност. И пак гледах " Бившата мис на малкия град" - уникален трилър, и двете женски роли са брутални, а драматургията си е на Макдона, така че коментарът е излишен Simple Smile

# 337
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
нямам проблем с масите и чаша вино. но да слушаш джаз или тримата тенори, а до теб да мляскат миризливи пицети ми идва в повече.
а рупането на ядки още ми докарва кошмари.

# 338
  • Мнения: 198
кафе с претенция как е?

# 339
  • София
  • Мнения: 5 190
Пишете малко и за подрастващата аудитория:) Лабиринт и Боклук, за над каква възраст препоръчвате?

За "Нещо се обърка" ми казаха  над 12г, дори и над 10.

Чакам отзив за Рогоносци по Молиер, има ли пошлости? Подозирам , че темата ги предполага и не искам да рискувам.

# 340
# 341
  • София
  • Мнения: 5 190
Благодаря! Ето, написали са го в прав текст:
Защото драматургията на Молиер предполага известни забежки и, да си признаем, неведнъж сме били свидетели на разюздани сексуални закачи в интерпретацията му на родна сцена. Тук, напротив, спектакълът би могъл с удоволствие да се гледа и от деца, без обаче да им доскучае.

# 342
  • София
  • Мнения: 6 675
Пишете малко и за подрастващата аудитория:) Лабиринт и Боклук, за над каква възраст препоръчвате?

Боклук не бих препоръчала за деца, не бих завела дъщеря ми на него (14 г.). Никакви пошлости няма, но дълбае в стари семейни проблеми и травми, тежка постановка е и за мен нито е подходяща за деца, нито ще им хареса.

# 343
  • София
  • Мнения: 9 920
Заслужава ли си Само час спокойствие?
Понеже няма да ходя сам... се опитвам да намеря нещо не толкова депресиращо като Лабиринт за този месец или близкият месец.

Пп. В Сатирата докъде се чува ясно?

# 344
  • Мнения: X
Заслужава ли си Само час спокойствие?
Понеже няма да ходя сам... се опитвам да намеря нещо не толкова депресиращо като Лабиринт за този месец или близкият месец.

Пп. В Сатирата докъде се чува ясно?


Определено си заслужава! Докъм 15-16 ред.

Общи условия

Активация на акаунт