Хайде на театър - 8

  • 84 170
  • 942
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Ехо, привет на всички обичащи театъра!
Набелязахте ли си вече заглавия, които искате да гледате този сезон?
Аз взех билети за “Караконджул” (НТ) и “Празникът” (МГТ). Други две постановки, които съм си харесала са “Любовникът” и “Боклук”. Следя за отзиви и за нещо по-леко, разпускащо, напр. от програмата на Сатирата.
В Сатирата има две страхотни премиери този сезон - "Нещо се обърка" с младите звезди (страхотни, впрочем, всички) и "Само час спокойствие" с Лафазанов и Стела Ганчева  Simple Smile...

# 316
  • Мнения: 546
Ехо, привет на всички обичащи театъра!
Набелязахте ли си вече заглавия, които искате да гледате този сезон?
Аз взех билети за “Караконджул” (НТ) и “Празникът” (МГТ). Други две постановки, които съм си харесала са “Любовникът” и “Боклук”. Следя за отзиви и за нещо по-леко, разпускащо, напр. от програмата на Сатирата.
В Сатирата има две страхотни премиери този сезон - "Нещо се обърка" с младите звезди (страхотни, впрочем, всички) и "Само час спокойствие" с Лафазанов и Стела Ганчева  Simple Smile...

Планирала съм "Само час спокойствие", някой успя ли да посети премиерата и да даде отзив?
Дано не ни затворят през сезона.

# 317
  • софия
  • Мнения: 25 459
Предстои ни "Нещо се обърка" 🙂

# 318
  • София
  • Мнения: 5 014
Предстои ни "Нещо се обърка" 🙂

Ще чакам отзиви. Гледа ми се нещо английско. Последно бях в армията на "Жена без значение", но си личеше колко бюджетно е направена постановката и не успях да възприема пиеса на Уайлд за живота и нравите на английската аристокрация на този минималистичен декор.

# 319
  • Мнения: 546
Предстои ни "Нещо се обърка" 🙂

Ще чакам отзиви. Гледа ми се нещо английско. Последно бях в армията на "Жена без значение", но си личеше колко бюджетно е направена постановката и не успях да възприема пиеса на Уайлд за живота и нравите на английската аристокрация на този минималистичен декор.

Нещо английско "Да, господин премиер!" Постановката е върха.

# 320
  • Мнения: 10 604
Аз взех билети за "Преподавай трудно".
Гледала съм две пиеси с Яна Огнянова - 'Жената е странно животно' и 'Късметът на куковицата' и мисля, че в изключително талантлива.

# 321
  • София
  • Мнения: 5 190
Много ми беше харесало "Преподавай трудно" , писала съм тук обяснителен отзив. Пак ми се гледа Simple Smile Заради актрисата - да ме зареди с енергия

# 322
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
заслонче, мисля, че ни хареса заради особения родителски статус. Wink
в седми клас сме като изпънати струни, после ни минава. Wink

# 323
  • София
  • Мнения: 6 675
Моето мнение не е чак толкова възторжено за Преподавай трудно, не заради актрисата, просто самата пиеса не ми беше толкова интересна /нищо, че и аз бях в 7-класната драма Blush/. Кукувицата много повече ми хареса, макар че са доста различни, сравнявам ги само заради участието на Здрава Каменова и Яна Огнянова и в двете.
Взех билети за новата постановка с М. Билалов - Той е дяволът! в Младежки театър. Поне си мисля, че е нова - някой да я е гледал?

# 324
  • Мнения: 546
Моето мнение не е чак толкова възторжено за Преподавай трудно, не заради актрисата, просто самата пиеса не ми беше толкова интересна /нищо, че и аз бях в 7-класната драма Blush/. Кукувицата много повече ми хареса, макар че са доста различни, сравнявам ги само заради участието на Здрава Каменова и Яна Огнянова и в двете.
Взех билети за новата постановка с М. Билалов - Той е дяволът! в Младежки театър. Поне си мисля, че е нова - някой да я е гледал?

Не съм гледала тази постановка. Моля да споделиш отзиви.
Аз пък съм страшно доволна от "Приятна жена в лоша компания" - изключително смешна комедия, актьорите са супер, излязох си в чудесно настроение. Не зная през този сезон къде ще се играе обаче.

# 325
  • София
  • Мнения: 745
Взех билети за новата постановка с М. Билалов - Той е дяволът! в Младежки театър. Поне си мисля, че е нова - някой да я е гледал?

Не е нова, мисля, че миналата година я гледах - хубава е и става и за деца. Леко напрягаща, на моменти в началото се колебаех в усещането си, но в крайна сметка ми хареса, а много рядко ми допада комедия. Дори ме подсещаш, че половината семейство успяхме да гледаме тогава и си обещах пак да взема билети.

# 326
  • София
  • Мнения: 5 471
А някакви впечатления от "По-полека" в Младежкия?

# 327
  • Мнения: 5 546
Много хубава тема! Simple Smile Сега съм си набелязала "Народът на Вазов" в Народния. Струва ми се много мащабна постановка, има страхотни актьори в каста. Бих се радвала на отзиви след премиерата на 15.10. Simple Smile

# 328
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Отзиви за "Отчаяни съпрузи"?

# 329
  • София
  • Мнения: 9 920
Това зала ли е или в стил - заведение с маси?
https://www.facebook.com/events/603142397705452/?ref=newsfeed

Общи условия

Активация на акаунт